4,7
116 hodnocení

Tak tohle rozhodně ano. – Toppingy sice nejsou úplně bezkaloricke oproti třeba jiným ale to mi vůbec nevadí protože ta chuť za to opravdu stojí. Příchuť toffe mi připomíná karamelove bombony z dětství. ❤️

2

skvělý úplně na všem - je to správná sladká tečka 😋🤩

Výborný topping, nejradši ho mám na palačinkách 👍

Docela dost sladké – Skvělé složení, ale tekutější konzistence. Nemá umělou pachuť.

Nejlepší, co jsem ochutnal – Rozhodně nejlepší topping, co jsem ochutnal, škoda jen, že má poměrně dost kalorií, takže je potřeba hlídat ruku, ale chuťově bomba.

Dochucovadlo – Čokoláda chutná úplně jako pikao, jahoda trochu moc umělá.

Extrémní ňamka – Velmi vynikající,na palačinky,na lžičku,do jogurtu.Rozhodně koupím znovu.😊

Luxus – Čokoláda chutná skoro úplně jako granko! Předtím jsem měla od BodyLab a to byla slabota, ten chutnal jak puding bez cukru a bylo to řídké, ale tohle je takový krásně husté (ani hodně, ani málo) a chuťově opravdu jako granko sirup! Nemohla jsem tomu uvěřit :D Perfektní do kaše, na proteinové palačinky, do tvarohu a nevím kam ještě :D Složení je super, žádný cukr a makra jsou takový v pohodě. Je to sladké tak akorát, takže toho nedáváte kvanta. Prostě luxusní topping i do dietky :)

Jednoznačně nejlepší topping!

Doporučuji – Jahoda je naprostá pecka, chutná jako marmeláda a na livance nebo na tvaroh úplně super👏 Doporučuji všem, co chtějí zdravě mlsat. Žádná umělá chuť.