GoldBee Textilní odporová guma

4,9
55 hodnocení

Na nohy je střední guma super..

Jsme spoko (y) Funguje jak má, kvalitní materiál a provedení.

naprosto skvělá guma na cvičení :)

Skvělá guma na cvičení. Bála jsem se, že bude na mě moc silná, ale úplně v pohodě. 😊

skvělá odporová guma za dobrou cenu, určitě doporučuji, na domácí tréninky ideální

Nesedí velikosti – Už mám doma tuto odporovou gumu s motivem jahod a banánů, střední odpor. Objednala jsem si ještě jednu, tentokrát s jiným motivem - květinová zahrada, také střední odpor. Nemilým zjištěním bylo, že nejsou obě stejně silné a ani stejně dlouhé! Člověk by čekal, že u stejného produktu, akorát s jiným potiskem bude kvalita stejná ale ne, a ještě za to dáte pětikilo. Jahodová je kratší a silnější a opravdu to něco dělá. Květinová zahrada je delší a odpor je o dost slabší - opravdu lehce se vytahává. Nejsem spokojená.

Dobrý den Evo, pokud s jakýmkoli zboží nejste spokojená, můžete ho samozřejmě vrátit. Kontaktujte nás na podpora@aktin.cz.

Krásná, ale pro mě nepoužitelná. – Bohužel musím říct, že za mě je to velké zklamání. Mám variantu se silným odporem a na mě je guma obrovská. Kdyby měla o 20 cm menší obvod, byla by skvělá. Jinak vzhledově je moc pěkná, má krásné provedení. Věřím že někomu jinému padne jako ulitá :).

Super pomocník – Guma má trochu jiné barvy, než na obrázku, což chápu a nic to nemění na kvalitním zpracování! Je to super pomocník pro domácí cvičení, ale rozhodně bych potřebovala větší odpor, M je pro mě velmi slabé a to jsem začátečník, takže určitě dokoupim i silnější odpor.

Skvělá guma!! – Skvělá guma, ale na některé cviky je střední odpor až moc pevný. Každopádně gumu můžu na 100 % doporučit, má velmi kvalitní provedení.

Doporučuji – Spokojenost, určitě koupím další. Je pevná a nesjíždí.