Jan Tana Ultra 1

Jan Tana Ultra 1 - diskuze k produktu

Soutěžní barvy

Jan Tana Ultra 1 - soutěžní barva

Aplikace soutěžní barvy nebyla nikdy jednodušší. Dokonale tmavá barva - není třeba se opalovat nebo aplikovat jiné barvy. Světlé kůži dává tmavě kaštanovou barvu, tmavé kůži dává barvu sytě mahagonovou. Nejlepší soutěžní barva pro světlé, středně tmavé i tmavé typy pokožky! V den soutěže potřebujete jen jednu ranní aplikaci, barva se rychle a snadno aplikuje, okamžitě schne a nešpiní spodní prádlo ani oděv!

Balíček Jan Tana Ultra 1 obsahuje:

  • Jan Tana Ultra 1 (118 ml)
  • Jan Tana Skin Prep (118 ml)
  • aplikační puff

Ingredience:

Jan Tana Ultra 1
deionizovaná voda, dihydroxyaceton, benzyl alkohol, propylen glykol, panthenol, polysorbát-20, fenoxyethanol, methyldibrom, glutaronitril, xanthanová guma, aroma, barvivo FD&C modř #1, FD&C červeň #4, D&C žluť #10, D&C oranž #4, D&C fialová #2, FD&C žluť #5, D&C hněď #4

Jan Tana Skin Prep
deionizovaná voda, tea-lauryl sulfát, polyethylen, methyl gluceth-20, PEG-7 glyceryl, cocoate, panthenol, fosfolipidy, abscorbyl palmitát, retinyl palmitát, tokoferol acetát (vitamín E), polysorbát-20, triethanolamin, EDTA disodný, akryláty C10-30 alkyl-akrylát crosspolymer, aroma, propylen glykol, methyldibrom glutaronitrile, fenoxyethanol, D&C oranž #4, D&C červeň #40

Doporučené použití řady Jan Tana:

  • Aplikace: Přípravek Jan Tana Skin Prep naneste během sprchování na vlhkou pokožku a pečlivě vmasírujte do pokožky celého těla; dokonale očistí Vaši pokožku; použijte jak na obličej, tak na tělo, poté opláchněte a osušte; nepoužívejte deodorant ani pleťovou vodu.
  • Ráno v den soutěže naneste pomocí rozprašovače barvu Jan Tana Ultra 1 rovnoměrně po celém těle; vytvoří ideální odstín pro perfektní výsledky používejte denně týden před soutěží Jan Tana Skin Pre.

Upozornění:

Obrázek houbičky je ilustrační, její velikost se může lišit.

Celkem dotazů Celkem dotazů
6
3 odpověď
JIří Lochman
před 6 měsíci

co použít na zašpiněné plavky ? barva nejde vyprat ?

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 6 měsíci

Dobrý den Jirko, pokud barva na pokožce zaschne, tak by barvit neměla. Pokud se staně, že barve není dostatečně zaschlá a dojde k ušpinění oděvu, mělo by u méně výraznějších skrvn postačit běžné vyprání s obsahem pracího prostředku, v krajním případě je možné nechat vyluhovat oděv v lihu, což rozpustí olejovou bázi barvy, poté oděv vyprat. Takovým počínáním však může dojít k poškození či znehodnocení oděvu, proto vždy zkoušet co nejšetrnější cestu. Hezký den.

Pavla Halabrínová, Manpowergroup s.r.o.
před 8 měsíci

Dobrý den, budete mít barvu opět skladem? Děkuji

Dana Kouřilová
Dana Kouřilová
před 8 měsíci

Dobrý den, Pavlo, měli bychom ji naskladnit nejpozději zítra. Přeji příjemný den.

Anonymní uživatel
před 5 lety

Chápu to dobře že by tato barva měla dát i na dvě soutěže?

David
před 5 lety

Přesně jako se zmínil kolega přede mnou, uvedené foto lže, protože barvu jsem si objednal i kvůli té houbičce, která je na fotce a zjistil jsem, že foto lže, protože mi přišel nějaký malý "hajzlík" a nechápu jak s tímto se mám natřít - to asi abych začal pokládat vrstvy už týden před soutěží.

Jiří Hybner
před 5 lety

Dobrý den. Možná to bude znít hloupě ale chci se zeptat,zda-li je tato barva normálně schválena pro kondiční soutěže. Četl jsem,že s nějakými barvami byl na soutěžích problém a proto ani nemohli soutěžící startovat. Tak proto bych se chtěl ještě ujisti od někoho,kdo tomu pořádně rozumí.Co jsem takhle vyčetl,tak by s touto barvou nikde neměl být problém ale jen bych chtěl mít tu jistotu. Předem moc děkuji a přeji hezký den.

Jan Kern
Jan Kern
před 5 lety

Dobrý den, tento typ barvy je pro soutěže pod organizaci IFBB schválen

Michaela Mrázková
před 5 lety

Mohu Vás poprosit, zda byste mi mohli vyfotit jak vypadá aplikační houbička?