Grenade Carb Killa Protein Bar

4,6
758 hodnocení

Složení... – Ženy zde v recenzích klasicky hodnotí pouze chuť, ale v této cenové relaci mít jako hlavní zdroj bílkovin kaseinát vápenatý nebo kolagen...to je vtip? A stejně to ani dobře nechutná :D

10

Skvelé! – Ochutnala som všetky príchute a odporúčam všetkými desiatimi! Tyčinky skvelo chrumkajú vďaka "chrumkám" na vrchu a vždy sú zaliate čokoládovou polevou. Konzistencia vôbec nie je hutná, ako pri iných tyčinkách. Po ochutnaní týchto tyčiniek dávam asi zbohom Questkám a ostatným klasickým tyčinkám, na ktorých si akurát idem vylomiť pánt. Pri týchto by ste ani nepovedali, že ide o proteínovku. Najviac mi chutila cookies, následne karamel, brownie a nakoniec biela čoko, ale všetky sú super :)

3

Koupim znovu – Jedna z nejlepších tyčinek, určitě koupím znovu, žádné umělé chutě, lepší než questbar

2

Výborná tyčinka – Výborná chuť i konzistence.

1

Tato grenadka mě trosku zklamala :( Je moc dobra, ale celou tyčinku kazí hořká pachuť . Grenade nemůžete nic zkazit ale pro ty, co mají rádi sladší a jemnější prichute bych tuto nedoporučila 💞

moc dobré!!

Na to kolik má v sobě bílkovin, nemá proteinovy ocásek.

VYNIKAJÍCÍ❤️ Tyčinky jsou sice hodně sladké, ale pokud si někdy rádi dáte takovou sladkou bombu, doporučuju!😁

Grenade bílá čokoláda/slané arašídy – Vynikající chuť, příjemná struktura. Ochutnala jsem všechny příchutě a mohu říci, že arašídové jsou nejlepší.

Skvely dezert ku káve – Slany karamel uplna 🔝ka! Pripomina mi hodne tycinku Mars. Jemna nepresladena cokolada a ten karamel, no proste bozska!