4,7
81 hodnocení

Výborný – Skvělá chuť i rozpustnost

2

Super – Super rozpustnost i chuť. Pro někoho možná málo sladký. Pro mě, jako pro člověka, co nesnáší přeslazené proteiny, super👍👍👍

1

Bílá čokoláda + kokos – Chutná dobře. Na mě až moc kokosový a málo bílá čokoláda, ale chuť fajn,sladký akorát.

1

Super protein, doporučuji 10/10. Výborná chuť, rozpustnost a optimální sladkost (nemám ráda přeslazené proteiny) + přidaný komplex DygeZyme jako bonus. Co víc si přát 😍 Mám vanilkovou zmrzlinu, která je bezkonkurenční, ale čokoládový milkshake taky není špatný. Mám obě a beru na střídačku, jak mám chuť.

Vyzkoušela jsem už několik proteinů od různých značek, ale tenhle u mě vede! Žádný umělý ocásek, sladký je tak akorát. A navíc je doplněný i o vitamíny, minerály a trávící enzymy, což jsem zatím u moc proteinů neviděla. Takže za mě 👍 a jednoznačně doporučuji!

Výborný! – Dobře rozpustný, není přehnaně sladký, za mě nový oblíbenec a určitě vyzkouším i další příchutě :)

Gymbeam protein – Moc chutný, skvělá příchuť

Čokoládový milkshake – Vřele doporučuji tento protein. Jeden z nejlepších na trhu! Chuťově je vynikající, chutná jako kakao. Pro lepší vstřebatelnost rozmíchávám ve vodě. Pokud neřešíte kalorie, rozmíchejte v mléce. Chuť je o dost lepší.

Dobra chut – Jeden z nejchutnejsich proteinu, co jsem kdy vyzkousela. Bila cokolada/kokos vede na prvnim miste. Cokoladovy milkshake - od toho sem cekala vice..

Pecka – Vanilková zmrzlina - naprosto skvělej protein. Lepší jsem snad nikdy neměla. Už po otevření nádherně voní a ta chuť je prostě božská. Kokos/bílá čokoláda - ten mě trochu zklamal. Kupovala jsem ho na základě mnoha pozitivních hodnocení. Po otevření nádherně voněl, ALE to je asi tak jediné pozitivní. Přijde mi, že má strašně umělý ocas. Dávám si ho do skyru. Jako dá se to sníst, ale znovu si ho už nekoupím. Zkoušela jsem ho i jenom v shakeru s vodou a to také není nic moc. Sice tu umělou pachuť už tam necítím, ale jinak nic moc. Vanilková zmrzlina za mě fakt nejlepší a v kombinaci se skyrem chutná jako vanilkový pribináček nebo termix.