HUGZ Jeans Jegging Mid Waist

3,4
9 hodnocení

Nepovedená napodobenina Freddy kalhot

Opravdu nedoporučuji, kalhoty jsou špatně ušité, nekvalitní, pokud čekáte, že koupíte totéž jako Freddy za nižší cenu, budete hodně zklamaní. Vůbec nedělají hezký zadek.

10
Dobrý den, při volbě kalhot záleží na výběru správné velikosti, aby kalhoty dobře sedly. Pravda, nemusí sednout každému, stejně jako poslední modely Freddy. Oba materiály jsme zkoumali a oproti Freddy mají o 5 % více elastanu navzdory bavlně, jinak jsou složením stejné - látka je sice tenčí, ale zase pružnější. Pokud byste se rozhodla dát šanci jiné velikosti, můžete kalhoty vyzkoušet objednáním na prodejnu, kde si můžete před zaplacením vše vyzkoušet. Někomu sedět opravdu nemusí, výhodou je jejich příznivější cena.
1

HUGZ Jeans Mid Waist

Na pohled pěkné, tvarují a jsou neuvěřitelně pohodlné. Za tuto cenu bych si ale představovala kalhoty, které vydrží déle, než 2-3 měsíce.. po prvních pár nošení se ve švech začaly dělat dirky, kapsy se začaly párat... O kvalitě se tu mluvit určitě (stejně jako u Freddy) nedá, bohužel.

2

Pohodlnost sama!

Z kalhot jsem měla strach, ale jsou úžasné, pohodlné a kvalitní. Celý den v nich zvládnete jako nic. Určitě nezůstanu jen u jednoho kousku :)