Grenade 50 Calibre

Grenade 50 Calibre - diskuze k produktu

Před-tréninkové přípravky

Grenade 50 Calibre - předtréninkový přípravek od výrobce nejprodávanějšího spalovače

Grenade 50 Calibre vznikl na základě několikanásobně oceněného stimulátoru Grenade a obsahuje více než 20 vědecky prověřených přísad ve speciálním poměru.

50 Calibre sestavil špičkový tým odborníků, který prozkoumal a vyhodnotil veškeré možné přírodní složky, aby tak sestavil ten nejdokonalejší stimulant. Tato předtréninkovka obsahuje dvacetisložkovou směs, jejímž základem jsou beta-alanin, citrulin, kreatin, glycerol, theobromin a další látky, které jsou poskládány ve speciálním poměru.

Grenade 50 Calibre v bodech:

  • instantní před-tréninkový stimulátor
  • sofistikovaná receptura
  • obsahuje prověřené a účinné přísady
  • 50 dávek v jednom balení
Celkem dotazů
1
1 odpověď
Dobry den, rozhoduji se mezi tremi produkty Grenade 50 Calibre,New Assault a Muscle Elements PreCre. Pocitam s tim ze na kazdeho funguje neco jineho , ale zajimal by me vas nazor ktery je lepsi a proc. Jinak mam vyzkousenej napalm kterej nebyl nic moc a plutonium ktery si zas pochvaluju , jidelnicek mam v poradku.Dik za odpoved.
Z těchto poslední Assault, má slušné složení a hlavně všichni kdo jsme jej zkoušeli ho považujeme za stále nejlepší pre-workout dostupný u nás. Jedná se také o nejprodávanější produkt v této kategorii.