Čistíme sklady! Slevy až 50 % – TPW, Bodylab, Biotech, Go Nutrition, Nebbia, ...

Zavřít upozornění

Grenade Thermo Detonator

Grenade Thermo Detonator - diskuze k produktu

Komplexní spalovače tuků

Grenade Thermo Detonator - maximálně účinný stimulátor s termogenním účinkem 

Grenade® Thermo Detonator je oblíbený, roky prověřený, stimulační přípravek pro lepší fyzický i mentální výkon. Oblibu si získal jak u běžných návštěvníků posiloven, tak i u profesionálních sportovců. Mimo 225 mg kofeinu v dávce se pyšní i látkami jako jsou extrakt ze zeleného čaje, hořká kůra pomerančovníku a kajenský pepř. Thermo Detonator byl navržen výživovými specialisty tak, aby byl vhodný pro muže i ženy.

Grenade Thermo Detonator v bodech:

  • stimulační přípravek s termogenními složkami
  • s obsahem 225 mg kofeinu v dávce
  • vhodný před kardio tréninkem, vytrvalostním i vysokointenzivním intervalovým tréninkem
  • pro lepší fyzický i mentální výkon
  • vhodný pro muže i ženy
Celkem dotazů Celkem dotazů
127
159 odpověď
Jana Sypká
před 8 dny

Dobry den, chci se zeptat, zda stačí brát spalovač 1+1 v treninkovy den (cca 3x týdně) a v netreninkovy jej uplne vynechat? Dekuji

veronikaskalova@
Zákaznická podpora
před 8 dny

Dobrý den, užívejte jen v tréninkovém dni. Pěkný den

Aleš Včeliš
před 2 měsíci

Proc neni pripravek vhodny pro registrovane sportovce?

Tamara Kupcová
Tamara Kupcová
před 2 měsíci

Dobrý den, Aleši, výrobci musí tuto informaci na produkty uvádět vždy, dle naše názoru ale nevhodný není. V případě, že se chcete ujistit, kontaktujte asociaci, u které jste registrovaný, určitě budou mít seznam zakázaných látek. Přejeme pěkný den

Ondřej Růžička
před rokem

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, kolika mg x procentního synefrinu odpovídá 420mg hořké pomerančové kůry. Děkuji za odpověď

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před rokem

Dobrý den, výrobce toto přesně neuvádí ale podle platné legislativi je možné odvodit, že v dávce 2kapslí je z extraktu pomerančové kůry 10mg čistého synephrinu. Hezký den.

Lucie Bilíčková
před rokem

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda budete mít k dispozici i vzorek 4 tablet? děkuji za odpověd

Dana Kouřilová
Dana Kouřilová
před rokem

Dobrý den, Lucie, vzorkové balení je bohužel již delší dobu nedostupné u distributora a zatím nemáme informaci, kdy by se mohlo znovu objevit. Děkujeme za pochopení.

Pavla Nováková
před rokem

Dobrý den, za jak dlouho po dobrání Grenade, můžu začít jíst další? Děkuji.

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před rokem

Dobrý den, doporučuji po maximálně dvou baleních Grenade Thermo Detonator vysadit alespoň na 2-3 měsíce a poté případně znovuzařadit. Hezký den.

Lucie Zajíčková
Lucie Zajíčková
před rokem

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, kdy bude tento spalovač opět k dispozici?? Předem děkuji za odpověď

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před rokem

Dobrý den Lucie, naskaldníme tuto středu. Pokud by jste chtěla dříve nějakou alternativu, můžeme doporučit oblíbený např oblíbený: https://aktin.cz/the-protein-works-red-cell. Hezký den.

Radka Vitásková
před rokem

Dobrý den, chtěla bych se zeptat. Nadváhu nemám, nicméně spokojená nejsem, chtěla bych dát dolů posledních 5 - 8 Kg, které jdou hodně špatně dolů. Co se týče cvičení, provozuji akorát kardio jako běh, kolo, brusle apod. třeba 3x v týdnu. Jinak jsem celé dny v práci od rána do večera. Mám sedavé zaměstnání...chtěla bych se zeptat jestli by bylo vhodné užívání Grenade. je možné díky Grenade, i když mě hodně omezuje práce a právě jsem téměř celý den bez pohybu (akorát cca 3x týdně ten pomalý běh, necelá hodinka)...dát tato kila dolů? Nebo bude bez cvičení bez efektu...?

Petr Loskot
Zákaznická podpora
před rokem

Dobrý den, Radko, o hubnutí primárně rozhoduje rovnice energetického výdeje a příjmu. V prvé řadě je tedy třeba vyřešit jídelníček, abyste se nacházela v kalorickém deficitu. Grenade Thermo Detonator obsahuje některé účinné látky, které "zrychlují" metabolismus, takže výdej energie je o něco vyšší. Nejlépe však Grenade Thermo Detonator funguje v návaznosti na fyzickou aktivitu, podporuje uvolňování mastných kyselin z tukové tkáně, aby byly během fyzické aktivity spáleny. Bez návaznosti na FA nebude efekt moc znatelný. Zhubnout tedy lze, jen je třeba se více zaměřit na jídelníček, tento doplněk stravy vám ve spojitosti s fyzickou aktivitou také určitě pomůže. Hezký den.

David Fáber
před rokem

Dobrý den.Chci se zeptat co je lepší na spalování tuku.Grenade Thermo Detonator nebo Grenade Black Ops ?

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před rokem

Zdravim Davide, za me dava slozenim puvodni receptura stale lepsi smysl nez jakykoliv novejsi Grenade, tam se mi ho dari hledat pomerne dosti obtizne, zaroven mi prijde obsah kofeinu extremni a zbytecne tak ziskate velkou toleranci velice rychle.

Denis Drexler
před rokem

Jde používat vyloženě i jen jako předtréninkovka? Oproti Grenade 50 Calibre mě láká cenou i recenzemi více. Bude mít však ten správný efekt jen na nabuzení na ranní tréninky v 6h? Díky za odpověď. :-)

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před rokem

Zdravím Denisi, ano bude, stimulační efekt Grenade je silný díky vysokým obsahům stimulačních látek.

Denis Drexler
před rokem

Super, díky za odpověď. :-) Ještě jsem se chtěl zeptat, jak je na tom tento produkt v porovnání s SizeAndSymmetry Nutrition Gold Cut? Tak nějak mi připadá, že složení je velmi podobné.

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před rokem

Jak píšete, ona to není náhoda, SAS tak funguje, koukne na produkt, který je tahounem v kategorii a udělá copycat s nižší prodejní cenou. Obecně nám však lépe seděl https://aktin.cz/the-protein-works-red-cell, jelikož jeho stimulační účinek má pomalejší nástup i ústup a vydží déle, u Grenade lze rozpoznat poměrně znatelný crash, stejně jako silný nástup. Jinak dobrým pws je např. https://aktin.cz/kaged-muscle-pre-kaged nebo https://aktin.cz/reflex-nutrition-muscle-bomb-2 přestože spalovač vás nakopne, trénink po něm nelze srovnávat s dobře složeným pws který vypijete 20-30 min před výkonem.

nataliklau@
před 2 lety

Dobrý den, jelikož jsem dlouho v práci stíhám cvičit jen večer cca okolo 18:30, ale potom mam po tabletkách problém usnout. Máte pro mě radu? Předem děkuji.

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 2 lety

Dobrý den, neužívejte spalovač s tak vysokým obsahem kofeinu, pokud se chcete držet grenade, zkuste: https://aktin.cz/grenade-thermo-detonator-slim-free. Hezký den.

P.Belicek6@
před 2 lety

Dobrý den, mohu se zeptat, jak mám dávkovat? Nějak s tímhle nejsem ještě zkušený, tak se radši zeptám. Děkuji za odpověď.

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 2 lety

Dobrý den, užívejte 2 kapsle 30minut před snídaní a 2 kapsle 30 minut před tréninkem. V netréninkový den zařaďte druhou dávku ideálně 30 minut před objedem. Hezký den.

kristykostakova19@
před 2 lety

Dobrý den, mohu tento nakopávač užívat i při epilepsii? Někde jsem četla že to většinou není vhodné pro epileptiky. Děkuji za odpověď.

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 2 lety

Dobrý den, při epilepsii bych produkt užíval pouze po schválení ošetřujícím lékařem, jelikož vysoký obsah kofeinu v produktu může negativně ovlivńovat tento stav. Hezký den.

Eva Zajíčková
před 2 lety

Chtěla bych se ještě zeptat na správné dávkování, když mám trénink na 17:00hod. Pokud to chápu správně tak ráno nalačno a 30min před tréninkem ? Děkuji :)

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 2 lety

Dobrý den Evo, přesně tak, dávkujte jak píšete. V případě, že by jste chodila dříve spát a obsažený kofein by Vás nenechal usnout, je možné druhou dávku zařazovat 30 min před obědem. Hezký den.

Eva Zajíčková
před 2 lety

Dobrý den, chtěla bych se zeptat. Objednala jsem si Grenada Thermo Detonator 1, jím převážně jenom zeleninu, občas i nějaké to maso nebo náhražku masa. Cvičim 5krat týdně a chtěla bych to začít používat. Je to vhodné. Předem děkuji :)

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 2 lety

Dobrý den Evo, pokud je Vašim cílem redukce hmotnosti a pátráte po spalovači tak Grenade je vhodnou volbou ale vzhledem k vysokému obsahu kofeinu jej nedoporučujeme pro začátečníky a citlivější jedince. Z těch méně agresivnějších variant bych volil např.: https://aktin.cz/sizeandsymmetry-nutrition-gold-cut nebo https://aktin.cz/the-protein-works-red-cell. Hezký den.

k.krayzlova@
před 2 lety

Dobrý den, Chtěla bych se zeptat, je možné užívat, když mám lehkou šelest na srdci (půl cm a 10 let se nic nezmenilo) ? Jsem žena, 56 kg. Děkuji

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 2 lety

Dobrý den, toto je otázka na Vašeho ošetřujícího lékaře, produkt Grenade obsahuje značné množství kofeinu a proto bych se před užíváním raději ujistil. Hezký den.

Kateřina Peřinková
před 2 lety

Dobrý den, který ze spalovačů byste mi doporučili, aby byl efektivní a zabíral, ale zase ne moc drahý? Potřebovala bych shodit hlavně od pasu dolů (zadek, celulitida, vrchní část stehen), děkuji.

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 2 lety

Dobrý den, z levnějších variant doporučuji kombinaci https://aktin.cz/sizeandsymmetry-nutrition-caffeine-synephrine , která tvoří základ většiny spalovačů a je prokazatelně funkční. Z pokročilejších komplexních spalovačů můžete pak zvolit:např.: https://aktin.cz/sizeandsymmetry-nutrition-gold-cut. Hezký den.

Kateřina Peřinková
před 2 lety

Mělo by se to kombinovat nebo stačí jeden z těchto spalovačů? Popřípadě který z nich bude lepší? Děkuji:)

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 2 lety

Dobrý den, stačí když budete užívat jen jednu z variant, doporučil bych Vám spíše https://aktin.cz/sizeandsymmetry-nutrition-gold-cut, který je komplexnější. Hezký den.

Tomáš Balachoncev
před 2 lety

Dobrý den, který spalovač tuků by jste mi doporučil když jsem zvyklí na vyšší dávku kofeinu denně. Grenade Thermo Detonator, Xxtreme Nutrition X3 Thermogenic Fatburner, Amix ThermoCore nebo je zde pro mě nějaká jiná alternativa?

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 2 lety

Dobrý den, při vysoké toleranci na kofein máme dobré zkušenosti s Grenade ovšem také se nám velice dobře osvědčuje https://aktin.cz/sizeandsymmetry-nutrition-gold-cut při zvýšenném dávkování na 4kapsl. Hezký den.

Tamara Vařeková
Tamara Vařeková
před 2 lety

Dobrý den,hledám pro sestru(36let) spalovač, zatím se mi líbí tento nejvíce. Bude chodit 3x do týdne s holemi a občas něco doma.

Jan Kern
Jan Kern
před 2 lety

Dobrý den, Grenade je dobrá volba, případně můžete zkusit Gold cut

Eva Masaryková
před 2 lety

Dobrý den, Můžu uzivat grenade jako sportovec ktery se chystá na sportovní prohlidku kvuli prukazu? Nejsou v tom nejake latky jako doping? Diky pekny den Evička

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 2 lety

Dobrý den, produkt neobsahuje žádné zakázané látky a můžete bez obav užívat. Hezký den.

sindibad218@
před 2 lety

Dobrý den,je možné užívat produkt od 16 ?

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 2 lety

Dobrý den, vzhledem k vysokému obsahu kofeinu je produkt doporučován až od věku 18 let, v 16 letech bych raději snížil raději dávku na polovinu. Hezký den.

onlysmile@
před 2 lety

Dobrý večer.Jake jsou rozdily mezi Grenade thermo detonator a Grenade Black ops.Zatim užívám první Grenade,ale výsledky po třech týdnech minimální.Jaky kvalitní spalovač by jste mi doporučil.Dekuji Míša

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 2 lety

Dobrý den, účinkem je mezi klasickou verzí a verzí Black Ops rozdíl v intenzitě/délce trvání termogenního efektu. Grenade klasický ůčinkuje rovnoměrněji v průběhu celého dne, kdežto Black Ops má špičku účinku cca po 60 minutách avšak ve větší intenzitě a dá se řadit okrajově i do pre-workoutů. Obecně jsou produkty Grenade založeny především na velkém množství kofeinu, to může při dlouhodobějším užívání u některých jedinců budovat rezistenci a produkt se stává neůčinným. Doporučil bych Vám komplexní spalovač, kde je účinnost udávána komplexem různorodých složek jako je např.:http://aktin.cz/the-protein-works-red-cell. Hezký den.

Lukáš Císař
před 2 lety

Dobrý den! Vyplatí se jet 2x za sebou balení Grenade ? Nebo je lepší po dobrání jednoho balení změnit spalovač. Popřípadě prosím o doporučení, který... Děkuji.

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 2 lety

Dobrý den, spíše bych doporuči l produkt zaměnit aby si na něj Váš organismus nebudoval příliš velkou toleranci a u grenade, který obsahuje výrazné množství kofeinu to platí obzvlášť. Doporučil bych komplexní spalovač, který neobsahuje tak značné množství kofeinu jako grenade ale svým složením grenade v mnoha směrech předčí, jedná se o: http://aktin.cz/the-protein-works-red-cell. Hezký den.

Lukáš Císař
před 2 lety

A nějaký jiný podobný? Já kdysi měl Redcell, ale efekt nic moc... Po Grenade je to pecka nakopnutí pocení... Přemýšlel jsem o BlackOps jako silnějším... Pak to chci vysadit... Díky za info.

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 2 lety

Grenade je funkční jelikož obsahuje velké množství kofeinu, ovšem toto s sebou nese i negativní efekt, které s sebou dlouhodobé užívání vyšších dávek kofeinu přináší + výrazně se Vám zvyšuje tolerance na kofein. Z dlouhodobého hlediska bych tedy považoval za rozumnější brát spalovač s nižším obsahem kofeinu, který je založen na působení několika rozdilných látek jako zmiňovaný Red Cell. U varianty Grenade Black je ještě větší "nakopnutí" než u klasického a tedy by Vám v tomto směru mohl vyhovovat. Hezký den.

Michaela Horčičková
Michaela Horčičková
před 3 lety

Dobrý den, mužů užívat, pokud beru ráno též na lačno lék na předpis euthyrox 75, vadí to? Popřípadě jestli by šlo Grenadě jinak dávkovat, aby užitek byl zachován? Předem děkuji. :)

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 3 lety

Dobrý den, pokud máte problémy se štítnou žlázou, rozhodně bych se poradil ohledně užívání produktu s ošetřujícím lékařem. Grenade obsahuje termogenní látky, které urychlují metabolismus a mohly by nepříznivě ovlivnit Vaši léčbu. Hezký den.

Kristýna Kolaříková
před 3 lety

Dobrý den. Trenuji 5x týdně ráno na lačno. Jaké dávkování je ideální? 4 kapsle mě trochu děsí, vhledem k tomu, že jsem zvyklá na kapsli kofeinu a zelený čaj. Děkuji

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 3 lety

Dobrý den, můžete začít s polovičním dávkován 1 kapsli ráo a 1 kapsli před tréninkem. Pokud budete toto dávkování bez obtíží tolerovat, můžete jej zvýšit na 4 kapsle denně. Hezký den.

Barbora Staňková
před 3 lety

Dobrý den. Mohli byste mi poradit, jak užívat tento suplement, když se stravuji podle zásad IF - přerušovaného půstu? Je to se mnou trochu složitejší, neboť pracuji následovně: jeden týden mám noční směny (od 17 do 02) a další týden mám ranní směny (od 08 do 17). Podle toho si také každý týden upravuji stravovací návyky a zatím to funguje. V případě nočních směn mi feeding okno začíná v 17:00 a končí ve 24:00, trénink mám kolem 14:00. V případě ranních směn začínám jíst okolo 13:00 a končím s jídlem ve 21:00. Trénink mám okolo 18-19h. Trénuji obden. Předem děkuji.

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 3 lety

Dobrý den, doporučuji dávkovat každý den stejně a to ideálně 30 min před jídlem nebo před tréninkem. Tudíž první dávka by se mohla pohybovat v období kolem 13h a druhá dávka kolem 17h. Hezký den.

Barbora Staňková
před 3 lety

Dobrý večer, používala jsem měsíc Shred Matrix a poté Granade Thermo Detonator, ale druhý zmiňovaný spíše jako nakopávač před tréninkem. Nikdy jsem neužívala víc jak 2 tablety denně, pokud jsem večer nešla trénovat, tak například i jednu tabletu. Měla jsem trochu strach, piju během dne dost kávy, a při nadužívání kofeinu mě rozbolí hlava. Vzhledem k tomu, že jsem nedodržela dávkování, výsledky se nedostavili takové, jaké jsem si představovala. Doporučili byste mi pokračovat s dalším balením, ale podle předepsaného dávkování? Děkuji. Bára

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 3 lety

Dobrý den, zde může sehrát roli více faktorů proč se nedostavil účinek takový, jaký jste očekávala a těžko hledat vinu na straně suplementace. Nicméně pro optimální efekt spalovače bych se držel doporučovaného dávkování 4 kapslí/den a případně omezil další zdroje kofeinu, pokud jste pociťovala nějaké obtíže. Doporučoval bych první dávku 2 kapsle ráno po probuzení a další 2 kapsle před treninkem v rozmezí alespoň 5h od první dávky. Hezký den.

Barbora Staňková
před 3 lety

Dobrý den, Marku. Děkuji za odpověď. Spíš mi šlo o to, jestli mohu pokračovat s dalším se spalovačem po 2 měsících užívání. Děkuji.

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 3 lety

Dobrý den, bylo by vhodnější alespoň na měsíc spalovač vysadit, vzhledem k narůstajíci toleranci na stimulační látky v produktu obsažené. Optimální doba užívání spalovače je 2 měsíce a poté by mělo dojít k dvouměsíčnímu vysazení. Hezký den.

Marie Špačková
před 3 lety

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat kdy bude na skladě balení po 44 ? Předem děkuji.

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 3 lety

Dobrý den, dnes odpoledne by měl být skaldem. Hezký den.

Tomáš Bukur
Tomáš Bukur
před 3 lety

Dobrý den, můžu tento nakopávač užívat společně s přípravkem BSN AMINO X cca 30 minut před tréninkem?

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 3 lety

Dobrý den, ano, případně doporučuji Amino X užívat přímo při tréninku. Hezký den.

klemanka@
před 3 lety

Ahoj mám dotaz, mam 48 kg a merim 1.67 a nejsem spojena se svou postavou a není mi 18 ale 17 bohužel. .není to snad velký problém ne ? Trochu se bojim ale i tak to chci zkusit. Spalovač mám už doma ale chtěla sem vědět váš názor..předem díky :)

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 3 lety

Dobrý den, pokud budete užívat produkt dle doporučeného dávkování, neměl by nastat žádný problém. Pokud ovšem spozorujete nějaké vedlejší účinky, doporučuji snížit dávkování či produkt úplně vysadit a případně se poradit s ošetřujícím lékařem. Přeji hezký den.

Zuzana Skácelová
před 3 lety

Dobrý den,chtěl jsem se zeptat jestli nevadí když misto jednoho dne uživaní granade použiju jiny nakopávač např:Napalm,nitrox pump ? díky

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 3 lety

Zdravím, nevadí.

Soňa Vymazalová
před 4 lety

Dobrý den, ráda bych se zeptala, jak užívat tento produkt, jestliže trénink probíhá v dopoledních hodinách? Stále platí jedna kapsle po probuzení a druhá 30 minut před tréninkem, i kdyby ten rozestup byl například 2 hodiny? (např. v 7 a v 9 hod). Pokud trenink probíhá po poledni (cca ve 13. hod) je lepší tabletu vzít 30 min před obědem nebo před treninkem? U ženy (60 kg) doporučujete držet se na dávkování 1+1 nebo například po týdnu zvýšit na 2+1/2+2? Velké díky za odpovědi a krásný den. Soňa

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 4 lety

Zdravím, obecně platí pravidlo, že pokud máte trénink ráno, silnější dávku ráno, slabší odpoledne, opak pak při tréninku odpoledne, ale tam opatrně, abyste poslední dávku měla nejpozději 6 - 8 hodin před spaním, aby stačily stimulační látky přestat působit. Dávkování přizpůsobte pocitu, pokud jste spokojena s 1+1, nechte tak. Až bduete cítit, že spalovač slábne, zvyšte třeba na 2+1 eventelně ke konci 2+2.

Iva Němcová
před 4 lety

Dobrý den, chci se zeptat, zda lze tento produkt kombinovat s BSN Nitrix AVPT? Děkuji za odpověď

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 4 lety

Zdravím, ano lze.

Martin Grygar
před 4 lety

Dobrý den chci se zeptat, jak to je přesně z hubnutím ? jelikož jsem slyšel, že když se bere spalovač spálím i "sval" a proto je dobré brát k tomu i bcaa, ale zas tak moc peněz do toho nechci dávat takže myslím si že klasický protein a tento spalovač plus strava a trenink a neměl by být až takový úbytek na svalové hmotě. Děkuji za odpověd

Jan Kavalec
před 4 lety

Dobrý den, chci se zeptat jestli je dobré grenade kombinovat s nějakým předtreninkovým NOčkem / anabolizérem ? Jestli ano , mohl byste mi prosím nějaký doporučit? Mým cílem je hubnutí. Mockrát děkuji

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 4 lety

Zdravím, není vyloženě potřeba, ale zařadit např. citrulin, beta alanin - před tréninkem a kreatin mono - po tréninku bych určitě minimálně zvážil, jsou to potentní látky.

Anonymní uživatel
před 4 lety

Dobrý den, je to trošku blbý dotaz, ale je možné aby přikrevních testech bylo poznat jeho používání ? Děkuji za odpověď

Jan Caha
Jan Caha
Zákaznická podpora
před 4 lety

Hezký den, zkuste prosím trochu rozepsat v jakém smyslu. Jediné co mě aktuálně napadá, tak vyšší výskyt MK v krvi. Tento produkt jinak splňuje všechna antidopingová pravidla, je tedy využitelný pro kondiční i výkonnostní sporty bez obavy pozitivního testování na doping.

Tomas Syrek
Tomas Syrek
před 4 lety

Dobrý den, pokud jej budu užívat ráno 2 kapsle a půjdu na trénink až na 20.00 hod, můžu si jej vzít cca 19.40? Abychi pak po něm cca 23.00 usnul :-). Děkuji

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 4 lety

Za sebe doporučuji brát nejpozději 6 - 8 hodin před spaním, tzn ve vašem případě asi 2-3 hodiny po obědě? 19:40 již mi přijde příliš pozdě a horzí, že se Vám nebude chtít spát.

Petra Pližingrová
Petra Pližingrová
před 4 lety

Dobrý den, chtěla jsem se prosím zeptat...teď beru spalovač Cutting edge...až ho doberu, musím udělat pauzu a poté začít brát Grenade, nebo mohu bez pauzy?? Děkuji za odpověď

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 4 lety

V tomhle případě si myslím můžete bez pauzy.

Anonymní uživatel
před 4 lety

Mohla bych se zeptat od kolika let doporučujete tento produkt používat? Děkuji

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 4 lety

Od 18ti let.

Katka
před 4 lety

Dobrý den, je možné užívat ho s nutrend synephrine?

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 4 lety

Nikoliv, synefrine je již v dostatečném množství v Grenade obsažen.

Marek Topič
před 4 lety

Dobrý den ,chtěl bych se zeptat zda tento přípravek něspaluje moc svaly ? a pokud ani v jakém poměru s tukama npř shodim 10Kg z toho 4kg svalu a 6 kg tuku Děkuji ;)

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 4 lety

Tento přípravek nespaluje svaly. To jak na tom bude svalová hmota v období diety ovlivníte zejména vy svojí stravou a tréninky. Grenade by měl pouze pomoci urychlit využití tuku jako zdroje energie, k tomuto jevu zase ale musíte tělu pomoci stravu, tzn. jednak kvalitní pestrou, bohatou primárně na kvalitní bílkoviny a samozřejmě v dietě dbát na energetický deficit a také samozřejmě skladbu makroživin.

Jakub
před 4 lety

zdravím mám otázku zda jse tento přípravek zařadit netreninove dny čistě jako spalovač a v treningove mam klasicky assault amino a recon . Děkuji.

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 4 lety

Ano, lze v netréninkové dny zařadit místo kombinace, kterou máte na dny tréninkové.

Jakub
před 4 lety

zdravím mám otázku zda jse tento přípravek zařadit netreninove dny čistě jako spalovač a v treningove mam klasicky assault amino a recon . Děkuji.

Jakub Kania
před 4 lety

Dobrý den, mám dotaz jestli je dobré brát 2 kapsle před tréninkem + Grenade 50 Calibre 580g před tréninkem? Ráno na lačno nedávám, pouze před tréninkem. diky za odpověd

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 4 lety

Zdravím, Grenade bych s Calibre nijak kombinovat nedoporučoval. Buď berte jeden produkt nebo druhý, oba dva mají totiž dost vysoké obsahy stimulačních látek, zjeména tedy Calibre je dle mého názoru značně přemrštěný.

deessedeluxe@gmail.com
před 4 lety

Dobry den .jsem žena, takže je pravda, že mohu max dvě kapsle denně? Když mám trénink v 17h tak stačí vzít dávku opravdu pul hod před obědem a vydrží to do tréninku? Takže ráno nalačno, pak před obědem a v 17h odjedu trénink? Já jsem zvyklá na takové ty klasické přípravky 30min před tréninkem tak jsem taková Alenka v říši divů. Dekuju

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 4 lety

2 kapsle by měly stačit, ale je to individuální. 30 min před obědem se užívá v netréninkový den. V tréninkový 30 min před výkonem. Dávkování kdyžtak můžete lehce navýšit, nebo naopak navečer snížit na 1 kapsli před výkonem.

crymens
před 4 lety

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, po ranní dávce na lačno se nesmí jak dlouho jíst (snídaně) předem děkuji za odpověd :)

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 4 lety

Zdravím, cca za 20 minut po požití kapslí by již neměl být problém se najíst.

Thomas Ganer
před 4 lety

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda produkt lze používát zároveň i s bcaa - Scitec BCAA-X, popřípadě, jaké by bylo nejlepší nastavení dávkování pokud můžou být užívány spolu. Děkuji za odpověď.

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 4 lety

Zdravím, ano můžete užívat zároveň dávkování máte doporučené od výrobce v popisu každého z produktů.

Marek
před 4 lety

Dobrý den, začínám cvičit a chci se zeptat na dávkování, ráno po probuzení chodím do 2,5 hodin cvičit, jak nejlépe dávkovat, aby měl Grenade nejlepší účinek musím říčt, že na začátek mi vždy stačila polovina a s přidanou zátěží potom přídavek. Děkuji. Jinak vše nej v novém roce.

Jan Kern
Jan Kern
před 4 lety

Dobrýž den, zjistěte Vaši toleranci na obsařené látky a následně dávkujte jednu dávku ráno před cvičením a druhou odpoledne, přápadně můžete druhou dávku vynechat a zařadit ji až budete mítpocit, že první ranní dávka již neučinkuje na 100%

Jan Gryndler
před 4 lety

Dobrý den zakoupil jsem si tento protein Amix Whey Pure Fusion Protein. Lze kombinovat s timto spalovačem tuků ? mužu brát kapsle a po treninku si dát protein bez následků? a druhá věc po dobrání tohoto balení grenade a po 2-3 tydenní pauze mužu opět nasadit stejný produkt (grenade). Předem děkuji za odpověd.

Jiri Gocala
před 4 lety

dobry den mužu vedet přesne davkovani ?

Jan Kern
Jan Kern
před 4 lety

Dobry den, vše máte uvedeno o cca 15 řádků výše pod nadpisem doporučené dávkování

markéta
před 4 lety

Dobrý den, je možné že po tomto výrobku mám bolesti (křeče) v žaludku? již po druhém dni - vzala jsem si pouze 2 tablety/den, jak je uvedeno v návodu. děkuji za odpověď

Dana
před 4 lety

Dobrý den ,chtěla jsem Vás požádat o radu.Díky úpravě jídelníčku jsem zhubla 15kg,ale pak přišly zdravotní problémy s dcerou a později i s maminkou a já to začala dost špatně snášet.Večer jsem začala mlsat a samozřejmě šly kila nahoru.Tak jsem si řekla ,že s tím musím znovu něco udělat..Snažím se cvičit 5-6x týdně.1x 60min.kruhový trénink ve fitku ,1x 90min tance a jinak doma na trx cviky znám chodila jsem na to do fitka ,ale od září již časově nestíhám a podle videa JILLIAN MICHAELS.Dočetla jsem se ,že super spalovač je GRENADE THERMO.Nebo my doporučíte něco jiného?Jím zhruba po 2,5-3hodinách.Tancování mám až 19,30h. -21h. to večeřím 18.30 ,abych nejedla až tak pozdě. Svačinu mám 15h-15,30h podle toho jak jdu cvičit.Do fitka chodím na 17,30h a večeřím kolem 19h.Prosím poraďte co a jak brát.Děkuji moc za radu.

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 4 lety

Zdravím, doporučuji obyčejný proteinový přípravek typu Impact Whey, Diet Whey apod.. Dále termogenní spalovač něco na smysl Clenburexinu, Grenade, Shred Matrixu, Thermopure atd.. Berte vždy na lačno 30 min před tréninkem a ráno po probuzení. Protein kdykoliv během dne pro naplnění denního příjmu bílkovin. Dále pak lze doporučit Nexgen nebo nějaký jiný rozumný multivitamín. Samozřejmě základ je kvalitní strava, není ani tak důležité jíst často, jako denně přijmout kvalitní živiny a dbát na nižší energetický příjem jak výdej - základ pro spalování tuků.

Eva
před 5 lety

Dobrý de, jak dlouho lze Grenade užívat? Beru ho už přes měsíc a ráda bych pokračovala. Není vhodná třeba nějaká pauza? Děkuji za odpověď

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 5 lety

Zdravím, po jednom balení bych doporučil dát 2 - 3 týdny pauzu, zcela vysadit stimualční látky a pak můžete dát kůru novou.

Milan Matuska
před 5 lety

Dobrý den, je možné jej využívat i behem kojení? A jakdlouho se udrzuje v krvy? Dekuji za odpověď, M

Jan Caha
Jan Caha
Zákaznická podpora
před 5 lety

Hezký den, doplňky stravy na bázi termogeneze a stimulace nejsou v době kojení k suplementaci vhodné.

Roman Kezlinek
před 5 lety

Dobry den muzu uzit tento produkt po orobuzeni na lacno a cca po pul hodine snidane protein rozmichany ve vode s oves.vlockamia za 45 min jit do posilovny ? nebude mit granat snizeny ucinek?

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 5 lety

Do pul hodiny by měly být účinné látky v Grenade plně vstřebány, takže bych se nebál a klidně se po 30ti minutách po požití nasnídal. Pokud si chcete být jist, rozdělejte si kapsle do nějakého sladkého nápoje a vypijte, ale pozor na pepř :-).

Rexgrip
před 5 lety

Dobrý den, projel jsem stránky EU i ČR antidopingových federací a nenašel jsem zde žádnou zakázanou látku. Nicméně výrobek není označen klasickým NO DOPING či DOPING FREE. Pro jistotu bych se tedy chtěl zeptat, jestli opravu můžu tento prostředek užívat. Díky

Jan Caha
Jan Caha
Zákaznická podpora
před 5 lety

Hezký den, označení DOPING FREE nebo NO DOPING je pouze reklamním a marketingovým sdělením. Legislativa ČR ani EU neudává, že produkty sportovní výživy musí být takto označeny. Na kžadém produktu tedy toto označení nenajdete a je pouze na výrobci, jestli tam toto označení dá. Samozřejmostí je, že tento produkt žádné látky dopingového charakteru neobsahuje.

Olda
před 5 lety

Dobrý den, kolik minut před tréninkem mám brát Grenade. díky

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 5 lety

Zdravím, 30 - 45.

Marko
před 5 lety

Dobrý den, mohl by jste mi poradit zda je vhodné užívat tento produkt součastně s gainerem nebo proteinem? Rád bych spálil tuky v oblasti břicha a zároveň se vyrýsoval. Popřípadě jaká kompinace gaineru/proteinu by byla k tomuto spalovači nejvhodnější. (Muž, 17 let, 76kg, 180cm) Předem děkuji za radu.

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 5 lety

S proteinem určitě, s gainerem bych přímo nedoporučoval, záleží ale také jaké složení ten gainer má. Spalovat tuky budete rovnoměrně, je to dané, oblasti si určovat nelze.

Nicol Turzíková
před 5 lety

Dobrý den, chci se zeptat jaký tekutý kartinin by jste ve spojení s tímto výrobkem doporučil?

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 5 lety

Zdravím, prakticky jakýkoliv z příslušné kategorie, obyčejný base je slušný například tento: http://aktin.cz/spalovace-tuku/trec-l-carnitine-3000-1000ml.

Stanislav Cvrček
před 5 lety

Dobrý den, můžete mi poradit, kdy si kapsle vzít - když v týdnu cvičím okolo 16h beru si kapsle okolo 13h, protože mám v práci oběd ve13,30h, ale dvakrát týdně hraji fotbal od 18h a účinek už mi nepřijde po pěti hodinách takový. Ale zase si nechci brát kapsle moc pozdě, abych okolo 23h usnul.Máte někdo zkušenost s večerním tréninkem ? Díky

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 5 lety

Dejte si druhou denní dávku 2 - 3 hodiny po obědě.

lukas
před 5 lety

chtěl bych se zeptat za jak dlouho se muze brat druhá dávka po první dávce

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 5 lety

Cca po 6ti hodinách.

lukas maly
před 5 lety

vadi moc pokud budu brat po 4 hodinách ?

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 5 lety

Pokud Vam tak vyhovuje, nevadi.

Martina Poláková
před 5 lety

Dobrý den, predem se omlouvá za hloupy dotaz. Pŕavě jsem si zakoupila od vás Grenade a nevím jak ho užívat. Ráno si ho dám kolem pul 6 a potom nevim jestli si ho mam dát 30min pred obedem, nebo nez jdu cvicit coz je kolem 19h? dvakrat do tydne chodim teda cvicit v 16h. Chci aby učinkoval co nejvic, tak proto se obracím na vas, abych ho nebrala zbytecne spatne. Děkujiiiiiiiii mooooooc, předem! :)

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 5 lety

Dobrý den, doporučuji dávat ráno po probuzení a pak cca 2 - 3 hodiny po obědě, to by Vám mělo akorát vyjít s účinky k tréninku a zároveň se pak bez problémů vyspat.

Anonymní uživatel
před 5 lety

Děkuji moooc!!!

Petr Ghek
před 5 lety

Dobry den, co si myslite o brani grenade v objemove fazi, konkretne pro Korte treninku? Predem dekuji za odpoved ;)

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 5 lety

Dle mého názoru jsou vhodnější produkty v kategorii anabolizéry a NO produkty /Assault, S.A.W., C4, nový Myo Blitz atd..

Lenka
před 5 lety

Dobry den, chtela bych se zeptat, zda se Grenade uziva jen v treninkove dny nebo kazdy den? Dekuji

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 5 lety

Výrobce doporučuje každý den.

rexgrip
před 5 lety

Dobrý den, rád bych se zeptal na možnost kombinace tohoto spalovače s kreatinem od MP. Díky.

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 5 lety

Dobrý den, tuto kombinaci lze použít.

Tomáš
před 5 lety

Dobrý den, beru teď Nitrix a Cellmass. Jak dlouhá musí být pauza, abych mohl brát spalovač Grenade nebo není pauza nutná? Beru jako stimulant před cvičením Cellucor C4. Děkuji za radu

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 5 lety

Vhodná je alespoň cca 3 týdenní pauza po dobrání C4 než začnete s Grenade.

Petra
před 5 lety

Dobrý den, potřebuji poradit. Užívám grenade 5dní a ted je mi zle protože jsem nachlazená a a pravděpodobně ted přestanu cvičit, mám grenade tedy vysadit než budu zdravá?

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 5 lety

Ano, pak pomalu dávkování obnovte spolu s intenzitou cvičení.

Petra
před 5 lety

Dobrý den, mohu používat grenade společně s hormonální antikoncepcí?

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 5 lety

Ano, můžete.

Petra
před 5 lety

Dobrý den, stačí ženám poloviční dávkování? V tom případě jedno balení vyjde na delší dobu, tak mě zajímá, zda je efektivnější používat to spíše dlouhodobě (s přestávkami po měsíci), nebo dobu kratší s vyšším dávkováním? Děkuji

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 5 lety

Pakliže Vám bude účinkem stačit menší dávkování, můžete brát klidně polovičku běžné dávky. Efektivnější je pravděpodobně užívat spalovač déle, pakliže s ním budete zvládat dodržovat dietu a pravidelnou fyzickou aktivitu.

Kateřina Najmanová
před 5 lety

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat. Doteď jsem užívala Fat stove gel od Holmy a teď bych chtěla zkusit tento spalovač. Někde jsem se ale dočetla, že by ho neměli používat osoby s alergií na acylpyrin. U mě se alergie objevila jako u malého dítěte. Od té doby nevím. Mohu tento přípravek i tak užívat?

Michaela Táborská
před 5 lety

Dobrá den, chtěl jsem se optat jestli je max příjem kapslí těch 4 a dávkování 2 před cvičením a nevadilo by kdy bych dal 4 před a né 2

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 5 lety

Víc jak 2 kapsle najednou výrobce nedoporučuje dávkovat.

Denisa
před 5 lety

Dobrý den, chtělabych Vás porprosit o radu ohledně dávkování. Pracuji krátkýdlouhý týden...Tzn. 12 hodin v daný den, proto cvičím ráno cca hodinu po probuzení většinou ve 4 ráno...Mám si vzít jednu, či dvě kapsle hned po probuzení a pak 2 před oběděm? Děkuji mockrát za opdověd!!

Jan Kern
Jan Kern
před 5 lety

Dobrý den, ano uvedené dávkování je vhodné

Sára
před 5 lety

Dobrý den, je vhodné Grenade používat při sacharidových vlnách?

Jan Kern
Jan Kern
před 5 lety

Dobrý den, užívání v tomto období není problém, dodržujte vyšší příjem tekutin

Simona
před 5 lety

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda mohu k tomuto výrobku používat L-Carnitin s synephrinem. Děkuji Simona

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 5 lety

Synefrin je již v dostatečném množství obsažen v Grenade. L-karnitin můžete.

Martin
před 5 lety

Dobrý den, chtěl bych se zeptat používam třeti den trial pack, dávkování 1x ráno 1x před obědem a 1x před posilování. A problém je v tom, že mi to nic nedělá nepotím se, atd. Ale přestala mě bolet hlava usínam v pohodě aj dom v autobuse ikdyz jsem si tabletu dal před pul hodinou. Prostě opačne učinky tak by mě zajimalo v čem je chyba. Kavu nepiju atd. Jestli to má cenu užívat a dostavi se nejaké aspon menší výsledky. Chtěl jsem to zkusit každý to doporučuje. Děkuji za odpověď.

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 5 lety

Zkuste zvýšit dávkování na 2 kapsle při jedné dávce, můžete mít naturálně vyšší toleranci k neurostimulantům.

Anonymní uživatel
před 5 lety

A co to znamena pro lajka? neni mozne ze telo je tak unavene ,ze po dvou kapsli se hnedka ucinek doda telu energii a tim konci? Jestli to ma cenu brat.

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 5 lety

Zkuste si například dát 2 - 3 týdny pauzu a pak nasadit přípravek znovu a během tohoto času si dopřát dostatek spánku a odpočinout si.

Petr Poláček
před 5 lety

Dobrý den chtěl bych se zeptat. Moje váha je 80 kg věk 25 let Každý den užívám- PVL MUTANT MASS 2 dávky ráno 1 odpoledne a 2 dávky po tréninku k tomu beru CELLUCOR COR-PERFORMANCE WHEY 1 dávku ráno a jednu po tréninku jelikož zbytek bílkovin doplním jídlem během dne.Před tréninkem a během tréninku piji CELLUCOR BETA BCAA a 30 minut před tréninkem beru SIZEANDSYMMETRY CREATINE CREAPURE 5g- 1 dávka a po tréninku 5g dohromady s Mutant mass a performace whey. A chtěl bych se optat protože potřebuji zhubnout kila-tuky tak přemýšlím o koupi GRENADE THERMO DETONATOR a chci se optat můžu grenade kombinovat se všemi suplementami hlavně s tím creatinem nebude to mýt negativní učínky nebo nebude se to navzájem rušit účinek všeho? Děkuji za odpověď.

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 5 lety

Můžete kombinovat, akorát ve fázi rýsování bych vynechal gainer, načež zvýšil podíl denního příjmu bílkovin.

Martin
před 5 lety

Dobry den, chci se zeptat... zrovna jsem si zakoupil tento produkt a prvni kapsli davam rano po probuzeni... ale druhou davku davam hned po odpoledni svacine... cca 1 a pul hodiny pred treninkem je to dobre? protoze nejvetsi ucinky podle grafu jsou po 2 hodinach, tak jsem z toho vyvodil toto... ci to mam davat 30min pred treninkem cili hodinu po jidle? Dekuji za reakci

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 5 lety

30 min před tréninkem je ok, alespoň hodinu po jídle ideálně. Nástup účinku je cca po 30 minutách dle mého názoru nejsilnější a pak velmi pozvolna až po dobu 8 hodin klesá.

jirka
před 5 lety

mohu uzit spolecne s N.O pred trenalem? diky

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 5 lety

Můžete, avšak je potřeba se ujistit, že NO neobsahuje stimulační látky. Pakliže obshauje, je třeba udělat výpočet tak, aby jste nepřesáhl nějakou rozumnou hranici, typicky cca 200 - 250mg kofeinu naráz. Některé NO mohou mít však i další stimulační látky, proto je potřeba v tomto směru opatrně, abyste nebyl efekt pro Vás příliš silný až nepříjemný.

Lou
před 5 lety

Dobrý den, mohu tento přípravek nasadit okamžitě po dobrání Extrifit Syne Thermogenic Fat Burner? A dá se kombinovat s Aminostar BCAA Extreme Pure?

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 5 lety

Ano, můžete obojí.

Anonymní uživatel
před 5 lety

Dobrý den chci se zeptat kdy mám kapsle brát když kolem 3-4 hodiny mam vetší množství pohybu a kolem 7-8 posilovnu ?

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 5 lety

Dobrý den, dával bych první dávku ráno po probuzení a druhou cca hodinu až dvě po obědě.

..
před 5 lety

Dobrý den, chci se zeptat jestli se dá přípravek používat pokud jsem ho bral před rokem a zbyla mi zhruba polovina kapslí. Jestli po roce v otevřeném obalu od granátu neztratí účinek.

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 5 lety

Pravděpodobně nikoliv, ale nemohu se Vám za to nijak zaručit. Výrobce možnou dobu konzumace produktu po jeho otevření neudává.

Soňa
před 5 lety

Jak se projeví vysazení spalovače na dalším spalování tuků? Nebude pak organismus spalovat pomaleji než před začátkem užívání? Díky za odpověď.

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 5 lety

Budete mít pravděpodobně větší hlad a méně energie při energetickém deficitu - budete např. přijímat nízko kalorické potraviny či budete mít malé porce. Taktéž se při tréninku pravděpodobně budete déle "zahřívat". Jednoduše bude další hubnutí obtížnější, ale samozřejmě možné, je to velmi individuální..

Pavel
před 5 lety

Lze užívat tento přípravek s Nutrend Whey Core 100 2250g?

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 5 lety

Ano, lze.

Roman
před 5 lety

Je dobrá kombinace k tomuto produktu NUTREND COMPRESS ISO WHEY 90 a poloviční denní dávka dávka NUTREND ARGININE 120 KAPSLÍ

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 5 lety

Protein může být, co se složení týče, vypadá dobře, nemám s ním však žádné osobní zkušenosti. Na produkci oxidu dusnatého je slušný složením Hemavok, či NO3.

Anonymní uživatel
před 5 lety

Dobrý den je pro můj trenink dobré dát si granade společně s BCAA ? díky

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 5 lety

BCAA bych doporučoval dávkovat v dietě zejména těsně před výkonem a popíjet při výkonu. Pakliže máte kapsle, dejte tak 10 min před. Dávkování by se mělo pohybovat od 5g nahoru.

Anonymní uživatel
před 5 lety

Dobrý den , chci se zeptat jestli je vhodné granade kombinovat s proteinem , popřípadě jakým ? děkuji

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 5 lety

S jakýmkoliv syrovátkovým proteinem, ideálně kvalitně odfiltrovaným koncentrátem či izolátem.

Tomáš
před 5 lety

Vyplatí se to brát když mi je 14?

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 5 lety

Výrobce doporučuje tento produkt užívat od 18ti let. Pakliže byste se tomuto věku v měsících blížil, neviděl bych problém. Ve Vašem případě bych však s užíváním Grenade nebo jiných sitmulačních přípravků ještě pár let počkal.

Angeal
před 5 lety

Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli mohu užívat s Grenadem také před tréningem od stejné firmy Grenade 50 caliber 580g obojí obsahuje kofein tak jestli to nebude zlobit :)Samozřejmě jen ve dnech tréningu ten 50 caliber

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 5 lety

Tuto kombinaci bych určitě nedoporučoval, právě díky velmi vysokému obsahu kofeinu. Pakliže máte na mysli tak, že v netréninkový den užijete spalovač a v tréninkové dny pouze pre-workout, nemám s takovým užíváním více méně problém, ale efektivita nebude zcela ideální, ideálně užívat spalovač pravidelně, Calibre je zase pouze doplněk užívaný před výkonem.

Angeal
před 5 lety

A co bych mohl zařadit před vákonem k grenadu,aby se to nějak nerušilo???Jsem zvyklí tam něco vždy namíchat :)

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 5 lety

Epic, Beta BCAA, Hemavol

milan
před 5 lety

Můžu brát grenade když mi je 17 let?

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 5 lety

Můžete velmi pomalu vyzkoušt, začít na 1 kapsli 1x až 2x denně bych osobně neviděl jako extra velký problém, ale opatrně s dávkováním, přímo doporučit Vám však výrobek nemohu.

lukáš
před 5 lety

Chtěl bych se zeptat jestli mohu brát nitrix + tento produkt (Grenade Thermo Detonator) dohromady v jeden den děkuji.

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 5 lety

Ano, můžete.

Anonymní uživatel
před 5 lety

Je to vhodné i pro děti ( 13 let)? Díky za odpověď.

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 5 lety

Grenade Thermo Detonator není vhodný pro osoby mladší 18ti let.

Michal
před 6 lety

Dobrý den, mohl bych užívat tento produkt , když je mi jen 17 let ?

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 6 lety

Tento přípravek je doporučován výrobcem od 18 let.

Tom
před 6 lety

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat jestli můžu kombinovat Grenade s Creatinem?

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 6 lety

Ano, můžete, ale je nutné dbát na poměrně výrazně zvýšený přísun tekutin.

Lucie
před 6 lety

Dobrý den, chci se zeptat, mám různé směny v práci.. Když jdu na odpolední (max v 11h odcházím z domu) cvičím tedy dopoledne, protože večer se vracím kolem 21h. Jak brát tedy kapsle? Ráno 1 a můžu rovnou cvičit a pak před obědem 1? Děkuji za odpověď

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 6 lety

1 ráno před cvičením a druhou buď 30 min před obědem, nebo 2 hodiny po obědě.

Ronnie9
před 6 lety

Dobrý den. Pracuji jako servisní technik gastronomivkých zařízení a stává se docela často, že po dokončení servisního zásahu třeba v 10:30 nám nabídnou oběd, tudíž si nestihnu vzít kapsle 30min před obědem, mám si je vzít klidně těsně před tím nebo už ne?

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 6 lety

Grenade berte ráno po probuzení a pak 30 min před výkonem. V netréninkový den ráno po probuzení a cca dvě hodiny po obědě.

Karel Morkus
před 6 lety

Zdravím, pročetl jsem si celou diskuzi a našel jsem spoutu odpovědí co jsem potřeboval. Chci se ještě zeptat na pár věcí. 1. Pokud v den necvičím nebo si moc fyzicky neunavím, tak by měla stačit 1+1 kapsle, v den trninku 2+2 kapsle. Třeba dnes, jsem nestihl si vzít před oběděm v 11 z pracovních důvodů. Ale vzal jsem si ji až v 15:00 půl hod před dalším hlavním jídlem. Pokud si vezmu kapsli na lačno, tak mě začně pálet žáha, má to někdo taky? 2. Ráno když si vezmu na lačno b 6:00 jak dlouho poté mohu snídat?

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 6 lety

Snídat můžete cca do půl hodiny. To platí i v tom případě, že Vás pálí žáha, stačí něco drobného cca po půl hodiny sníst.

ja
před 6 lety

Zdravim mam dotaz muzu pouzivat dohromady Aminostar TribuMax 90% 120 kapslí + Aminostar Tribulus Terrestris 120 kapslí s Grenade Thermo Detonator nebo se to nedoporucuje diky za odpoved

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 6 lety

Dobrý den, ano, tato kombinace je možná.

Míša
před 6 lety

Dobrý den, prosila bych radu :) před týdnem jsem dobrala Grenade a ráda bych si zakoupila další spalovač, mohli byste mě nějaký doporučit? Uvažuji o Thermo-X.. Předem děkuji za odpověď

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 6 lety

Pakliže jste užívala Grenade měsíc, ještě jeden měsíc bych se nebál spalovače s obsahem stimulačních látek, i kdyý nižším jak obsahuje Grenade. Zvážil bych volbu Shred Matrix nyní s CLA zdarma v exkluzivní akci pouze u nás. Shred Matrix má velmi příjemné účinky na psyhiku, není tak agresivní, za to účinek trvá velmi dlouho. CLA jsou taktéž dobrým pomocníkem v dietě. Je možné ještě doplnit o guggulsterony, rhodiola rosea či synefrin. Co se týče Scitec spalovačů, tam bych v současné době nevybral snad nic, po reformulaci ty jejich receptury nestojí za moc..

David Hrdlička
před 6 lety

Dobrý den, dietou a cvičením se mi podařilo shodit cca 10kg, ale poslední 2 měsíce se váha moc nehýbe (zkusil jsem změnu cvičení i diety ale nic), chci zkusit Grenade Thermo. Bohužel kvůli práci chodím cvičit až večer (kolem 19:00) a dávkování je ráno a odpoledne, proto se chci zeptat, zda se dá používat tento produkt i ve spojení s večerním tréningem. Děkuji za odpověď

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 6 lety

Ano dá, ale vhodnější by bylo, kdybyste zařadil ranní trénink místo nebo k nočnímu. Tak jako tak Vám ale Grenade pomůže snížit kalorický příjem, jelikož byste měl mít energie dostatek i se sníženým příjmem stravy. Dbejte hlavně na kvalitu stravy a nezapomínejte na makronutrienty - vhodné je v takovém případě zařadit multivitamín (phyto complex, nexgen pro, armor-v apod.).

Michal
před 6 lety

Dobrý den, kdy bude produkt skladem? Dá se tento výrobek užívat spolu se S.A.W. ? Děkuji za odpověd.

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 6 lety

Včera jsme je naskladnili, již by měly být znovu dostupné. Spolu ze SAW bych nedoporučoval užívat, vzhledem k vysokému obsahu stimulačních látek v obou produktech.

Michal
před 6 lety

A mohl byste mi poradit nějaký podobný přípravek který lze spolu se S.A.W. užívat? Děkuji...

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 6 lety

Za jakým účelem?

Michal
před 6 lety

Za účelem spálení tuků...

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 6 lety

CLA, Synephrine, HCA, multivitamin, Rhodiola Rosea

Jakub
před 6 lety

Dobry den .. jako registrovany sportovec .. nemusim se obavat problemu s dopingem ?

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 6 lety

Dobrý den, pozitivního dopingového testu bych se v případě tohoto přípravku neobával. Pro jistotu bych se ale vznesl dotaz na příslušnou osobu z antidopingového výboru.

Vít Krupica
před 6 lety

Zdravím... Chtěl jsem se zeptat pomocí kruhových tréningů a aerobního cvičeni bych rad shodil par kilo. Přemýšlel jsem nad těmito spalovači (MUSCLEPHARM SHRED MATRIX, TREC CLENBUREXIN, COMPRESS FEVER, popř. MUSCLETECH HYDROXYSTIM) a stravu bych rád obohatil a kvalitní protein jako doplněk redukční diety, který by nebyl v té nejvyšší cenové relaci. Prosim o radu. Předem děkuji

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 6 lety

Dobrý den, osobně bych vzal Shred Matrix, funguje velmi dobře a není tak úderný jako např. Clenburexin, přitom vydrží velmi dlouho (u mě až 12 hodin byl citelný účinek - podpora nálady, nárůst energie, snížení pocitu hladu..). Dobrý je ale i Clenburexin, někomu se však zdá až příliš silný.

Vít Krupica
před 6 lety

Děkuju, a protein?

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 6 lety

Combat, Pro T Fusion, Smartlabs proteiny, Scitec proteiny, Cellucor Whey, z techto bych vybiral primarne.

Kabilos
před 6 lety

Supr přípravek !! Doporučuju !

Michal
před 6 lety

Dobrý den, začal jsem brát spalovač Grenade s pár suplementy a taky jsem změnil jídelníček. Objevily se u mě průjmy, můžou být způsobené tímto spalovačem? Přijde mi to divné, před rokem jsem nic takového nezažil. Děkuji

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 6 lety

Doporučuji vysadit všechny suplementy a najet na dietní stravu. Nechat zažívání uklidnit a pak najet pomalu zpět na původní režim.

Michal
před 6 lety

Děkuji za radu, chci se zeptat beru Re-Con a Amino 1 a také 100% Whey od Optimum Nutrition, tyhle doplnky nemohou tyto problemy zpusobovat? A měl bych po problémech dál zkusit brát spalovač Grenade? A myslíte, že pokud už tento problém přetrvává týden, mám jít i raději k doktorovi? Děkuji

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 6 lety

Vysoká konzumace stimulačních látek může způsobit zvýšenou aktivitu střev, což může mít za důsledek i průjmy. Zkuste nejdříve snížit dávkování grenade, nebo úplně vysadit a uvidíte.

Marek
před 6 lety

Dobrý den, koupil jsem si 4 balení. Jak je mám prosím brát (cyklovat), aby byla co nejvyšší účinnost spalovače bez většího navyknutí organismu. Děkuji

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 6 lety

Dejte dvě balení za sebou a pak 3-4 týdny pauzu. Také je možné dávat 2 týdenní pauzu po každém balení. Záleží také na tom, na jak dlouho Vám jedno balení vystačí.

Radim
před 6 lety

Dobrý den, Mám spalovač GRENADE THERMO DETONATOR a teď jsem získal spalovač AMINOSTAR FAT BURNER THERMOGENIC je možné brát oba dva spalovače? Bude to mít lepší účinek ?

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 6 lety

Dobry den, doporucuji spalovace nekombinovat, nejdrive dobrat jeden, pak si dat 3 tydny pauzu a zapocit druhy.

Martin
před 6 lety

Dobrý den. Prosím o radu při dávkování. Píše se 2 kapsle ráno na lačno a 2 kapsle v tréninkový den před cvičením, nebo před obědem. Chodím cvičit každý den. Kdy vstávám okolo 7 hodiny a beru 2 kapsle. Poté jdu na 10 hod cvičit a měl by jsem vzít další 2 kapsle? Nebo je to brzy po první dávce? Děkuji za odpověď

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 6 lety

Vemte si ty 2 kapsle po probuzeni a pak 2 kapsle pred obedem. To stejne opakujte i v netreninkove dny. Druha moznost je s prvni davkou pockat az cca 40 min pred vykonem, ale vzhledem k tomu, ze pravdepodobne budete snidat, tak bych doporucil davat zcela na lacno, at Vas produkt trochu psychicky nakopne, jelikoz tento efekt by mohl vydrzet dobre i behem treninkove jednotky.

Barbora Sobotková
před 6 lety

Dobrý den, mohu tento výrobek užívat, když ráno na lačno beru i léky na štítnou žlázu (euthyrox)?

Jan Caha
Jan Caha
Zákaznická podpora
před 6 lety

Hezký den, produkt Grenade Thermo Detonator neobsahuje látky, které by přímo ovlivňovaly produkci hormonů štítné žlázy T3 a T4, jeho užívání bych však konzultoval s Vaším lékařem, a to z důvodu interakce mezi ostatními látkami s přípravkem Euthyrox. Samotná hyperfunkce štítné žlázy je však se spalovači tuku v konzervativním rozporu, proto pokud zvolíte suplementaci Grenade Thermo Detonator, držte se dávky 1-2 cps. denně.

Michal
před 6 lety

Dobry den , chtel bych se zeptat jestli je muzu kombinovat grenade s musclepharm assault a combatem , nejsem si jist touto kombinaci hlavne kvuli obsahu kofeinu v obou pripravcich .Dekuji za radu

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 6 lety

Prave diky kofeinu v obou pripravcich bych vyuizl bud jeden, nebo druhy. K assaultu je mozne vyuzit nejaky spalovac bez stimulacnich latek (treba novy WS1, cla, guggulsterony, fish oil, ALC apod.).

Anonymní uživatel
před 6 lety

dekuji , myslel jsem si to, ale i pres to jsem se chtel ujistit

Martin Rohla
před 6 lety

Dobry den. Chtel by jsem se informovat, zda se da pouzit grenade spolu s assalutem. Dekuji za odpoved

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 6 lety

Nikoliv, tyto dva produkty bych diky pohromade prilis vysokemu obsahu stimulacnich latek nedoporucoval.

venca
před 6 lety

Dobry den muzu Grenade Thermo Detonator kombinovat s lipo6 black ?? Napr misto 2 kapsli rano lipo 6 r dat jeden ten a jeden ten ? Dekuju

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 6 lety

Tuto kombinaci bych nedoporučoval. Buďto užívejte jeden, nebo druhý přípravek dle doporučovaného dávkování.

Anonymní uživatel
před 6 lety

Dobrý den, chci se zeptat který spalovač je lepší : grenade thermodetonator, extrifit 24 hours nebo od musclepharm + rybí olej.

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 6 lety

Vzhledem k akci na Shred Matrix bych volil právě tuto kombinaci s Fish Oilem.

Veronika
před 6 lety

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat kolik těch tabletech si mám za den vzít, když na obale se píše 2 ráno, 2 půl hodiny před obědem a 2 před tréningem, ale píše se tam, že se nemá překročit denní dávka maximálně 4 tabletky. Předem děkuji za odpověď, hezký zbytek dne, Veronika.

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 6 lety

Je to myšleno 2 ráno a 2 půl hodiny před obědem v netréninkový den. V den výkonu ty 2 kapsle před obědem vyměníte za 2 kapsle před výkonem (před výkonem doporučuji nejíst alespon hodinu a půl, abyste cítila stimulační účinek).

Tipek
před 6 lety

dobry den muzu tento produkt kombinovat s MUSCLEPHARM ASSAULT NEW 1380G a plus jaky protein by jste me k tomu doporucil 85-90 kg 180 cm rad bych se dozvedel a davkovan.i ucel mu je schodit tuky a nabrat sval hmotu diky

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 6 lety

Combat, Pro T Fusion, Scitec proteiny, Smartlabs proteiny, prostě se podívejte, co uživatelé dobře hodnotí, většinou to odpovídá, tedy alespoň na našem eshopu ano :-).

Stanislav Mazan
před 6 lety

Celé tělo mám v pohodě,jenom mě trápí vnitřní tuk na orgánech,pomůže mi detonátor taky na vnitřní tuky.Už nevím jak dál,když beru ňáké prášky tak mi zhubnout ruce a nohy ale břicho zůstává stejné.Můžete mi poradit,děkuji za odpověď.

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 6 lety

Cvičte pravidelně, intenzivně, snažte se držet v energetickém deficitu, jezte dostatek kvalitních bílkovin, dodržujte pitný režim, dbejte na denní přísun mikronutrientů (multivitamín, nebo specifická skladba zeleniny) a výsledky se dostaví. To že vám zůstává tuk na břiše je zcela normální. Dodržujte tento režim a i tuky z břicha budou pomalu mizet, jde o to vydržet a věřit si.

Anonymní uživatel
před 5 lety

patří mezi ty bílkoviny např. syrové vajíčko ?? :-) co jsem tak slyšel takto pár lidí dělá :-)