Grenade Thermo Detonator STIM FREE

Grenade Thermo Detonator STIM FREE - diskuze k produktu

Komplexní spalovače tuků

Grenade Stim Free - účinný spalovač bez stimulačního účinku

Grenade Stim Free je speciálně sestavený spalovač bez stimulačního účinku. Užívá patentovanou technologii Dual Release®, která díky kapsli složené z vnější a vnitřní části umožňuje co nejefektivnější dávkování účinných látek. Díky vysokému obsahu extraktu zeleného čaje Phytophare™, dihydrokapsiátu CapsiAtra™, acetyl-L-karnitinu ve formě hydrochloridu a konjugované kyselině linolové (CLA) jde v kategorii nestimulačních spalovačů o vrcholový výrobek.

Technologie Dual Release® používá kapsli složenou ze dvou částí, což zajišťuje postupné uvolňování obsažených složek a tím pádem i jejich efektivní využití v těle. Vnější část obsahuje vysoce biokativní konjugovanou kyselinu linolovou, zatímco část vnitřní zahrnuje extrakt zeleného čaje, dihydrokapsiát a acetyl.

Phytophare™ je patentovaný extrakt zeleného čaje koncentrovaný v poměru 10:1, který obsahuje výhradně aktivní látky a nikoli celulózu nebo vodu, které se vyskytují v obyčejných extraktech. 60 mg extraktu Phytophare™ odpovídá 600 mg klasického čajového extraktu.

CapsiAtra® CH-19 Sweet obsahuje 3% dihydrokapsiát získaný z pálivých papriček. Účinky této látky byly popsány v mnoha vědeckých studiích, mezi přisadami používanými ve spalovačích jde o naprostou špičku.

Acetyl-L-karnitin je tělu vlastní látka, která v žádném spalovači nemůže chybět. Stim Free obsahuje fromu hydrochloridu, která je pro tělo nejvyužitelnější.

Grenade Stim Free v bodech:

  • spalovač tuků bez obsahu stimulantů
  • patentovaná technologie Dual Release®
  • extrakt zeleného čaje Phytophare™
  • dihydrokapsiát CapsiAltra™ z pálivých papriček
  • acetyl-L-Karnitin a konjugovaná kyselina linolová
Celkem dotazů Celkem dotazů
7
9 odpověď
Jana Středová PENTA CZ s.r.o.
před 5 měsíci

Dobrý den, chci se zeptat zda lze tento spalovač kombinovat se synefrinem (konkértně Syne Thermogenic 10 mg Burner od Extrifitu), který užívám před fyzickým výkonem a nebo nelze. Případně, zda lze tento spalovač použít také před fyzickým výkonem nebo je určený jen na ranní a večerní dávkování? Děkuji.

Tamara Kupcová
Tamara Kupcová
před 5 měsíci

Dobrý den, Jano, ano tyto produkty můžete kombinovat. Grenade Thermo Detonator STIM FREE můžete užívat i před tréninkem. Přeji pěkný den

Nikola Nekvapilová
před 9 měsíci

Dobrý den, je vhodné tento spalovač brát současně s klasickým grenade thermo detonator?

Tamara Kupcová
Tamara Kupcová
před 9 měsíci

Dobrý den, Nikolo, oba produkty současně určitě neužívejte. Vždy stačí pouze jeden, pokud s kofeinem nebo bez, to už záleží na Vašich potřebách. Přeji hezký den

pavlina.nevarilova@
před 2 lety

Dobry den, chtela bych se zeptat, zda-li je mozne tento spalovac kombinovat s Carnitinem pred cvicenim? Dekuji za odpoved.

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 2 lety

Dobrý den Pavlíno, kombinace tohoto produktu s carnitinem je možná bez omezení. Hezký den.

Ranuncul Triss
Ranuncul Triss
před 2 lety

Dobrý den, Grenade Thermo Detonator se vyrábí ve třech variantách. Který je nejlepší a hlavně nejúčinnější na spalovaní tuků, při cvičení každý den a při hlídání stravy, hlavně tedy spíše zdravé stravy. Díky Sandra

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 2 lety

Dobrý den Sandro, jednotlivé varianty Grenade se liší ve vícero aspektech ale pokud je Vaší preferencí urychlení metabolismu po celý den tak je nejvhodnější variantou standartní verze: https://aktin.cz/grenade-thermo-detonator. Pokud by Vám nevyhovoval velký obsah kofeinu, tak doporučuji vybrat sofistikovanější komplexní spalovač jako je např.: https://aktin.cz/the-protein-works-red-cell. Hezký den.

Eliška k
před 2 lety

Dobrý den, mohu tento spalovač užívat ikdyž mám nízký tlak?

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 2 lety

Dobrý den Eliško, vzhledem k tomu, že produkt neobsahuje stimulanty by nebyl problém s jeho užíváním při problémech s hypo či hypertenzí avšak pokud vždy spadáte do zdravotní rizikové skupiny, je vhodné se před užíváním poradit s ošetřujícím lékařem. Hezký den.

Katka H.
před 2 lety

Mám dotaz...v dávkování píšete, že se má užívat 30 minut před spaním, ale ve složce "ostatní" se zmiňujete, že se nemá užívat 4-6hodin před spaním...tak jak to tedy je? :-)

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 2 lety

Dobrý den Katko, děkujeme za upozornění. Tato varianta neobsahuje stimulanty a je tedy určena k užívání i na večer. Doporučení ve složce "ostatní" se vztahuje k variantám obsahujícím kofein, dáme co nejrychleji do pořádku. Děkujeme za pochopení.

eva zemanová
před 3 lety

Chci se zeptat brala jsem synefrin a ten mi nedelal vubec dobre bylo to asi diky stimulantum ze? Myslite,ze tenhle je setrnejsi k telu?

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 3 lety

Dobrý den, pokud jste brala čistý synefrin v doporučeném dávkování je nepravděpodobné, že by Vám způsoboval nějaké obtíže ovšem v případě určité přecitlivělosti to možné je. Tento produkt synephrine neobsahuje a mohl by být pro Vás přijatelný. Hezký den.

eva zemanová
před 3 lety

A nejaky vzorek na vyzkouseni asi neni mozne objednat ze? Abych si nekoupila cele baleni a potom mi nevyhovoval

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 3 lety

Bohužel vzorky této verze nám dodavatel neposkytuje, pouze vzorky u variant se stimulanty. Hezký den.