GreenFood Proteinové palačinky bezlepkové

4,1
40 hodnocení

Naprosto dokonale voní i chutnají. Super konzistence a snadná příprava.

Příchuť marcipán je skvělá, ze směsi dělám lívanečky, rovnou z dvojité dávky, s těstem se moc hezky pracuje. Doporučuji!

Vyzkoušela jsem již mnoho směsí na palačinky, když jsem uviděla tuhle s příchutí marcipán, hned jsem ji musela mít a čekala jsem luxus, bohužel je to spíš zklamání. Chuť marcipánu absolutně nevýrazná, spíš nulová, je to jen hmota bez chuti. I konzistence je strašně hutná. Bodylabu se opravdu nevyrovná nic.

Když se mi nechce dělat normalni těsto tak super.

Palačinky jsou skvělé, vyhovuje mi, že nejsou přeslazené. Škoda, že není použito přírodní sladidlo, ale podle chuti ho tam není mnoho, takže to akceptuji. K tématu trhání palačinek - je potřeba použít nepřilnavou pánev a pak vydržet dostatečně dlouho, než se palačinka sama odlepí. Funguje to pokaždé a pokud umíte obracet nadhozem, nikdy se nepotrhá.

Teplá snídaně – Skvělá změna oproti samotnému jogurtu s křupkami. 1 bod stržen kvuli přípravě - ještě jsem to nikdy neudělala bez potrhání...

Trhanec – Směs sice skvěle voní, ale bohužel se mi palačinky ještě ani jednou nepodařily. Těsto se nedá pořádně rozmíchat a neskutečně se trhá. Bohužel ani trhanec z toho pořádně nejde udělat, jelikož se šíleně lepí na vše, čím by to člověk rád udělal. Za mě bohužel zbytečně vyhozené peníze :(

Vyborne – Vyborna chut aj konzistencia

Úplně jiné než konkurence – Je mi jasné že musím přihlédnout k tomu že je bezlepkové.. ale.. po nalití na pánev jsem byla překvapená kousky vloček a skvělou konzistencí, oproti konkurencím kde jsou palačinky uplně jemné.. a chuť odpovídá příchuti "natural" :D skvělé k dochucení podle sebe :)

🥞 – Fajn složení, nadýchané, hned hotové 🤩 jedna z mých nejoblíbenějších snídaní