4,5
362 hodnocení

Za tu cenu dobré

Maslicko jsem koupila hlavně kvůli 1kg balení za velmi dobrou cenu. Ani jsem nečekala něco extra. Konzistence másla je na můj vkus až moc tekutá, zato na dně se usazují tvrdé hrudky. Používám do pečení, na vychutnávání znám i lepší..

2

Neodolatelný!

Nemá konkurenci, kvalitní 100% přírodní máslo bez přidaných zbytečností. Je to závislost!

Skvělé arašídové máslo za rozumnou cenu

Koupila jsem asi před rokem a stále chutná skvěle. Stačí jen zamíchat usazeninu dole a je stále krásně jemné. Navíc není za žádnou přemrštěnou cenu.

Doporučuji !

Toto máslo jsem si koupila několikrát ,tohle se fakt povedlo!!

Bezkonkurenční je především ta cena!

Dobrá je především cena, o kvalitě produktu lze pochybovat kvůli jeho řídké konzistenci (i po pracném míchání). Možná záleží i na várce, každopádně rok zpátky bylo máslo z lednice úplně tuhé, teď je tekuté i z ledničky. Na druhou stranu to má zase výhody, když jej používáte např. do kaší, jogurtů atd. stačí pokapat. :-)

Skvělé!

Upřímně jsem u objednávání tohoto másla byla trochu skeptická kvůli nízké ceně, ale velmi mile mě překvapilo! Je řidší, ale to mně moc vyhovuje :) můžu jen doporučit!

Porovnání s jinými značkami

Máslo je dobré, ale oproti jiným značkám více jakoby mastné a tekuté.

Mňamina ❤️

Prostě mňamkové máslo 🤤

Dokonalý!

Tak to je přesně to burákové máslo co jsem hledala :). Jemné , tekuté a to hodně což mi vyhovuje do snídaňových kaší. Už se těším až ho zkusím i do dezertů :).

Splnilo očekávání

Chuťově moc dobré a má skvělé složení které neobsahuje nic navíc. Konzistence je spíše řidší, ale třeba mi to vyhovuje, záleží co hledáte:)