Harbinger Rukavice Pro Wrist Wrap 114

Harbinger Rukavice Pro Wrist Wrap 114 - diskuze k produktu

Pánské rukavice

Harbinger Rukavice Pro Wrist Wrap - profesionální pánské rukavice s omotávkou

Rukavice Harbinger PRO WRIST WRAP je nový model legendárního typu 140. Jedná se o bezkonkurenčně nejlepší a nejprodávanější rukavice. Díky pevné omotávce zápěstí rukavice perfektně sednou na ruku a drží tam kde mají. Nové rukavice jsou navíc vybaveny věráním v dlani, kde je speciální vystélka a zároveň je kůže perforovaní pro jednodušší větrání. Rukavice Harbinger ocení především ten, kdo se věnuje powerliftingu, vzpírání nebo jiným silovým disciplínám.

Patentovaná, 4,5 cm široká bavlněná omotávka zápěstí WristWrap ® umožňuje působit přiměřeným tlakem na zápěstí a tak ho bezpečně a účinně stabilizovat. Stažení zajišťuje náležitou pozici zápěstí během tréninku. Vysoce trvanlivé elastické výplně, vsazené podél hřbetu ruky a mezi prsty, zvyšují flexibilitu a komfort a zlepšují prodyšnost. Oděruvzdorná kůže na vnitřní straně rukavic maximalizuje jejich životnost. Zkrácená prstová část snižuje nežádoucí kroucení v oblasti ohybu prstových kloubů, poskytuje přirozený pocit a zvyšuje možnost kontaktu s tréninkovým nářadím. Rukavice je možné ručně prát a volně sušit. 

Harbinger Rukavice Pro Wrist Wrap v bodech:

  • 4,5 cm široká omotávka zápěstí
  • především pro silové disciplíny
  • zkrácené našití prstů ro lepší úchop
  • materiál: 70 % kůže, 25 % bavlna, 5% nylon

Velikostní tabulka

Udávaný rozměr v cm je obvod dlaně
19,2 - 20,5 cm 20,5 - 21,7 cm 21,7 - 24,3 cm 24,3 cm +
M L XL XXL
Celkem dotazů Celkem dotazů
1
1 odpověď
Honza Tůma
před rokem

Hezký den, kdy prosím očekáváte naskladnění (velikost L)? Děkuji za odpověď. Honza Tůma

Dana Kouřilová
Dana Kouřilová
před rokem

Dobrý den, Honzo, je nám líto, ale v této velikosti jsou rukavice momentálně nedostupné u našeho dodavatele a nedokážeme určit termín dalšího naskladnění. Děkujeme za pochopení.