4,1
14 hodnocení

Hezká barva, skvělé drží na postavě, brala jsem si podle recenzí radši M a udělala jsem dobře , jen prosvitaji proto bych volila tělové spodní prádlo

Příjemné legíny na cvičení, dokonce i tvarují postavu. Za mě milé překvapení, jsou opravdu pohodlné.

Guma v pase moc táhne.

Český produkt – Ráda podpořím české výrobce. Zároveň je cena velmi slušná a s kvalitou jsem plně spokojená.

Perfektní legíny! – Jsem s nimi naprosto spokojená, nádherně sedí a mají opravdu příjemný materiál. Rozhodně doporučuji.

Nápad dobrý, provedení bohužel pokulhává – Směr kterým legíny jdou je dobrý, jen potřebuje ještě doladit. S dobrým pocitem, že podpořím českou značku jsem legíny pořídila. Oceňuji velmi profesionální balení, ve kterém legíny přišly. Barva je úžasná, opravdu odpovídá obrázku. Hned mě zaujala pogumovaná vnitřní strana legín v pase a velmi lehké nařasení legín na zadku, které dělá moc hezkou postavu. Bohužel hned po oblečení legín přišlo velké zklamání. Takhle průhledné legíny jsem už dlouho neviděla. Zároveň je lehce nešťastný šev v přední části legín, který způsobuje velmi nehezký vzhled ženských partií. Legíny budu vracet, ale je to velká škoda.

1

Doporučuji – Legíny jsou pohodlné, hodně elastické. Hezky tvarují zadeček. Silikonový pás dobře drží. Určitě časem pořídím i další barvy. :)

Fajn provedení, ale průhledné a těsnější – Přestože po rozbalení vypadají kvalitně, oceňuju třeba pogumovanou vnitřní stranu pasu, tak při dřepu jsou bohužel průhledné. :( Škoda...

Super – Super barvy <3 Materiál pohodlný.