4,5
415 hodnocení

chuťově zatím jeden z nejlepších – dobrá rozpustnost,výborná chuť,určitě si ho koupím znovu

6

Hodně sladký protein – Za mě opravdu dobrý protein, co se týká složení - velice oceňuji za varianty slazené stévií bez zbytečné “chemie”. Nicméně na mě až moc sladký, musím vždy nějak zneutralizovat až příliš sladkou chuť. Pro toho, kdo má rád sladké proteiny velmi doporučuji, nicméně pro ty, co radši míň sladký, tak si dávejte pozor, aby vas to nepřímně nepřekvapilo.

2

Super! – Moc dobrý protein s jednoduchým složením za super cenu. Snad bude časem více příchutí slazenych stévií, přece jen narozdíl od sukralozy je to přírodní sladidlo.

1

Cenově dostupné a chutné proteiny – GymBeam je pro mě už taková klasika - protein, který kupuji opakovaně. Zkoušela jsem již vanilku a jahodu (obě varianty se stévií, což je velké plus v této cenové kategorii), ale již jsem se těch chutí přesytila a chtěla jsem zkusit něco nového. Volba padla tentokrát na bílou čokoládu a teda je to naprostá pecka! Kousky bílé čokolády? To chceš! Chuťově lahodný protein a ta cena je fakt super.

1

Nejlepší – Za mě nejlepší protein všech dob. Cena, kvalita a chuť, no super. Bála jsem se kokosu, ale chutná famozne. Prostě jako kakao, vždy se na něj teším a pila bych to pořád. A jako přichucení do buchty taky super :D

1

Protein – Neni co dodat. Skvělá rozpustnost, přiměřený poměr bílkovin ku cenně. Plus navíc zpracováno metodou CFM. Jednoznačná volba ?

1

Hodnocení – Výbornej protein, chuťově na jedničku, skvělá rozpustnost. Nejradši bych si ho dávala úplně do všeho.

1

Super chuť .. – Čokoláda/Kokos od gymbeamu je rozhodně jeden z mých nejoblíbenějších proteinů.. :)

1

Doporučuji! Chuťově výborný.

miluju čokoláda/kokos ❤️❤️ moje srdcovka objednávám znovu