GymBeam Nuts&Whey Protein Peanut Butter

4,1
35 hodnocení

Hodně muziky za málo peněz

Jakožto velký milovník slaného karamelu musím vyzkoušet všechny značky, které ho nabízí. Tady jsem moc nečekala, protože cena za kilo másla je naprosto směšná v porovnání s konkurencí. K mému překvapeni druhé nejlepší karamelové máslo jaké jsem měla! Porazil ho jen dr zaks, ale ten už se neprodává, takže toto bude moje NUMERO UNO! I konzistence je super- ani tuhá, ani moc tekutá. A co víc- chutná jako zmrzlina Halo top sea salt caramel, takže je to láska. Doporučuju vsema deseti 🤞🏻

1

Mila

Chutná mi to jak ten krém v tyčince Mila a je to úžasný sice to má být slaný karamel ale to nevadí.

Nedoporučuji

Nejsou v něm cítit arašídy ani kakao, pouze umělá pachuť. Lituji koupě.

Slaný karamel

Na základě recenzí jsem objednala slaný karamel a musim rict, za mě ne..má to takovou divnou pachuť,v puse to lepí ...nic moc. Někoho může uspokojit, za mě nikdy víc.

Luxusní

Nic moc

Za mě tedy asi ne, slaný karamel tam vyloženě cítit neni. Má to celkem divnou příchuť .

u mě dobrý!

není to stejná chuť jako jiných čokoládových výrobků, ale není to až tak hrozné

DOPORUČUJI

Tohle máslo už si kupuji nějaký ten rok přímo z gymbeamu a jsem ráda že ho konečně má i aktin..Nejlepší máslo! Doporučuji všem co mají rádi hutnější másla.

1

Luxus máslo, bez kterého nedám ani jediný den.

Miluji toto máslo, jelikož vyniká skvělou arašídovou chutí a zároveň i krásnými nutričními hodnotami. Přidávám jej do kašiček, nebo si s ním potírám lívance - většinou konzumuji po ránu, ale občas mi to nedá, a vezmu lžičku po véče a jdu si trošku zobnout :D Sice má trošku horší roztíratelnost, jelikož obsahuje docela dost WHEYproteinu, ale i tak ho pokaždé milovníkům másel doporučuji - lepší máslo prostě není.

Ahoj Berrynko, nabízím k odkoupení toto máslo (příchuť čokoláda) za 199 Kč. Jsem zvyklá jíst obyčejná arašídová másla, a tomuto nemohu přijít na chuť. Ochutnala jsem 1 lžičku (samozřejmě čistou, použitou lžičku nevracím nikdy zpět do kelímku, jsem na to dost háklivá). Kdybys měla zájem, napiš mi na email: market.svobodova@seznam.cz a domluvíme se na doručení.
1