4,4
73 hodnocení

Závislost – Falafel je boží, ochutnala jsem ho jednou ve veganské restauraci a od té doby...Pane bože. Miluju tuhle směs. Snadné na přípravu a tak dobré. Nesmažím ho tedy, ale peču v troubě a lahoda. 😊

1

Tato sypká směs na falafel je asi nejlepší, co jsem kdy jedla. Smažím na kokosovém oleji a potom tak krásně křupe :) fakt luxusní!

Tohle musíte vyzkoušet! Ať už jste vegetarián nebo ne, tohle stojí za to! Miluju a malujuuu!!!

Jednoduchá a rychlá příprava, skvělá chuť. Po usmažení jsou ale placičky až moc tvrdé.

Doporučuji – Super na přípravu jednoduchého a dobrého jídla:)

Vynikající rychlovka – Tohle je skvělá věc když nestíháte :-) hotové to je téměř hned, výživové hodnoty taky fajn a chuť skvělá!

falafel – při smažení na pánvi mi bohužel nedržel moc pohromadě, nevěděla jsem zda je udělaný nebo ne. špatně se mi na pánvi smažil

Jednoduchá příprava! – Rozhodně stojí za vyzkoušení, jednoduchá příprava a ta chuť! Určitě neobjednávám naposled.

<3 – Mnam, velice rychlá a chutná věc :D Falafel miluju a tohle stačí jen zalít vodou trochu oleje a máte vystaráno, chutná to fakt výborně a když nestíháte varit tak je to ideál.

Rychlovka na oběd – Miluju falafel! Pokud nestíháte a máte chuť na něco dobrého, tohle máte během pár minut, smícháte s vodou a usmažíte. Nejvíc ho miluju s americkými brambory z trouby a dipem ze zakysky s pepřem, solí a česnekem.