4,7
94 hodnocení

Spokojenost

Mám světle šedé leginy a jsou TOP!!! Doporučuji se priklonit k menší velikosti.

12

Doporučuji!!!

Naprosto skvělé legíny, ten materiál je neuvěřitelnej. Mám velikost S na mou výšku 173cm a váhu 71kg (pas 70cm, boky 100cm), mám raději těsnější.

4

Nejdokonalejší legíny!

Nejlepší legíny pro jakýkoliv typ sportu! Úžasně drží, nikde netlačí, nepadají, .. prostě nemají chybu! Dělají krásnou postavu. Doporučuji koupit o číslo menší! Koupí nešlápnete vedle, ba naopak si je zamilujete jako já!

2

legíny TOP

Podle doporučení jsem si koupila menší velikost a udělala jsem dobře. Koupila jsem si S (mám 62kg, 167cm).

1

Nero

Děvčata, nemáte některá barvu Nero ? Jak sedí velikost prosím, taky vzít radši menší ? Od této značky mám více druhů legín, ale zrovna tyhle ne a přijde mi, že je to dost pevný materiál. Díky :)

1

Ach ty velikosti

Legíny jsou parádně pohodlné a hezké. Bordó melange jsem si objednala jako první, ve vel. S, a trošku jsem litovala, že jsem si neobjednala o číslo menší, protože jsou opravdu hodně elastické a "volnější". Černé jsem si objednala také ve velikosti S a ty jsou naopak velmi upnuté a pevné, ale sedly mi lépe. Na tyto legíny nedám dopustit, budu určitě objednávat časem i další barvy, jen kéž by ty velikosti nebyly sázka do loterie.

1

Leginy

Úžasné leginy a nádherná barva. Díky silikonovým vnitřním páskum krásně drží a nepadaji, a krásné tvaruji postavu. Materiál je boží, jedině co bych jako prcek uvítala je kratší délka, ale i tak vypadají dobře :)

1

Legíny

Objednala jsem S. Přišly a materiál nekvalitní a vůbec se to nedalo natáhnout. Byla jsem zmatená a nečekala jsem takový produkt.

Nejlepší legíny, co doma mám.

Legíny krásně sedí, drží, dělají hezkou postavu a jsou z pevnější látky, tudíž neprosvítají a vydrží nejeden náročný workout. :) Určitě budu objednávat i v jiných barvách, protože jiné už ani nechci!

Skvěle padnou

Parádní leginy 🤩🤩