Grenade Thermo Detonator STIM FREE

Grenade Thermo Detonator STIM FREE - diskuze k produktu

Komplexní spalovače tuků

Grenade Stim Free - účinný spalovač bez stimulačního účinku

Grenade Stim Free je speciálně sestavený spalovač bez stimulačního účinku. Užívá patentovanou technologii Dual Release®, která díky kapsli složené z vnější a vnitřní části umožňuje co nejefektivnější dávkování účinných látek. Díky vysokému obsahu extraktu zeleného čaje Phytophare™, dihydrokapsiátu CapsiAtra™, acetyl-L-karnitinu ve formě hydrochloridu a konjugované kyselině linolové (CLA) jde v kategorii nestimulačních spalovačů o vrcholový výrobek.

Technologie Dual Release® používá kapsli složenou ze dvou částí, což zajišťuje postupné uvolňování obsažených složek a tím pádem i jejich efektivní využití v těle. Vnější část obsahuje vysoce biokativní konjugovanou kyselinu linolovou, zatímco část vnitřní zahrnuje extrakt zeleného čaje, dihydrokapsiát a acetyl.

Phytophare™ je patentovaný extrakt zeleného čaje koncentrovaný v poměru 10:1, který obsahuje výhradně aktivní látky a nikoli celulózu nebo vodu, které se vyskytují v obyčejných extraktech. 60 mg extraktu Phytophare™ odpovídá 600 mg klasického čajového extraktu.

CapsiAtra® CH-19 Sweet obsahuje 3% dihydrokapsiát získaný z pálivých papriček. Účinky této látky byly popsány v mnoha vědeckých studiích, mezi přisadami používanými ve spalovačích jde o naprostou špičku.

Acetyl-L-karnitin je tělu vlastní látka, která v žádném spalovači nemůže chybět. Stim Free obsahuje fromu hydrochloridu, která je pro tělo nejvyužitelnější.

Grenade Stim Free v bodech:

  • spalovač tuků bez obsahu stimulantů
  • patentovaná technologie Dual Release®
  • extrakt zeleného čaje Phytophare™
  • dihydrokapsiát CapsiAltra™ z pálivých papriček
  • acetyl-L-Karnitin a konjugovaná kyselina linolová
Celkem dotazů
7
9 odpověď
Dobrý den, chci se zeptat zda lze tento spalovač kombinovat se synefrinem (konkértně Syne Thermogenic 10 mg Burner od Extrifitu), který užívám před fyzickým výkonem a nebo nelze. Případně, zda lze tento spalovač použít také před fyzickým výkonem nebo je určený jen na ranní a večerní dávkování? Děkuji.
Dobrý den, Jano, ano tyto produkty můžete kombinovat. Grenade Thermo Detonator STIM FREE můžete užívat i před tréninkem. Přeji pěkný den
Dobrý den, je vhodné tento spalovač brát současně s klasickým grenade thermo detonator?
Dobrý den, Nikolo, oba produkty současně určitě neužívejte. Vždy stačí pouze jeden, pokud s kofeinem nebo bez, to už záleží na Vašich potřebách. Přeji hezký den
Dobry den, chtela bych se zeptat, zda-li je mozne tento spalovac kombinovat s Carnitinem pred cvicenim? Dekuji za odpoved.
Dobrý den Pavlíno, kombinace tohoto produktu s carnitinem je možná bez omezení. Hezký den.
Dobrý den, Grenade Thermo Detonator se vyrábí ve třech variantách. Který je nejlepší a hlavně nejúčinnější na spalovaní tuků, při cvičení každý den a při hlídání stravy, hlavně tedy spíše zdravé stravy. Díky Sandra
Dobrý den Sandro, jednotlivé varianty Grenade se liší ve vícero aspektech ale pokud je Vaší preferencí urychlení metabolismu po celý den tak je nejvhodnější variantou standartní verze: https://aktin.cz/grenade-thermo-detonator. Pokud by Vám nevyhovoval velký obsah kofeinu, tak doporučuji vybrat sofistikovanější komplexní spalovač jako je např.: https://aktin.cz/the-protein-works-red-cell. Hezký den.
Dobrý den, mohu tento spalovač užívat ikdyž mám nízký tlak?
Dobrý den Eliško, vzhledem k tomu, že produkt neobsahuje stimulanty by nebyl problém s jeho užíváním při problémech s hypo či hypertenzí avšak pokud vždy spadáte do zdravotní rizikové skupiny, je vhodné se před užíváním poradit s ošetřujícím lékařem. Hezký den.
Mám dotaz...v dávkování píšete, že se má užívat 30 minut před spaním, ale ve složce "ostatní" se zmiňujete, že se nemá užívat 4-6hodin před spaním...tak jak to tedy je? :-)
Dobrý den Katko, děkujeme za upozornění. Tato varianta neobsahuje stimulanty a je tedy určena k užívání i na večer. Doporučení ve složce "ostatní" se vztahuje k variantám obsahujícím kofein, dáme co nejrychleji do pořádku. Děkujeme za pochopení.
Chci se zeptat brala jsem synefrin a ten mi nedelal vubec dobre bylo to asi diky stimulantum ze? Myslite,ze tenhle je setrnejsi k telu?
Dobrý den, pokud jste brala čistý synefrin v doporučeném dávkování je nepravděpodobné, že by Vám způsoboval nějaké obtíže ovšem v případě určité přecitlivělosti to možné je. Tento produkt synephrine neobsahuje a mohl by být pro Vás přijatelný. Hezký den.
A nejaky vzorek na vyzkouseni asi neni mozne objednat ze? Abych si nekoupila cele baleni a potom mi nevyhovoval
Bohužel vzorky této verze nám dodavatel neposkytuje, pouze vzorky u variant se stimulanty. Hezký den.