4,5
27 hodnocení

TOP! – Příchuť vanilka za mě naprosto bez chybičky. Tak akorát sladká , nejde cítit žádná přílišná umělotina. Přidávám do všeho možnýho a chuťově ani nepoznám, že tam nějaký protein mám. Nehrudkuje, žádnej písek mezi zubama , prostě nemám, co vytknout. Určitě objednám zas a zkusím i čokoládovej.

1

Čokoláda dobrá, Vanilka ještě lepší. Nechutná uměle jak by člověk očekával

Po prečítaní recenzií som si objednal čokoládový. Well, 100 ľudí, 100 chutí, asi mám iné predstavy o dobre chutiacom proteíne. Piesková chuť, čokoládu ani necítiť a je tam taká zvláštna podchuť, ktorá sa vám časom začne hnusiť. Na začiatku sa to ešte dalo vypiť ale čím ďalej tým horšie to je, už sa teším keď mi dojde to balenie :D. Mám teda veganské proteíny iných značiek a príchutí a sú 10000x lepšie. Vanilku som síce nemal, tá je možno dobrá ale riskovať to už neplánujem :)

Vanilka úplně top! Akorát sladká, krémová a neumělá. Čokoláda horší.... Za mě hodně sladká a nevýrazná čokoládová chuť ( jako levná čokoláda trochu), ale měla jsem horší proteiny.

super chut

z veganských proteinů asi ten nejlepší, nemá výraznou pachuť sladidel, ale že bych si to užívala, to se říct nedá...

Vanilka - písková, mdle sladká a nevýrazná. Samotná se nedala pít, ale do ovesné kaše se v malém množství schovat dá.

Můj momentálně nejoblíbenější protein do ranní kaše. Jím ho opravdu každé ráno. Nemá vůbec pískovou chuť, nádherně se rozpouští a kaši udělá krásně hustou a krémovou.

Nejlepší protein, který jsem kdy měla!👌 Akorát tak sladký a v kaši dokonale krémový.😍

NEJLEPŠÍ PROTEINY co jsem kdy měla !!! miluju