GymBeam Vitamin C 1000mg

GymBeam Vitamin C 1000mg - diskuze k produktu

Vitamín C

GymBeam Vitamin C 1000 mg - kyselina askorbová v tabletách

Vitamin C (kyselina askorbová) je důležitý vitamín, který si však lidský organismus není schopen sám vytvořit, takže ho musíme přijímat z potravy. Patří mezi vitamíny rozpustné ve vodě, a proto se už několik hodin po užití začíná vylučovat močí. Kvůli tomu je vhodné vitamín C doplňovat každý den buď jako součást jídla nebo samostatně jako doplněk stravy.

Vitamin C je oblíbeným doplňkem stravy mezi sportovci, protože přispívá k udržení normální funkce imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu i po něm. Nejen sportovci také ocení to, že vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kůže, zubů, cév, kostí a chrupavek.

Mezi další účinky vitaminu C patří ochrana buněk před oxidativním stresem, snížení míry únavy a vyčerpání a podpora normálního energetického metabolismu.

GymBeam Vitamin C 1000 mg  v bodech:

  • vitamin C (kyselina askorbová) v tabletách
  • oblíbený doplněk stravy
  • přispívá k udržení normální funkce imunitního systému
  • přispívá k normální tvorbě kolagenu
  • antioxidační účinky
Hodnocení celkem
4.5 / 5
9 hodnocení
Doporučuje
89 %
8 z 9 uživatelů

Velice kyselý

Zkoušel jsem si to rozpustit v puse, ale je to příliš kyselé, musel jsem to rozkousat (tablety jsou dost velké) a něčím zapít. Jestli někdo vydrží jíst tohle celou zimu, má můj obdiv, já jsem rád, že jsem těch 30 tablet dobral a jdu vyzkoušet jiné produkty.

Přínosná recenze?

Super

Výborný doplněk,každé ráno na kyselý start :-)

Přínosná recenze?

Pohodový na toto roční období

Dostal jsem vzorek 30 tablet k nákupu zdarma právě včas uprostřed listopadu. Ideální doba na zvýšení příjmu právě vitamínu C, když v tramvajích začnou všichni posmrkávat ;) 1000mg v tabletě je pěkná dávka, chuť na cucání o něco horší, ale i tak se dá s trochou snahy rozkousat nebo cucat..

Přínosná recenze?