GymBeam Bezkalorická omáčka

4,1
39 hodnocení

Nepříjemná "vůně" a velmi nepříjemná pachuť! Omáčka dostala u mě šanci pouze jednou, pokazila mi celý salát a fuj fuj pachutě v puse jsem se pak několik desítek minut nemohla zbavit. Určitě nedoporučuju, nedovedu si představit, že by to mohlo někomu chutnat :(

Kari omáčka je na můj vkus hodně sladká - a to mám sladkosti ráda, ale tady mi to moc nesedí. Konzistence je i dost tekutá, musela jsem okořenit a zahustit, abych z toho dostala pořádné a chutné jídlo. Jako rychlovka super, určitě si to najde své milovníky, ale já příště neobjednám.

Trošku více tekutější ale chuťově moc dobrá :)

sice nechápu, jak fungují tyto potraviny, že mají 0 kalorií, ale je výborná

průměr – za mě je hodně nasládlá, chuť by mohla být lepší, ale když nevím co, tak se dá

Království za kari omáčku! – Kari omáčka prostě nemá chybu. Mohla bych ji jíst ke všemu. Moc se jim povedla. Ne jako sladké varianty, ty mně osobně nechutnaly.

Bezkalorické omáčky – Kari omáčka má zvláštní chuť a znovu bych si ji neobjednala, ale boloňská omáčka mě velice mile překvapila. Pokud nemáte čas na přípravu omáčky, určitě se jednou za čas vyplatí.

Proč ne – Je kyselejší než jsem čekala, ale zvykla jsem si a používám celkem ráda. Není to takový ten must have produkt, vlastně si nejsem jistá, zda koupím znovu, každopádně ale nákupu nelituji a spotřebuji ho ráda :)