Harbinger Rukavice Pro Wrist Wrap 114

Harbinger Rukavice Pro Wrist Wrap 114 - diskuze k produktu

Pánské rukavice

Harbinger Rukavice Pro Wrist Wrap - profesionální pánské rukavice s omotávkou

Rukavice Harbinger PRO WRIST WRAP je nový model legendárního typu 140. Jedná se o bezkonkurenčně nejlepší a nejprodávanější rukavice. Díky pevné omotávce zápěstí rukavice perfektně sednou na ruku a drží tam kde mají. Nové rukavice jsou navíc vybaveny věráním v dlani, kde je speciální vystélka a zároveň je kůže perforovaní pro jednodušší větrání. Rukavice Harbinger ocení především ten, kdo se věnuje powerliftingu, vzpírání nebo jiným silovým disciplínám.

Patentovaná, 4,5 cm široká bavlněná omotávka zápěstí WristWrap ® umožňuje působit přiměřeným tlakem na zápěstí a tak ho bezpečně a účinně stabilizovat. Stažení zajišťuje náležitou pozici zápěstí během tréninku. Vysoce trvanlivé elastické výplně, vsazené podél hřbetu ruky a mezi prsty, zvyšují flexibilitu a komfort a zlepšují prodyšnost. Oděruvzdorná kůže na vnitřní straně rukavic maximalizuje jejich životnost. Zkrácená prstová část snižuje nežádoucí kroucení v oblasti ohybu prstových kloubů, poskytuje přirozený pocit a zvyšuje možnost kontaktu s tréninkovým nářadím. Rukavice je možné ručně prát a volně sušit. 

Harbinger Rukavice Pro Wrist Wrap v bodech:

  • 4,5 cm široká omotávka zápěstí
  • především pro silové disciplíny
  • zkrácené našití prstů ro lepší úchop
  • materiál: 70 % kůže, 25 % bavlna, 5% nylon

Velikostní tabulka

Udávaný rozměr v cm je obvod dlaně
19,2 - 20,5 cm 20,5 - 21,7 cm 21,7 - 24,3 cm 24,3 cm +
M L XL XXL
Celkem dotazů
1
1 odpověď
Hezký den, kdy prosím očekáváte naskladnění (velikost L)? Děkuji za odpověď. Honza Tůma
Dobrý den, Honzo, je nám líto, ale v této velikosti jsou rukavice momentálně nedostupné u našeho dodavatele a nedokážeme určit termín dalšího naskladnění. Děkujeme za pochopení.