GymBeam Nuts&Whey Protein Peanut Butter

4,1
42 hodnocení

Hodně muziky za málo peněz – Jakožto velký milovník slaného karamelu musím vyzkoušet všechny značky, které ho nabízí. Tady jsem moc nečekala, protože cena za kilo másla je naprosto směšná v porovnání s konkurencí. K mému překvapeni druhé nejlepší karamelové máslo jaké jsem měla! Porazil ho jen dr zaks, ale ten už se neprodává, takže toto bude moje NUMERO UNO! I konzistence je super- ani tuhá, ani moc tekutá. A co víc- chutná jako zmrzlina Halo top sea salt caramel, takže je to láska. Doporučuju vsema deseti 🤞🏻

2

Tak tohle “máslo” je opravdu propadák. Chuť arasidu nikde a je cítit jen prášek a divna pachuť.

Rozhodně ne. Působí to dojmem, že někdo vzal skvělé suroviny a vyrobil z nich něco, co vám vžene slzy do očí, ovšem ne slzy dojetí... Ta cena je směšná, to ano, ale zaplatím dvakrát tolik dobrodinci, který si tento hnus odveze. Ta konzistence nutí člověka zvracet, chuť nejenže nepřipomíná slaný karamel, ale i jakoukoliv "arašídovost" v ní budete hledat marně. Tohle mě donutilo na nějakou dobu na ořechová másla zcela zanevřít, takže vám radím, nelitujte těch pár korun a vyberte si nějaké dražší, které se ovšem alespoň bude dát jíst.

Mila – Chutná mi to jak tyčinka Mila a je to úžasný sice to má být slaný karamel ale to nevadí.

Nedoporučuji – Nejsou v něm cítit arašídy ani kakao, pouze umělá pachuť. Lituji koupě.

Slaný karamel – Na základě recenzí jsem objednala slaný karamel a musim rict, za mě ne..má to takovou divnou pachuť,v puse to lepí ...nic moc. Někoho může uspokojit, za mě nikdy víc.

Luxusní

Nic moc – Za mě tedy asi ne, slaný karamel tam vyloženě cítit neni. Má to celkem divnou příchuť .

u mě dobrý! – není to stejná chuť jako jiných čokoládových výrobků, ale není to až tak hrozné

DOPORUČUJI – Tohle máslo už si kupuji nějaký ten rok přímo z gymbeamu a jsem ráda že ho konečně má i aktin..Nejlepší máslo! Doporučuji všem co mají rádi hutnější másla.

1