3,8
66 hodnocení

Nic moc, uměla chuť

Na Bodylab to nemá, ale slouží super🤗

Naprosto skvělé i chuťově. Ještě na pánvi na ně rozetřu kostičku čokolády. Přidám tvaroh a naprosto bomba snídaně.

Vyzkoušela jsem již mnoho směsí na palačinky. U téhle značky jsme zkusila borůvku, která nádherně voněla, ale chuť byla dost umělá. Celkově mi tahle směs chuťově přišla stejná, jak od Myproteinu. Palačinku jsou takové sušší.

Další s řady mých pokusů. Na poprvé mě zmátla konzistence, vše podle návodu - (množství směsi + voda a vylít na pánev, nic komplikovaného :D) "těsto" ale bylo tekuté a napoprvé jsem neodhadla ani jak dlouho by se měla palačinka smažit, když je tak tekutá a tenká. Směsi přidám příště více. Chuťově je zvláštní, rozhodně to není nadýchaná palačinka z vajec. Kdo je ale zvyklý na proteiny, nemělo by ho to překvapit. Doporučená porce zasytila na dlouho, což je super. srovnání s podobným produktem mám jen s palačinkovou směsí z Nutrendu a ta mi chutnala více.

Palačinky divná chuť – nechutnalo mi to

Zklamani – Palacinky pripravene dle navodu, smes rozmichana s vodou, po usmazeni tuzsi placka, zadny nadychany livanec nebo palacinka, chut ujde, ale ta to nespasi.

Doporučuji!🤍 – Rychlá a velmi chutná snídaně, vysoký obsah proteinu a málo-kalorická. S kombinací s ovocem, bílým jogurtem a arašídovým máslem je neskutečná. 😋

Žádný zazrak – Chuť teda a žádný zázrak, stejně tak konzistence, ale to se musí ještě vychytat. Ale jinak za to cenu je to dobrý.

Borůvkové palačinky – Není to žádná bomba, ale chuťově jsou dobré, když je zkombinukete třeba s ovocem a jogurtem.