Junior PR specialista

Praha
Plný úvazek

Aktin vznikl proto, aby odstranil nesmysly v health & fitness, jsme společnost cílevědomých lidí, kteří si potrpí na kvalitě. Pomáháme ostatním stát se nejlepší verzí sebe sama skrze snoubení lidského přístupu, inovací v produkci a technologiích. Motivujeme ostatní k pohybu, zájmu o stravu, otevřené a svěží mysli. Český a slovenský trh už je nám málo, expandujeme dál do zahraniční, otevíráme nové kanceláře v Praze a rozšiřujeme se. 

A hledáme junior PR specialistu, protože badass multitasking superhrdina prý není oficiální název pozice. Chceš se na tom podílet s námi a budovat pozici lídra v oblasti výživy?

Co bys měl na starost? 

Budeš tak trochu superhrdina, co není moc vidět. Budeš připravovat podklady pro média podle toho, co se zrovna u nás v Aktinu bude dít. Zajišťovat media relations - proaktivní i reaktivní komunikaci s novináři a monitorovat výstupy. Společně s naší Head of PR Zdenkou se budeš podílet na přípravě a plánu komunikačních témat. Zdenku navíc budeš mít kdykoliv k ruce, se vším ti pomůže a poradí, protože přece jenom pořád hledáme juniora

Jak si tě představujeme? 

Máš zájem o zdravý životní styl, který chceš rozvíjet a sdílet s novináři. Copywriting tě baví, jsi schopný pracovat s textem - připravit podklady pro média, tiskové zprávy, články, editace. Předchozí pracovní zkušenosti v PR nebo na obdobné pozici jsou samozřejmě výhodou, ale stačí nám i zájem a teoretická znalost. Bez čeho se to ale neobejde je angličtina, zájem o obor, smysl pro detail a silných komunikačních schopností. 

Uvědomuješ si, že PR není jednoduchá práce a často může být i v kontextu událostí (změny termínů, releasů) stresující. Tebe to ale nezaskočí, tvůj obor tě baví a chceš se v něm zdokonalovat, budovat vztahy s novináři a neustále se posouvat. 

Proč se k nám přidat? 

Především proto, že je to skutečně práce pro lovebrand v týmu lidí, který společně pracuje na věcech, které mají pozitivní vliv na společnost. Máme jak ty běžné benefity (stravenky, multisportku), tak ty méně klasické jako kredity na nákup u nás na Aktinu, které ti dobijeme každý měsíc, ochutnávku produktů na pracovišti a spoustu firemních akcí a teambuildingů. Podívat se, co tě čeká a s kým bys pracoval, můžeš taky na našem instagramu @lifeataktin

Mám zájem!

Průběh výběrového řízení

 • 1

  Zhlédneme tvé CV - zhodnotíme tvé znalosti a zkušenosti. Do 14 dní dostaneš zpětnou vazbu.

 • 2

  Uvidíme se na pohovoru - budeme se ptát, a také rádi zodpovíme tvé otázky.

 • 3

  Setkáš se s manažerem týmu nebo kolegou - popovídáte si o náplni práce, týmu i tvé roli v něm.

 • 4

  Bereme tě! Pošleme ti pracovní nabídku a zahájíme nástupní proces.