Grenade Carb Killa Protein Spread

4,7
70 hodnocení

Ve zkratce - #foodporn!

Pojďme zavřít oči nad složením, protože to rozhodně není nikterak zdravější volba než si koupit Nutellu a zapít ji proteinem. Každopádně chuťově? OMFG. To už si tu Nutellu pak koupit rozhodně chtít nebudete :D Bílá čokoláda je neskutečně nadýchaná, chutná tak moc mléčně, až trošku máslově, a ty křupinky tomu dodávají jen a jen korunu. V hazelnut verzi mě nadchly kousky lískových oříšků a pocit, že jím lepší sestru oné Nutelly. Třetí verzi jsem ještě neměla, ale rozhodně s tím nebudu dlouho zahálet :D

5

Grenade nezklamal

Tak tahle pomazánka je vážně bomba ? Sice makra nejsou tak příznivá, jako u Carb Killa tyčinek, ale jednou za čas jako odměna rozhodně ANO !!! Nic chutnějšího jsem mezi pomazánkami/másly asi nejedla? Bílá čokoláda/cookie chutná jako roztopená tyčinka a k tomu ty dokonalé křupinky ♥ A lískový oříšek ??? Pche, kam se hrabe chutí celá Nutella !!!

4

Skvělé

Pro milovníky sladkých proteinových pomazánek skvělé.

Není pro mě

Jsem si jistá, že spoustě lidem bude právě chutnat, bohužel za mě je strašně přeslazená a velmi hutná. Dělalo mi problém ji spotřebovat.

Bílá čokoláda best!

Tak tohle mě naprosto nadchlo, chuť výborná taková bíločokoládově krémová, hodně mi připomíná healtyco bílou proteinellu, ale tato má tedy navíc křupínky + je víc mléčná. Za mě výborná naprosto!

Úžasná chuť

Lepší jak nutella

Really tasty

I'd give it 8 but its a biit too overwhelmingly sweet. If you love very sweet things then its great! It tasstes like Hersheys cookies and cream! Personally, I feel like pairing it with something a bit more neutral is the perfect way to have this.

TOP

Za mě pecka, všechny....

Nebe v puse

Na základě recenzí jsem čekala, že to bude dobré - ale je to vynikající. Mnohem lepší jak Nutella!

Závislost

Moc dobré, není cítit moc žádná uměla pachuť