4,4
534 hodnocení

v pohodě protein, dobrá cena, chuť nic moc

Výborný! Jiné proteiny se mi těžko pijí jen míchané s vodou u tohoto s tím problém nemám.

Moje oblíbená je vanilka a bílá čokoláda. ostatní příchutě nebyly nic moc - hlavně čokoláda+ořech. To jsem pila na silu. Bílá čokoláda+malina bylo odpornee

Čokoláda - luxusní příchuť, musí se hodně míchat pro rozpuštění ale to je klasika banán - ta příchuť je o něco slabší, ale to se asi od banánu dalo čekat, oceňuji vyšší koncentraci proteinu oproti čokoládové

Výborná chuť, je to akorát sladké, pro někoho možná až moc, ale to mi vůbec nevadí, piju ho po sportu nebo ho přidávám do jídla, které poté nemusím už sladit. Prášek se rozpustí okamžitě. Top chuť za mě!

Prášek se nerozpouští, chuť není dobrá, způsobuje mi navíc pravděpodobně alergickou reakci a bolí mě po užití břicho.

Doporučuju míchat s mlékem! :) Proteiny mi obecně moc nechutnají míchané s vodou, ale tyto s mlékem jsou fajn. Banán chutná jako shake, nemá nějak chemickou pachuť. :) Čokoláda a lískový ořech mi připomíná Monte drink. Kupuji znovu!

za mě nejlepší protein. I smíchaný s vodou je chuťově výrazný a chuť vanilky je prostě nejlepší!

Výborná jemná chuť proteinu, která nemá žádný umělý ocásek

Tak příchuť arašídové máslo za mě ne. Hrozně jsem se na ni těšila a hned ji chtěla vyzkoušet, ale arašídy tam teda vůbec necítím. Má takovou chuť jemně po oříšcích, ale spíš lískových. Musí si tam člověk přisypat sušené arašídové máslo nebo dát pořádnou porci navíc toho klasického, aby to tak vůbec chutnalo :/ Takže to už vyjde nastejno si koupit rovnou vanilku nebo bez příchuti... Vanilka je taková průměrná klasika, lepší je vanilková zmrzlina z řady Just whey.