4,3
42 hodnocení

vrelo odporúčam

chuť možno nie je dvakrát príjemna, ale vmiešavam to do kaše na raňajky a účinky su úžasne. Musím povedať, že obdobie ženských dní nikdy nebolo tak znesiteľne ako počas užívania Maca Prášku. Objednávam opakovane.

Těžko se hodnotí

Benefity jsou skvělé, ale ta chuť je příšerná, dá se na ni zvyknout, ale raději jsem přešla na kapsle :D

Iswari Maca Bio

Tento produkt mi vůbec nesedl. Maca má velice svéráznou příchuť a vůni. Na balení je napsáno, že se dá používat do jogurtů, smoothie, na pečení apod. Upřímně jsem neměla odvahu to vyzkoušet. Rozmíchala jsem ji ve skleničce pomerančového džusu a i tak jsem měla problém to vypít.

Účel splňuje

Nebudu lhát - ta chuť je opravdu příšerná. Jsem zvyklá pít chlorellu v prášku, takže jsem nečekala, že mi maca bude až tak nepříjemná. Nicméně když se k tomu přimíchá i něco jiného tak se to dá polknout a hlavně plní účel! Zmírňuje únavu a mám díky ni mnohem lepší náladu.

Na chut si musíte zvyknout

Na chut si musíte zvyknout ,je to takové nahořklé a v kaši to chutná trochu jak hlina (nebudu lhát). Ale za ty její učinky ,které to má mít to stojí

Blé :D

Jako ono to asi bude zdravé, ale je to tak odporné, že nevím jak to do sebe dostat aniž bych se nepozvracela takže vyhozene penízky :D.

6