Detox skladu! Před 2 dny jsme přidali do detoxu nový produkt s 10% slevou  

Grenade 50 Calibre

Grenade 50 Calibre - diskuze k produktu

Před-tréninkové přípravky

Grenade 50 Calibre - předtréninkový přípravek od výrobce nejprodávanějšího spalovače

50 Calibre vznikl na základě několikanásobně oceněného stimulátoru Grenade a obsahuje více než 20 vědecky prověřených přísad ve speciálním poměru.

50 Calibre sestavil špičkový tým odborníků, který prozkoumal a vyhodnotil veškeré možné přírodní složky, aby tak sestavil ten nejdokonalejší stimulant. 50 Calibre obsahuje speciální dvacetisložkovou směs, jejímž základem jsou katalyzátory theobromin, citrulin a 1,2,3 trihydroxypropan, jednotlivé složky jako beta-alanin, arginin a další, jsou následně „vyváženy a poskládány“ ve speciálním poměru.

Grenade 50 Calibre v bodech:

  • instantní před-tréninkový stimulátor
  • sofistikovaná receptura
  • obsahuje účinné, prověřené přísady
  • patentovaná MDS technologie
  • 50 dávek v jednom balení
Celkem dotazů Celkem dotazů
1
1 odpověď
Anonym
před 4 lety

Dobry den, rozhoduji se mezi tremi produkty Grenade 50 Calibre,New Assault a Muscle Elements PreCre. Pocitam s tim ze na kazdeho funguje neco jineho , ale zajimal by me vas nazor ktery je lepsi a proc. Jinak mam vyzkousenej napalm kterej nebyl nic moc a plutonium ktery si zas pochvaluju , jidelnicek mam v poradku.Dik za odpoved.

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 4 lety

Z těchto poslední Assault, má slušné složení a hlavně všichni kdo jsme jej zkoušeli ho považujeme za stále nejlepší pre-workout dostupný u nás. Jedná se také o nejprodávanější produkt v této kategorii.