4,7
66 hodnocení

Výborný

Skvělá chuť i rozpustnost

2

Bílá čokoláda + kokos

Chutná dobře. Na mě až moc kokosový a málo bílá čokoláda, ale chuť fajn,sladký akorát.

1

Výborný!

Dobře rozpustný, není přehnaně sladký, za mě nový oblíbenec a určitě vyzkouším i další příchutě :)

Gymbeam protein

Moc chutný, skvělá příchuť

Čokoládový milkshake

Vřele doporučuji tento protein. Jeden z nejlepších na trhu! Chuťově je vynikající, chutná jako kakao. Pro lepší vstřebatelnost rozmíchávám ve vodě. Pokud neřešíte kalorie, rozmíchejte v mléce. Chuť je o dost lepší.

Super

Super rozpustnost i chuť. Pro někoho možná málo sladký. Pro mě, jako pro člověka, co nesnáší přeslazené proteiny, super👍👍👍

Dobra chut

Jeden z nejchutnejsich proteinu, co jsem kdy vyzkousela. Bila cokolada/kokos vede na prvnim miste. Cokoladovy milkshake - od toho sem cekala vice..

Pecka

Vanilková zmrzlina - naprosto skvělej protein. Lepší jsem snad nikdy neměla. Už po otevření nádherně voní a ta chuť je prostě božská. Kokos/bílá čokoláda - ten mě trochu zklamal. Kupovala jsem ho na základě mnoha pozitivních hodnocení. Po otevření nádherně voněl, ALE to je asi tak jediné pozitivní. Přijde mi, že má strašně umělý ocas. Dávám si ho do skyru. Jako dá se to sníst, ale znovu si ho už nekoupím. Zkoušela jsem ho i jenom v shakeru s vodou a to také není nic moc. Sice tu umělou pachuť už tam necítím, ale jinak nic moc. Vanilková zmrzlina za mě fakt nejlepší a v kombinaci se skyrem chutná jako vanilkový pribináček nebo termix.

Velmi dobrý protein

Výborný do kaší, do pečení ale i jako shake po tréninku.

Nejlepší protein

Jsem opravdu vybirava na protein, ale tenhle je bezkonkurenční