Heinz 4Slim Čekankový sirup

4,8
250 hodnocení

Sukraloźa - umělé sladidlo

Koupila jsem tento čekankový sirup jako první rostlinné sladidlo a moc jsem si o tom nezjistila. Chuťově je velmi dobrý, energetické hodnoty a obsah vlákniny taky super, ale když jsem se více informovala, zjistila jsem, že existují také čekankové sirupy naprosto bez syntetických sladidel. Tento obsahuje sukralózu sice v malém množství, ale naše tělo se s ní neumí úplně dobře vypořádat, a tak se hromadí a může pak působit různé zdravotní problémy. Pokud ta možnost je, určitě je dobré zakoupit produkt bez sladidla, což určitě udělám já po dopotřebování tohoto.

1

Výborná alternativa medu

Kupuji už nějakou dobu, hlavně teda jako zdroj rozpustné vlákniny, ale chuťově je to velmi podobné medu, takže si člověk i pochutná. Musím ale říct, že preferuji variantu Klasik spíše než Original - ta totiž obsahuje karamel/cukr a chutná o maličko lépe (ale obsahuje logicky více cukru). Zde je sukraloza a občas mi příjde, že tam je maličko cítit.

Super sladidlo

Skvělá věc na doslazení čehokoliv. Používám do kávy, do kaše, do pečení. Má velmi málo cukrů a je bohatá na vlákninu.

Super náhrada sladidla

Nyní si dávám kávu bez výčitek ✌🏼😍 Používám každý den a zapisuji do Kalorickych tabulek. Díky tomu se mi daří držet cukry 🥰 Objednávám větší balení, je cenově výhodnější.

Nejlepší sladidlo ❤️

Nechápu, jak malé množství tohoto sladidla dokáže cokoli tak hodně osladit 😍. Nejde vůbec poznat rozdíl, mezi slazením tímto skvostem a medem nebo cukrem...za mě bomba ❤️

náhrada cukru

dokonalost

Výborný

Akorát sladký, moc dobrý.

Čekankový sirup

Super alternativa cukru a medu

🖤

Skvělá alternativa klasického cukru, kde je navíc spoustu vlákniny! Chuť je také příjemná.

Super

Používám každý den. Je super, že se prodává i v obrovském balení.