133
zodpovězených dotazů
Dobrý den, mohu se zeptat zda je kapsle možno užívat při kojení? Používala jsem před porodem, a mám s nimi nejlepší zkušenost. Děkuji.
Dobry den, chtel bych se zeptat proc se zmenila maximalni denni davka na 2 tablety? Co se zmenilo? Regulace EU a nebo se jedna o vylepseny vyrobek? Pamatuji si, ze jsem vyrobek uzival 2-3 roky zpet a tehdy byla maximalni denni davka 4 tablety. Do ted je to i na baleni v anglictine, ale na CZ prelepu jsou 2 tablety Diky moc.
Dobrý den, GTD jsem pořídil před 2 lety a fungoval naprosto skvěle. Tento rok ho mám a vůbec nic. Žádná známka po jeho užití až už na lačno a to při 1,2,3 i 4 tabletách zárověň...Což je velký dávka a naprosto žádný výsledek... Žádný pocit nakopnutí ani nic podobnéh, prostě nic... Můžete poradit, čím by to mohlo být? Díky
Dobrý den, je rozdíl mezi tomto spalovačem a mezi grenade termo detonator black ops? Je black ops účinnější? Potřebuji spálit fakt jen břicho (cca 6 kilo) tak jestli doporučujete tento nebo radši black ops. Děkuji
Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli byste mi doporučili tento spalovač nebo spíše Grenaede Black Ops. Moje plánováné využívání je pouze před treninkem . Předem díky za odpověď.
Zdravim chtěl jsem se zeptat, kdy přesně mám brát spalovač a v jakém množství.? tréninky mám 2-3 do týdne a vždycky večer ? Předem děkuji za odpověď Honza.
Dobrý den,, ráda bych se zeptala zda tento thermo detonator, užívat každý den i bez pohybové aktivity větší? Mám sedavé zaměstnání, ale cca 3x v týdnu joga, pilates nebo heat....turistika, kolo apod. Je nutné kapsli brát těsně před pohybem nebo preventivně hned ráno i každý den? Děkuji Markéta
Dobrý den, je možné užívat spalovač pokud beru antidepresiva? Moc díky za odpověď.
Dobrý den, je možné tento spalovač kombinovat ještě s užíváním Cartinitinu? Děkuji
Dobrý den,měla bych dotaz zda existuje nějaký dobrý spalovač pro člověka jako já,která má problémy s pohybovým aparátem a tím pádem nemůže moc cvičit ale za to jsem v běžném pohybu celé dopoledne(většinou chůze).Díky zdravotním problémům jsem musela skončit v zaměstnání a jakmile jsem zůstala doma,hodně jsem přibrala.Můžete mi něco poradit?Moc děkuji za odpověď.