4,7
94 hodnocení

Tchýně sežrala na posezení :-))

Zřejmě slušný oddíl :)

1

:-)

Jemná, není příliš sladká jako klasické čokolády.

1

Čokoláda hořká

To je prostě mňamina!

Předčila očekávání!

Tahle čokoláda je opravdu skvělá, bála jsem se, že bude chutnat uměle a nebude se dát jíst, jak od jiných značek, ale naopak! Není zbytečně přeslazená a vůbec není cítit žádná uměla pachuť, ocásek apod. Je hezky jemná, rozplývá se na jazyku a musím říct, že mi chutná možná víc než některé klasické mléčné čokolády, nevědět to, ani nepoznám, že je sugarfree :D Navíc stačí jen jeden čtvereček, kterým vás uspokojí a nezvedne cukr, takže nemáte hned pocit jíst další a další dokud nesníte celé balení na posezení. Je skvělá do kaší, pečení a rozhodně doporučuji do cookies!

Úžasné, vynikající,božské

Tak tyto čokolády rozhodně nemají chybu tak úžasné.Dávám si čtvereček do snidanové kaše a chuť je velmi vynikající,jak mléčná tak oříšková i hořká.

Dokonalost

Nejlepší hořká čokoláda, co jsem kdy měla! Mňam <3

Mňam

Za mě nejlepší čokoláda hnedka po Lindtu (na tu bohužel žádná nemá:)) Chutná úplně super moc doporučuji.

Boží!

Tak tahle čokoládička? Kdyby mi jí někdo dal a nevěděla bych, že je bez cukru, tak nepoznám rozdíl :D Chutná opravdu luxusně, žádná uměla pachuť.

Milka už nikdy víc.

Zná to asi každý. V období kalorickeho deficitu se člověk čokoládě, a ještě k tomu mléčné, vyhýbá jak čert kříži. No, řekla jsem si, že nebudu svoje tělo zase tak trestat a jeden čtverec denně si dopreju. Ale sáhla jsem po cokosce bez cukru. A nemohla jsem uvěřit, že chutná tak dokonale. Žádná pachuť ani ocase. Rozplývá se na jazyku a oříšky krásně krupou. Oproti klasické mléčné není tak preslazrna a nemáte po ní typicky pocit: Musím si dát ještě, abych došla uspokojení. Ne,tady vám stačí čtvereček a jste spokojeni. Horka je taky úžasná, ale tam jsem to čekala. Oriskova mě dostala. Rozhodně nezustanu u jedné a udělám si zásoby na časy krize, abych měla po čem doma sáhnout😁

Fajn

Dobra, neni sladka a staci jeden ctverecek na dva dny. Nemate potrebu to sezrat cely za jeden den. :D