Grenade 50 Calibre

Grenade 50 Calibre - uživatelské recenze a hodnocení

Před-tréninkové přípravky

Grenade 50 Calibre - předtréninkový přípravek od výrobce nejprodávanějšího spalovače

Grenade 50 Calibre vznikl na základě několikanásobně oceněného stimulátoru Grenade a obsahuje více než 20 vědecky prověřených přísad ve speciálním poměru.

50 Calibre sestavil špičkový tým odborníků, který prozkoumal a vyhodnotil veškeré možné přírodní složky, aby tak sestavil ten nejdokonalejší stimulant. Tato předtréninkovka obsahuje dvacetisložkovou směs, jejímž základem jsou beta-alanin, citrulin, kreatin, glycerol, theobromin a další látky, které jsou poskládány ve speciálním poměru.

Grenade 50 Calibre v bodech:

 • instantní před-tréninkový stimulátor
 • sofistikovaná receptura
 • obsahuje prověřené a účinné přísady
 • 50 dávek v jednom balení
Hodnocení celkem
3.7 / 5
17 hodnocení
Doporučuje
71 %
12 z 17 uživatelů
 • berry blast
  berry blast

Super

Je to super, ale bohužel ta chut je ničivá. To je jeden velkej hnus :-D, ale co bychom čekali....

Přínosná recenze?
 • citron
  citron

Zklamání

Jakožto nakopávač splní svůj účel velmi dobře, ale chuť je absolutně šílená... tak chemickou chuť jsem ještě snad nezažil, byla absolutně nesnesitelná.

Přínosná recenze?
 • citron
  citron

Výborný nakopávač!

Firmu Grenade považuji za hodně kvalitní, dřív jsem se setkal s jejich spalovačem, takže mi bylo naprosto jasné že nakopávač od nich bude jízda. Normální dávka byla znát celkem dost, síla šla nahoru a chuť do cvičení perfektní, po větší dávce to bylo ještě lepší a to jsem na nakopávače celkem hodně zvyklý, jen tak mě už nic nenakopne. Bohužel je nevýhoda vysoká cena firmy Grenade na to jaké množství člověk dostane, na druhou stranu box ve kterém je obsah zaslán je naprosto vynikající a určitě se hodí.

Přínosná recenze?

Grenade 50 Calibre

Muzu dopurucit funguje skvele i pri zakladni davce a to ze jsem uz tehle nocek mel hromadu. Bud Grenade 50 Calibre a nebo plutonium od peaku tyhle dve jsou top

Přínosná recenze?

Hodně nabušený předtréninkáč. Máte pocit nezničitelnosti, nic néní nemožné, žádná váha dost těžká ;) určitě doporučuji vyzkoušet 10/10 .

Přínosná recenze?

Jeden z nejlepších předtréninkáčů . Mohu jenom doporučit nic lepšího neznám , zkoušel jsem mnoho předtreninkáčů a tento uspěl na prvním místě , fakt bomba .

Přínosná recenze?

Tak zatím pro mě nejhorší předtréninkáč. Asi po 15 minutách nějaký náznak a potom jak když utne. Škoda těch peněz, už nikdy více.

Přínosná recenze?

Dnes jsem vyzkoušel a mohu jen a jen doporučit. Začal působit cca do 15 min od požití a potom opravdu neskutečný příliv síly, energie a vytrvalosti. Nevěděl jsem kdy přestat. Doporučuji!

Přínosná recenze?

Ano ano ANO! Podle mě jeden z vůbec nejfamóznějších předtrénikových přípravků na současném trhu. Po požití prvních deset minut nic, poté se tělu dostaví takový nával energie, že nevíte co s ní. Při cvičení se tělo výborně zahřeje, napumpuje a žíly se několikanásobně zvětší. Únavu nebudete pociťovat ani při extra těžkých váhách a budete si muset dávat pozor na to, aby jste vůbec dali tělu mezi sérií přestávku - já na to pořád zapomínal :). Jedinej mínus je ta chuť a jedna látka, která se velmi zle rozpouští, ovšem nic hrozného to neni a já si s čistým svědomím troufnu dát 10/10!

Přínosná recenze?

Jeden z nejlepších předtréninkových přípravků, jenom bych vytknul chuť , která není nic moc(berry blast) a cenu, jinak perfektní ve všech směrech.

Přínosná recenze?