Grenade Thermo Detonator - diskuze k produktu

Celkem dotazů
134
166 odpověď
Zdravim chtěl jsem se zeptat, kdy přesně mám brát spalovač a v jakém množství.? tréninky mám 2-3 do týdne a vždycky večer ? Předem děkuji za odpověď Honza.
Dobrý den, většinou je doporučeno užívat 30 minut před každým tréninkem. Přímo u Grenade Thermo Detonator je uvedeno 2 kapsle ráno, potom 2 kapsle před tréninkem :-) Každopádně určitě doporučuji vždy si přečíst na návodu doporučené dávkování. Pěkný den, Kamila
Dobrý den,, ráda bych se zeptala zda tento thermo detonator, užívat každý den i bez pohybové aktivity větší? Mám sedavé zaměstnání, ale cca 3x v týdnu joga, pilates nebo heat....turistika, kolo apod. Je nutné kapsli brát těsně před pohybem nebo preventivně hned ráno i každý den? Děkuji Markéta
Dobrý den, Markéto, určitě postačí v den pohybové aktivity. Přejeme pěkný den
Dobrý den, je možné užívat spalovač pokud beru antidepresiva? Moc díky za odpověď.
Dobrý den, Petro, doporučili bychom vám nejdříve prokonzultovat celou věc s vašim lékařem. Děkujeme za pochopení
Dobrý den, je možné tento spalovač kombinovat ještě s užíváním Cartinitinu? Děkuji
Dobrý den, ano můžete kombinovat Grenade Thermo Detonator s Cartinitinem. Přejeme pěkný den
Dobrý den,měla bych dotaz zda existuje nějaký dobrý spalovač pro člověka jako já,která má problémy s pohybovým aparátem a tím pádem nemůže moc cvičit ale za to jsem v běžném pohybu celé dopoledne(většinou chůze).Díky zdravotním problémům jsem musela skončit v zaměstnání a jakmile jsem zůstala doma,hodně jsem přibrala.Můžete mi něco poradit?Moc děkuji za odpověď.
Dobrý den, určitě bychom vám doporučili si přečíst tyto naše články: https://aktin.cz/jak-zhubnout-co-nejrychleji-mame-pro-vas-navod-krok-za-krokem https://aktin.cz/jak-spravne-jist-zaklady-vyzivy-nejen-pro-fitness-nadsence-makamnasobe. Jako spalovač bychom vám doporučili kombinaci synefrinu a kofeinu a zeptáme zda nemáte problémy s krevním tlakem? Přejeme pěkný den
Dobrý den, kolik balení (vel. 100 kapslí) po sobě lze užívat? Musí se po jednom balení udělat pauza nebo lze užívat např. dvě balení po sobě a poté udělat pauzu, popř. jak dlouhou? Děkuji.
Dobrý den, Martino, každý reaguje na spalovač jinak. Doporučujeme vysadit po každém balení na 2 týdny. Časem zjistíte co Vám vyhovuje. Přejeme pěkný den
Dobrý den, lze tento spalovač kombinovat s užíváním BCAA ? Děkuji.
Dobrý den, Martino, určitě lze kombinovat s BCAA, Přejeme pěkný den
Dobry den, chci se zeptat, zda stačí brát spalovač 1+1 v treninkovy den (cca 3x týdně) a v netreninkovy jej uplne vynechat? Dekuji
Dobrý den, užívejte jen v tréninkovém dni. Pěkný den
Proc neni pripravek vhodny pro registrovane sportovce?
Dobrý den, Aleši, výrobci musí tuto informaci na produkty uvádět vždy, dle naše názoru ale nevhodný není. V případě, že se chcete ujistit, kontaktujte asociaci, u které jste registrovaný, určitě budou mít seznam zakázaných látek. Přejeme pěkný den
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, kolika mg x procentního synefrinu odpovídá 420mg hořké pomerančové kůry. Děkuji za odpověď
Dobrý den, výrobce toto přesně neuvádí ale podle platné legislativi je možné odvodit, že v dávce 2kapslí je z extraktu pomerančové kůry 10mg čistého synephrinu. Hezký den.
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda budete mít k dispozici i vzorek 4 tablet? děkuji za odpověd
Dobrý den, Lucie, vzorkové balení je bohužel již delší dobu nedostupné u distributora a zatím nemáme informaci, kdy by se mohlo znovu objevit. Děkujeme za pochopení.
Dobrý den, za jak dlouho po dobrání Grenade, můžu začít jíst další? Děkuji.
Dobrý den, doporučuji po maximálně dvou baleních Grenade Thermo Detonator vysadit alespoň na 2-3 měsíce a poté případně znovuzařadit. Hezký den.
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, kdy bude tento spalovač opět k dispozici?? Předem děkuji za odpověď
Dobrý den Lucie, naskaldníme tuto středu. Pokud by jste chtěla dříve nějakou alternativu, můžeme doporučit oblíbený např oblíbený: https://aktin.cz/the-protein-works-red-cell. Hezký den.
Dobrý den, chtěla bych se zeptat. Nadváhu nemám, nicméně spokojená nejsem, chtěla bych dát dolů posledních 5 - 8 Kg, které jdou hodně špatně dolů. Co se týče cvičení, provozuji akorát kardio jako běh, kolo, brusle apod. třeba 3x v týdnu. Jinak jsem celé dny v práci od rána do večera. Mám sedavé zaměstnání...chtěla bych se zeptat jestli by bylo vhodné užívání Grenade. je možné díky Grenade, i když mě hodně omezuje práce a právě jsem téměř celý den bez pohybu (akorát cca 3x týdně ten pomalý běh, necelá hodinka)...dát tato kila dolů? Nebo bude bez cvičení bez efektu...?
Dobrý den, Radko, o hubnutí primárně rozhoduje rovnice energetického výdeje a příjmu. V prvé řadě je tedy třeba vyřešit jídelníček, abyste se nacházela v kalorickém deficitu. Grenade Thermo Detonator obsahuje některé účinné látky, které "zrychlují" metabolismus, takže výdej energie je o něco vyšší. Nejlépe však Grenade Thermo Detonator funguje v návaznosti na fyzickou aktivitu, podporuje uvolňování mastných kyselin z tukové tkáně, aby byly během fyzické aktivity spáleny. Bez návaznosti na FA nebude efekt moc znatelný. Zhubnout tedy lze, jen je třeba se více zaměřit na jídelníček, tento doplněk stravy vám ve spojitosti s fyzickou aktivitou také určitě pomůže. Hezký den.
Dobrý den.Chci se zeptat co je lepší na spalování tuku.Grenade Thermo Detonator nebo Grenade Black Ops ?
Zdravim Davide, za me dava slozenim puvodni receptura stale lepsi smysl nez jakykoliv novejsi Grenade, tam se mi ho dari hledat pomerne dosti obtizne, zaroven mi prijde obsah kofeinu extremni a zbytecne tak ziskate velkou toleranci velice rychle.
Jde používat vyloženě i jen jako předtréninkovka? Oproti Grenade 50 Calibre mě láká cenou i recenzemi více. Bude mít však ten správný efekt jen na nabuzení na ranní tréninky v 6h? Díky za odpověď. :-)
Zdravím Denisi, ano bude, stimulační efekt Grenade je silný díky vysokým obsahům stimulačních látek.
Super, díky za odpověď. :-) Ještě jsem se chtěl zeptat, jak je na tom tento produkt v porovnání s SizeAndSymmetry Nutrition Gold Cut? Tak nějak mi připadá, že složení je velmi podobné.
Jak píšete, ona to není náhoda, SAS tak funguje, koukne na produkt, který je tahounem v kategorii a udělá copycat s nižší prodejní cenou. Obecně nám však lépe seděl https://aktin.cz/the-protein-works-red-cell, jelikož jeho stimulační účinek má pomalejší nástup i ústup a vydží déle, u Grenade lze rozpoznat poměrně znatelný crash, stejně jako silný nástup. Jinak dobrým pws je např. https://aktin.cz/kaged-muscle-pre-kaged nebo https://aktin.cz/reflex-nutrition-muscle-bomb-2 přestože spalovač vás nakopne, trénink po něm nelze srovnávat s dobře složeným pws který vypijete 20-30 min před výkonem.
Dobrý den, jelikož jsem dlouho v práci stíhám cvičit jen večer cca okolo 18:30, ale potom mam po tabletkách problém usnout. Máte pro mě radu? Předem děkuji.
Dobrý den, neužívejte spalovač s tak vysokým obsahem kofeinu, pokud se chcete držet grenade, zkuste: https://aktin.cz/grenade-thermo-detonator-slim-free. Hezký den.
Dobrý den, mohu se zeptat, jak mám dávkovat? Nějak s tímhle nejsem ještě zkušený, tak se radši zeptám. Děkuji za odpověď.
Dobrý den, užívejte 2 kapsle 30minut před snídaní a 2 kapsle 30 minut před tréninkem. V netréninkový den zařaďte druhou dávku ideálně 30 minut před objedem. Hezký den.
Dobrý den, mohu tento nakopávač užívat i při epilepsii? Někde jsem četla že to většinou není vhodné pro epileptiky. Děkuji za odpověď.
Dobrý den, při epilepsii bych produkt užíval pouze po schválení ošetřujícím lékařem, jelikož vysoký obsah kofeinu v produktu může negativně ovlivńovat tento stav. Hezký den.
Chtěla bych se ještě zeptat na správné dávkování, když mám trénink na 17:00hod. Pokud to chápu správně tak ráno nalačno a 30min před tréninkem ? Děkuji :)
Dobrý den Evo, přesně tak, dávkujte jak píšete. V případě, že by jste chodila dříve spát a obsažený kofein by Vás nenechal usnout, je možné druhou dávku zařazovat 30 min před obědem. Hezký den.
Dobrý den, chtěla bych se zeptat. Objednala jsem si Grenada Thermo Detonator 1, jím převážně jenom zeleninu, občas i nějaké to maso nebo náhražku masa. Cvičim 5krat týdně a chtěla bych to začít používat. Je to vhodné. Předem děkuji :)
Dobrý den Evo, pokud je Vašim cílem redukce hmotnosti a pátráte po spalovači tak Grenade je vhodnou volbou ale vzhledem k vysokému obsahu kofeinu jej nedoporučujeme pro začátečníky a citlivější jedince. Z těch méně agresivnějších variant bych volil např.: https://aktin.cz/sizeandsymmetry-nutrition-gold-cut nebo https://aktin.cz/the-protein-works-red-cell. Hezký den.
Dobrý den, Chtěla bych se zeptat, je možné užívat, když mám lehkou šelest na srdci (půl cm a 10 let se nic nezmenilo) ? Jsem žena, 56 kg. Děkuji
Dobrý den, toto je otázka na Vašeho ošetřujícího lékaře, produkt Grenade obsahuje značné množství kofeinu a proto bych se před užíváním raději ujistil. Hezký den.
Dobrý den, který ze spalovačů byste mi doporučili, aby byl efektivní a zabíral, ale zase ne moc drahý? Potřebovala bych shodit hlavně od pasu dolů (zadek, celulitida, vrchní část stehen), děkuji.
Dobrý den, z levnějších variant doporučuji kombinaci https://aktin.cz/sizeandsymmetry-nutrition-caffeine-synephrine , která tvoří základ většiny spalovačů a je prokazatelně funkční. Z pokročilejších komplexních spalovačů můžete pak zvolit:např.: https://aktin.cz/sizeandsymmetry-nutrition-gold-cut. Hezký den.
Mělo by se to kombinovat nebo stačí jeden z těchto spalovačů? Popřípadě který z nich bude lepší? Děkuji:)
Dobrý den, stačí když budete užívat jen jednu z variant, doporučil bych Vám spíše https://aktin.cz/sizeandsymmetry-nutrition-gold-cut, který je komplexnější. Hezký den.
Dobrý den, který spalovač tuků by jste mi doporučil když jsem zvyklí na vyšší dávku kofeinu denně. Grenade Thermo Detonator, Xxtreme Nutrition X3 Thermogenic Fatburner, Amix ThermoCore nebo je zde pro mě nějaká jiná alternativa?
Dobrý den, při vysoké toleranci na kofein máme dobré zkušenosti s Grenade ovšem také se nám velice dobře osvědčuje https://aktin.cz/sizeandsymmetry-nutrition-gold-cut při zvýšenném dávkování na 4kapsl. Hezký den.
Dobrý den,hledám pro sestru(36let) spalovač, zatím se mi líbí tento nejvíce. Bude chodit 3x do týdne s holemi a občas něco doma.
Dobrý den, Grenade je dobrá volba, případně můžete zkusit Gold cut
Dobrý den, Můžu uzivat grenade jako sportovec ktery se chystá na sportovní prohlidku kvuli prukazu? Nejsou v tom nejake latky jako doping? Diky pekny den Evička
Dobrý den, produkt neobsahuje žádné zakázané látky a můžete bez obav užívat. Hezký den.
Dobrý den,je možné užívat produkt od 16 ?
Dobrý den, vzhledem k vysokému obsahu kofeinu je produkt doporučován až od věku 18 let, v 16 letech bych raději snížil raději dávku na polovinu. Hezký den.
Dobrý večer.Jake jsou rozdily mezi Grenade thermo detonator a Grenade Black ops.Zatim užívám první Grenade,ale výsledky po třech týdnech minimální.Jaky kvalitní spalovač by jste mi doporučil.Dekuji Míša
Dobrý den, účinkem je mezi klasickou verzí a verzí Black Ops rozdíl v intenzitě/délce trvání termogenního efektu. Grenade klasický ůčinkuje rovnoměrněji v průběhu celého dne, kdežto Black Ops má špičku účinku cca po 60 minutách avšak ve větší intenzitě a dá se řadit okrajově i do pre-workoutů. Obecně jsou produkty Grenade založeny především na velkém množství kofeinu, to může při dlouhodobějším užívání u některých jedinců budovat rezistenci a produkt se stává neůčinným. Doporučil bych Vám komplexní spalovač, kde je účinnost udávána komplexem různorodých složek jako je např.:http://aktin.cz/the-protein-works-red-cell. Hezký den.
Dobrý den! Vyplatí se jet 2x za sebou balení Grenade ? Nebo je lepší po dobrání jednoho balení změnit spalovač. Popřípadě prosím o doporučení, který... Děkuji.
Dobrý den, spíše bych doporuči l produkt zaměnit aby si na něj Váš organismus nebudoval příliš velkou toleranci a u grenade, který obsahuje výrazné množství kofeinu to platí obzvlášť. Doporučil bych komplexní spalovač, který neobsahuje tak značné množství kofeinu jako grenade ale svým složením grenade v mnoha směrech předčí, jedná se o: http://aktin.cz/the-protein-works-red-cell. Hezký den.
A nějaký jiný podobný? Já kdysi měl Redcell, ale efekt nic moc... Po Grenade je to pecka nakopnutí pocení... Přemýšlel jsem o BlackOps jako silnějším... Pak to chci vysadit... Díky za info.
Grenade je funkční jelikož obsahuje velké množství kofeinu, ovšem toto s sebou nese i negativní efekt, které s sebou dlouhodobé užívání vyšších dávek kofeinu přináší + výrazně se Vám zvyšuje tolerance na kofein. Z dlouhodobého hlediska bych tedy považoval za rozumnější brát spalovač s nižším obsahem kofeinu, který je založen na působení několika rozdilných látek jako zmiňovaný Red Cell. U varianty Grenade Black je ještě větší "nakopnutí" než u klasického a tedy by Vám v tomto směru mohl vyhovovat. Hezký den.
Dobrý den, mužů užívat, pokud beru ráno též na lačno lék na předpis euthyrox 75, vadí to? Popřípadě jestli by šlo Grenadě jinak dávkovat, aby užitek byl zachován? Předem děkuji. :)
Dobrý den, pokud máte problémy se štítnou žlázou, rozhodně bych se poradil ohledně užívání produktu s ošetřujícím lékařem. Grenade obsahuje termogenní látky, které urychlují metabolismus a mohly by nepříznivě ovlivnit Vaši léčbu. Hezký den.
Dobrý den. Trenuji 5x týdně ráno na lačno. Jaké dávkování je ideální? 4 kapsle mě trochu děsí, vhledem k tomu, že jsem zvyklá na kapsli kofeinu a zelený čaj. Děkuji
Dobrý den, můžete začít s polovičním dávkován 1 kapsli ráo a 1 kapsli před tréninkem. Pokud budete toto dávkování bez obtíží tolerovat, můžete jej zvýšit na 4 kapsle denně. Hezký den.
Dobrý den. Mohli byste mi poradit, jak užívat tento suplement, když se stravuji podle zásad IF - přerušovaného půstu? Je to se mnou trochu složitejší, neboť pracuji následovně: jeden týden mám noční směny (od 17 do 02) a další týden mám ranní směny (od 08 do 17). Podle toho si také každý týden upravuji stravovací návyky a zatím to funguje. V případě nočních směn mi feeding okno začíná v 17:00 a končí ve 24:00, trénink mám kolem 14:00. V případě ranních směn začínám jíst okolo 13:00 a končím s jídlem ve 21:00. Trénink mám okolo 18-19h. Trénuji obden. Předem děkuji.
Dobrý den, doporučuji dávkovat každý den stejně a to ideálně 30 min před jídlem nebo před tréninkem. Tudíž první dávka by se mohla pohybovat v období kolem 13h a druhá dávka kolem 17h. Hezký den.
Dobrý večer, používala jsem měsíc Shred Matrix a poté Granade Thermo Detonator, ale druhý zmiňovaný spíše jako nakopávač před tréninkem. Nikdy jsem neužívala víc jak 2 tablety denně, pokud jsem večer nešla trénovat, tak například i jednu tabletu. Měla jsem trochu strach, piju během dne dost kávy, a při nadužívání kofeinu mě rozbolí hlava. Vzhledem k tomu, že jsem nedodržela dávkování, výsledky se nedostavili takové, jaké jsem si představovala. Doporučili byste mi pokračovat s dalším balením, ale podle předepsaného dávkování? Děkuji. Bára
Dobrý den, zde může sehrát roli více faktorů proč se nedostavil účinek takový, jaký jste očekávala a těžko hledat vinu na straně suplementace. Nicméně pro optimální efekt spalovače bych se držel doporučovaného dávkování 4 kapslí/den a případně omezil další zdroje kofeinu, pokud jste pociťovala nějaké obtíže. Doporučoval bych první dávku 2 kapsle ráno po probuzení a další 2 kapsle před treninkem v rozmezí alespoň 5h od první dávky. Hezký den.
Dobrý den, Marku. Děkuji za odpověď. Spíš mi šlo o to, jestli mohu pokračovat s dalším se spalovačem po 2 měsících užívání. Děkuji.
Dobrý den, bylo by vhodnější alespoň na měsíc spalovač vysadit, vzhledem k narůstajíci toleranci na stimulační látky v produktu obsažené. Optimální doba užívání spalovače je 2 měsíce a poté by mělo dojít k dvouměsíčnímu vysazení. Hezký den.
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat kdy bude na skladě balení po 44 ? Předem děkuji.
Dobrý den, dnes odpoledne by měl být skaldem. Hezký den.
Dobrý den, můžu tento nakopávač užívat společně s přípravkem BSN AMINO X cca 30 minut před tréninkem?
Dobrý den, ano, případně doporučuji Amino X užívat přímo při tréninku. Hezký den.
Ahoj mám dotaz, mam 48 kg a merim 1.67 a nejsem spojena se svou postavou a není mi 18 ale 17 bohužel. .není to snad velký problém ne ? Trochu se bojim ale i tak to chci zkusit. Spalovač mám už doma ale chtěla sem vědět váš názor..předem díky :)
Dobrý den, pokud budete užívat produkt dle doporučeného dávkování, neměl by nastat žádný problém. Pokud ovšem spozorujete nějaké vedlejší účinky, doporučuji snížit dávkování či produkt úplně vysadit a případně se poradit s ošetřujícím lékařem. Přeji hezký den.
Dobrý den,chtěl jsem se zeptat jestli nevadí když misto jednoho dne uživaní granade použiju jiny nakopávač např:Napalm,nitrox pump ? díky
Zdravím, nevadí.
Dobrý den, ráda bych se zeptala, jak užívat tento produkt, jestliže trénink probíhá v dopoledních hodinách? Stále platí jedna kapsle po probuzení a druhá 30 minut před tréninkem, i kdyby ten rozestup byl například 2 hodiny? (např. v 7 a v 9 hod). Pokud trenink probíhá po poledni (cca ve 13. hod) je lepší tabletu vzít 30 min před obědem nebo před treninkem? U ženy (60 kg) doporučujete držet se na dávkování 1+1 nebo například po týdnu zvýšit na 2+1/2+2? Velké díky za odpovědi a krásný den. Soňa
Zdravím, obecně platí pravidlo, že pokud máte trénink ráno, silnější dávku ráno, slabší odpoledne, opak pak při tréninku odpoledne, ale tam opatrně, abyste poslední dávku měla nejpozději 6 - 8 hodin před spaním, aby stačily stimulační látky přestat působit. Dávkování přizpůsobte pocitu, pokud jste spokojena s 1+1, nechte tak. Až bduete cítit, že spalovač slábne, zvyšte třeba na 2+1 eventelně ke konci 2+2.
Dobrý den, chci se zeptat, zda lze tento produkt kombinovat s BSN Nitrix AVPT? Děkuji za odpověď
Zdravím, ano lze.
Dobrý den chci se zeptat, jak to je přesně z hubnutím ? jelikož jsem slyšel, že když se bere spalovač spálím i "sval" a proto je dobré brát k tomu i bcaa, ale zas tak moc peněz do toho nechci dávat takže myslím si že klasický protein a tento spalovač plus strava a trenink a neměl by být až takový úbytek na svalové hmotě. Děkuji za odpověd
Dobrý den, chci se zeptat jestli je dobré grenade kombinovat s nějakým předtreninkovým NOčkem / anabolizérem ? Jestli ano , mohl byste mi prosím nějaký doporučit? Mým cílem je hubnutí. Mockrát děkuji
Zdravím, není vyloženě potřeba, ale zařadit např. citrulin, beta alanin - před tréninkem a kreatin mono - po tréninku bych určitě minimálně zvážil, jsou to potentní látky.
Dobrý den, je to trošku blbý dotaz, ale je možné aby přikrevních testech bylo poznat jeho používání ? Děkuji za odpověď
Hezký den, zkuste prosím trochu rozepsat v jakém smyslu. Jediné co mě aktuálně napadá, tak vyšší výskyt MK v krvi. Tento produkt jinak splňuje všechna antidopingová pravidla, je tedy využitelný pro kondiční i výkonnostní sporty bez obavy pozitivního testování na doping.
Dobrý den, pokud jej budu užívat ráno 2 kapsle a půjdu na trénink až na 20.00 hod, můžu si jej vzít cca 19.40? Abychi pak po něm cca 23.00 usnul :-). Děkuji
Za sebe doporučuji brát nejpozději 6 - 8 hodin před spaním, tzn ve vašem případě asi 2-3 hodiny po obědě? 19:40 již mi přijde příliš pozdě a horzí, že se Vám nebude chtít spát.
Dobrý den, chtěla jsem se prosím zeptat...teď beru spalovač Cutting edge...až ho doberu, musím udělat pauzu a poté začít brát Grenade, nebo mohu bez pauzy?? Děkuji za odpověď
V tomhle případě si myslím můžete bez pauzy.
Mohla bych se zeptat od kolika let doporučujete tento produkt používat? Děkuji
Od 18ti let.
Dobrý den, je možné užívat ho s nutrend synephrine?
Nikoliv, synefrine je již v dostatečném množství v Grenade obsažen.
Dobrý den ,chtěl bych se zeptat zda tento přípravek něspaluje moc svaly ? a pokud ani v jakém poměru s tukama npř shodim 10Kg z toho 4kg svalu a 6 kg tuku Děkuji ;)
Tento přípravek nespaluje svaly. To jak na tom bude svalová hmota v období diety ovlivníte zejména vy svojí stravou a tréninky. Grenade by měl pouze pomoci urychlit využití tuku jako zdroje energie, k tomuto jevu zase ale musíte tělu pomoci stravu, tzn. jednak kvalitní pestrou, bohatou primárně na kvalitní bílkoviny a samozřejmě v dietě dbát na energetický deficit a také samozřejmě skladbu makroživin.
zdravím mám otázku zda jse tento přípravek zařadit netreninove dny čistě jako spalovač a v treningove mam klasicky assault amino a recon . Děkuji.
Ano, lze v netréninkové dny zařadit místo kombinace, kterou máte na dny tréninkové.
zdravím mám otázku zda jse tento přípravek zařadit netreninove dny čistě jako spalovač a v treningove mam klasicky assault amino a recon . Děkuji.
Dobrý den, mám dotaz jestli je dobré brát 2 kapsle před tréninkem + Grenade 50 Calibre 580g před tréninkem? Ráno na lačno nedávám, pouze před tréninkem. diky za odpověd
Zdravím, Grenade bych s Calibre nijak kombinovat nedoporučoval. Buď berte jeden produkt nebo druhý, oba dva mají totiž dost vysoké obsahy stimulačních látek, zjeména tedy Calibre je dle mého názoru značně přemrštěný.
Dobry den .jsem žena, takže je pravda, že mohu max dvě kapsle denně? Když mám trénink v 17h tak stačí vzít dávku opravdu pul hod před obědem a vydrží to do tréninku? Takže ráno nalačno, pak před obědem a v 17h odjedu trénink? Já jsem zvyklá na takové ty klasické přípravky 30min před tréninkem tak jsem taková Alenka v říši divů. Dekuju
2 kapsle by měly stačit, ale je to individuální. 30 min před obědem se užívá v netréninkový den. V tréninkový 30 min před výkonem. Dávkování kdyžtak můžete lehce navýšit, nebo naopak navečer snížit na 1 kapsli před výkonem.
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, po ranní dávce na lačno se nesmí jak dlouho jíst (snídaně) předem děkuji za odpověd :)
Zdravím, cca za 20 minut po požití kapslí by již neměl být problém se najíst.
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda produkt lze používát zároveň i s bcaa - Scitec BCAA-X, popřípadě, jaké by bylo nejlepší nastavení dávkování pokud můžou být užívány spolu. Děkuji za odpověď.
Zdravím, ano můžete užívat zároveň dávkování máte doporučené od výrobce v popisu každého z produktů.
Dobrý den, začínám cvičit a chci se zeptat na dávkování, ráno po probuzení chodím do 2,5 hodin cvičit, jak nejlépe dávkovat, aby měl Grenade nejlepší účinek musím říčt, že na začátek mi vždy stačila polovina a s přidanou zátěží potom přídavek. Děkuji. Jinak vše nej v novém roce.
Dobrýž den, zjistěte Vaši toleranci na obsařené látky a následně dávkujte jednu dávku ráno před cvičením a druhou odpoledne, přápadně můžete druhou dávku vynechat a zařadit ji až budete mítpocit, že první ranní dávka již neučinkuje na 100%
Dobrý den zakoupil jsem si tento protein Amix Whey Pure Fusion Protein. Lze kombinovat s timto spalovačem tuků ? mužu brát kapsle a po treninku si dát protein bez následků? a druhá věc po dobrání tohoto balení grenade a po 2-3 tydenní pauze mužu opět nasadit stejný produkt (grenade). Předem děkuji za odpověd.
dobry den mužu vedet přesne davkovani ?
Dobry den, vše máte uvedeno o cca 15 řádků výše pod nadpisem doporučené dávkování
Dobrý den, je možné že po tomto výrobku mám bolesti (křeče) v žaludku? již po druhém dni - vzala jsem si pouze 2 tablety/den, jak je uvedeno v návodu. děkuji za odpověď
Dobrý den ,chtěla jsem Vás požádat o radu.Díky úpravě jídelníčku jsem zhubla 15kg,ale pak přišly zdravotní problémy s dcerou a později i s maminkou a já to začala dost špatně snášet.Večer jsem začala mlsat a samozřejmě šly kila nahoru.Tak jsem si řekla ,že s tím musím znovu něco udělat..Snažím se cvičit 5-6x týdně.1x 60min.kruhový trénink ve fitku ,1x 90min tance a jinak doma na trx cviky znám chodila jsem na to do fitka ,ale od září již časově nestíhám a podle videa JILLIAN MICHAELS.Dočetla jsem se ,že super spalovač je GRENADE THERMO.Nebo my doporučíte něco jiného?Jím zhruba po 2,5-3hodinách.Tancování mám až 19,30h. -21h. to večeřím 18.30 ,abych nejedla až tak pozdě. Svačinu mám 15h-15,30h podle toho jak jdu cvičit.Do fitka chodím na 17,30h a večeřím kolem 19h.Prosím poraďte co a jak brát.Děkuji moc za radu.
Zdravím, doporučuji obyčejný proteinový přípravek typu Impact Whey, Diet Whey apod.. Dále termogenní spalovač něco na smysl Clenburexinu, Grenade, Shred Matrixu, Thermopure atd.. Berte vždy na lačno 30 min před tréninkem a ráno po probuzení. Protein kdykoliv během dne pro naplnění denního příjmu bílkovin. Dále pak lze doporučit Nexgen nebo nějaký jiný rozumný multivitamín. Samozřejmě základ je kvalitní strava, není ani tak důležité jíst často, jako denně přijmout kvalitní živiny a dbát na nižší energetický příjem jak výdej - základ pro spalování tuků.
Dobrý de, jak dlouho lze Grenade užívat? Beru ho už přes měsíc a ráda bych pokračovala. Není vhodná třeba nějaká pauza? Děkuji za odpověď
Zdravím, po jednom balení bych doporučil dát 2 - 3 týdny pauzu, zcela vysadit stimualční látky a pak můžete dát kůru novou.
Dobrý den, je možné jej využívat i behem kojení? A jakdlouho se udrzuje v krvy? Dekuji za odpověď, M
Hezký den, doplňky stravy na bázi termogeneze a stimulace nejsou v době kojení k suplementaci vhodné.
Dobry den muzu uzit tento produkt po orobuzeni na lacno a cca po pul hodine snidane protein rozmichany ve vode s oves.vlockamia za 45 min jit do posilovny ? nebude mit granat snizeny ucinek?
Do pul hodiny by měly být účinné látky v Grenade plně vstřebány, takže bych se nebál a klidně se po 30ti minutách po požití nasnídal. Pokud si chcete být jist, rozdělejte si kapsle do nějakého sladkého nápoje a vypijte, ale pozor na pepř :-).
Dobrý den, projel jsem stránky EU i ČR antidopingových federací a nenašel jsem zde žádnou zakázanou látku. Nicméně výrobek není označen klasickým NO DOPING či DOPING FREE. Pro jistotu bych se tedy chtěl zeptat, jestli opravu můžu tento prostředek užívat. Díky
Hezký den, označení DOPING FREE nebo NO DOPING je pouze reklamním a marketingovým sdělením. Legislativa ČR ani EU neudává, že produkty sportovní výživy musí být takto označeny. Na kžadém produktu tedy toto označení nenajdete a je pouze na výrobci, jestli tam toto označení dá. Samozřejmostí je, že tento produkt žádné látky dopingového charakteru neobsahuje.
Dobrý den, kolik minut před tréninkem mám brát Grenade. díky
Zdravím, 30 - 45.
Dobrý den, mohl by jste mi poradit zda je vhodné užívat tento produkt součastně s gainerem nebo proteinem? Rád bych spálil tuky v oblasti břicha a zároveň se vyrýsoval. Popřípadě jaká kompinace gaineru/proteinu by byla k tomuto spalovači nejvhodnější. (Muž, 17 let, 76kg, 180cm) Předem děkuji za radu.
S proteinem určitě, s gainerem bych přímo nedoporučoval, záleží ale také jaké složení ten gainer má. Spalovat tuky budete rovnoměrně, je to dané, oblasti si určovat nelze.
Dobrý den, chci se zeptat jaký tekutý kartinin by jste ve spojení s tímto výrobkem doporučil?
Zdravím, prakticky jakýkoliv z příslušné kategorie, obyčejný base je slušný například tento: http://aktin.cz/spalovace-tuku/trec-l-carnitine-3000-1000ml.
Dobrý den, můžete mi poradit, kdy si kapsle vzít - když v týdnu cvičím okolo 16h beru si kapsle okolo 13h, protože mám v práci oběd ve13,30h, ale dvakrát týdně hraji fotbal od 18h a účinek už mi nepřijde po pěti hodinách takový. Ale zase si nechci brát kapsle moc pozdě, abych okolo 23h usnul.Máte někdo zkušenost s večerním tréninkem ? Díky
Dejte si druhou denní dávku 2 - 3 hodiny po obědě.
chtěl bych se zeptat za jak dlouho se muze brat druhá dávka po první dávce
Cca po 6ti hodinách.
vadi moc pokud budu brat po 4 hodinách ?
Pokud Vam tak vyhovuje, nevadi.
Dobrý den, predem se omlouvá za hloupy dotaz. Pŕavě jsem si zakoupila od vás Grenade a nevím jak ho užívat. Ráno si ho dám kolem pul 6 a potom nevim jestli si ho mam dát 30min pred obedem, nebo nez jdu cvicit coz je kolem 19h? dvakrat do tydne chodim teda cvicit v 16h. Chci aby učinkoval co nejvic, tak proto se obracím na vas, abych ho nebrala zbytecne spatne. Děkujiiiiiiiii mooooooc, předem! :)
Dobrý den, doporučuji dávat ráno po probuzení a pak cca 2 - 3 hodiny po obědě, to by Vám mělo akorát vyjít s účinky k tréninku a zároveň se pak bez problémů vyspat.
Děkuji moooc!!!
Dobry den, co si myslite o brani grenade v objemove fazi, konkretne pro Korte treninku? Predem dekuji za odpoved ;)
Dle mého názoru jsou vhodnější produkty v kategorii anabolizéry a NO produkty /Assault, S.A.W., C4, nový Myo Blitz atd..
Dobry den, chtela bych se zeptat, zda se Grenade uziva jen v treninkove dny nebo kazdy den? Dekuji
Výrobce doporučuje každý den.
Dobrý den, rád bych se zeptal na možnost kombinace tohoto spalovače s kreatinem od MP. Díky.
Dobrý den, tuto kombinaci lze použít.
Dobrý den, beru teď Nitrix a Cellmass. Jak dlouhá musí být pauza, abych mohl brát spalovač Grenade nebo není pauza nutná? Beru jako stimulant před cvičením Cellucor C4. Děkuji za radu
Vhodná je alespoň cca 3 týdenní pauza po dobrání C4 než začnete s Grenade.
Dobrý den, potřebuji poradit. Užívám grenade 5dní a ted je mi zle protože jsem nachlazená a a pravděpodobně ted přestanu cvičit, mám grenade tedy vysadit než budu zdravá?
Ano, pak pomalu dávkování obnovte spolu s intenzitou cvičení.
Dobrý den, mohu používat grenade společně s hormonální antikoncepcí?
Ano, můžete.
Dobrý den, stačí ženám poloviční dávkování? V tom případě jedno balení vyjde na delší dobu, tak mě zajímá, zda je efektivnější používat to spíše dlouhodobě (s přestávkami po měsíci), nebo dobu kratší s vyšším dávkováním? Děkuji
Pakliže Vám bude účinkem stačit menší dávkování, můžete brát klidně polovičku běžné dávky. Efektivnější je pravděpodobně užívat spalovač déle, pakliže s ním budete zvládat dodržovat dietu a pravidelnou fyzickou aktivitu.
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat. Doteď jsem užívala Fat stove gel od Holmy a teď bych chtěla zkusit tento spalovač. Někde jsem se ale dočetla, že by ho neměli používat osoby s alergií na acylpyrin. U mě se alergie objevila jako u malého dítěte. Od té doby nevím. Mohu tento přípravek i tak užívat?
Dobrá den, chtěl jsem se optat jestli je max příjem kapslí těch 4 a dávkování 2 před cvičením a nevadilo by kdy bych dal 4 před a né 2
Víc jak 2 kapsle najednou výrobce nedoporučuje dávkovat.
Dobrý den, chtělabych Vás porprosit o radu ohledně dávkování. Pracuji krátkýdlouhý týden...Tzn. 12 hodin v daný den, proto cvičím ráno cca hodinu po probuzení většinou ve 4 ráno...Mám si vzít jednu, či dvě kapsle hned po probuzení a pak 2 před oběděm? Děkuji mockrát za opdověd!!
Dobrý den, ano uvedené dávkování je vhodné
Dobrý den, je vhodné Grenade používat při sacharidových vlnách?
Dobrý den, užívání v tomto období není problém, dodržujte vyšší příjem tekutin
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda mohu k tomuto výrobku používat L-Carnitin s synephrinem. Děkuji Simona
Synefrin je již v dostatečném množství obsažen v Grenade. L-karnitin můžete.
Dobrý den, chtěl bych se zeptat používam třeti den trial pack, dávkování 1x ráno 1x před obědem a 1x před posilování. A problém je v tom, že mi to nic nedělá nepotím se, atd. Ale přestala mě bolet hlava usínam v pohodě aj dom v autobuse ikdyz jsem si tabletu dal před pul hodinou. Prostě opačne učinky tak by mě zajimalo v čem je chyba. Kavu nepiju atd. Jestli to má cenu užívat a dostavi se nejaké aspon menší výsledky. Chtěl jsem to zkusit každý to doporučuje. Děkuji za odpověď.
Zkuste zvýšit dávkování na 2 kapsle při jedné dávce, můžete mít naturálně vyšší toleranci k neurostimulantům.
A co to znamena pro lajka? neni mozne ze telo je tak unavene ,ze po dvou kapsli se hnedka ucinek doda telu energii a tim konci? Jestli to ma cenu brat.
Zkuste si například dát 2 - 3 týdny pauzu a pak nasadit přípravek znovu a během tohoto času si dopřát dostatek spánku a odpočinout si.
Dobrý den chtěl bych se zeptat. Moje váha je 80 kg věk 25 let Každý den užívám- PVL MUTANT MASS 2 dávky ráno 1 odpoledne a 2 dávky po tréninku k tomu beru CELLUCOR COR-PERFORMANCE WHEY 1 dávku ráno a jednu po tréninku jelikož zbytek bílkovin doplním jídlem během dne.Před tréninkem a během tréninku piji CELLUCOR BETA BCAA a 30 minut před tréninkem beru SIZEANDSYMMETRY CREATINE CREAPURE 5g- 1 dávka a po tréninku 5g dohromady s Mutant mass a performace whey. A chtěl bych se optat protože potřebuji zhubnout kila-tuky tak přemýšlím o koupi GRENADE THERMO DETONATOR a chci se optat můžu grenade kombinovat se všemi suplementami hlavně s tím creatinem nebude to mýt negativní učínky nebo nebude se to navzájem rušit účinek všeho? Děkuji za odpověď.
Můžete kombinovat, akorát ve fázi rýsování bych vynechal gainer, načež zvýšil podíl denního příjmu bílkovin.
Dobry den, chci se zeptat... zrovna jsem si zakoupil tento produkt a prvni kapsli davam rano po probuzeni... ale druhou davku davam hned po odpoledni svacine... cca 1 a pul hodiny pred treninkem je to dobre? protoze nejvetsi ucinky podle grafu jsou po 2 hodinach, tak jsem z toho vyvodil toto... ci to mam davat 30min pred treninkem cili hodinu po jidle? Dekuji za reakci
30 min před tréninkem je ok, alespoň hodinu po jídle ideálně. Nástup účinku je cca po 30 minutách dle mého názoru nejsilnější a pak velmi pozvolna až po dobu 8 hodin klesá.
mohu uzit spolecne s N.O pred trenalem? diky
Můžete, avšak je potřeba se ujistit, že NO neobsahuje stimulační látky. Pakliže obshauje, je třeba udělat výpočet tak, aby jste nepřesáhl nějakou rozumnou hranici, typicky cca 200 - 250mg kofeinu naráz. Některé NO mohou mít však i další stimulační látky, proto je potřeba v tomto směru opatrně, abyste nebyl efekt pro Vás příliš silný až nepříjemný.
Dobrý den, mohu tento přípravek nasadit okamžitě po dobrání Extrifit Syne Thermogenic Fat Burner? A dá se kombinovat s Aminostar BCAA Extreme Pure?
Ano, můžete obojí.
Dobrý den chci se zeptat kdy mám kapsle brát když kolem 3-4 hodiny mam vetší množství pohybu a kolem 7-8 posilovnu ?
Dobrý den, dával bych první dávku ráno po probuzení a druhou cca hodinu až dvě po obědě.