Kaged Muscle Pre-Kaged

Kaged Muscle Pre-Kaged - diskuze k produktu

Před-tréninkové přípravky

Kaged Muscle Pre-Kaged - dominantní předtréninkovka ve své kategorii

Kaged Muscle Pre-Kaged je předtréninkový přípravek, který na našem trhu nemá obdoby. Oproti konkurenci se liší v několika bodech, které z něj ovšem v konečném důsledku dělají produkt, jaký jste ještě neměli možnost okusit. Jak sami říkají, v Kaged Muscle nehádají, nýbrž testují a sledují výzkumy. Proč přidávat do složení něco, co nemá prokazatelné účinky? K tomu žádná umělá barviva či aromata, žádné zakázané látky či tajné patentované směsi. Složení testováno 3. stranou, aby bylo jasno, že to, co stojí na štítku, se doopravdy nachází i uvnitř.

Pre-Kaged nabízí vyšší výdrž, úroveň energie, sílu, lepší soustředění a dokonce i zlepšenou hydrataci. Kromě kofeinu v dostatečné, avšak ne přemrštěné dávce, naleznete ve složení výzkumy podpořené látky jako CarnoSyn®, BetaPower®, samozřejmě nemůže chybět kreatin a ani fermentovaný L-leucin. A mnohem více! Všechny ingredience splňují kritéria Micropure™, což znamená, že jsou zaručeně čisté a účinné.

Kaged Muscle Pre-Kaged v bodech:

  • našlapaná předtréninkovka, která nemá obdoby
  • pouze s ingrediencemi podpořené vědeckými studiemi
  • testováno pro čistotu a účinnost
Celkem dotazů
3
4 odpověď
Dobrý deň :) prosím, prosím, kedy bude tovar opäť dostupný? Ďakujem pekne za odpoveď :)
Dobrý den, Veroniko, bude dostupný v průběhu příštího týdne. Přeji příjemný den.
Dobrý den, jsem profesionálni sportovec a namatkove u nás probíhají dopingove testy. Je v tomto pripravku nejaka latka, kvuli ktere mi pripravek nedoporucite ? Ptam se, protoze jsem si vsiml ze je zde napsáno "nevhodné pro registrované sportovce"
Dobrý den, Tomáši, obsah účinných látek jsem zkontroloval pomocí aktuálního listu zakázaných substancí WADA, nahlédnutí např. zde: (https://www.wada-ama.org/sites/default/files/prohibited_list_2018_en.pdf). Žádná z látek se na tomto seznamu nevyskytuje, z tohoto pohledu by měl být doplněk stravy v pořádku. Doplněk stravy je založen na aminokyselinách citrullinu, BCAA, beta-alaninu, taurinu a alkaloidu kofeinu, žádná z těchto látek není při sportu zakázaná. Hezký den.
Diky moc za odpověď
Chcela by som sa opýtať, kedy bude skladom ?
Dobrý den, naskladníme tuto středu. Hezký den.