4,4
99 hodnocení

Vhodne na popcorn

Je to super na popcorn. Mile mi to prekvapilo (i kdyz skoda, ze nechutna jako prichut syr a sunka ze Cinestaru). Mohla by pribyt chut sunka a syr. :)

4

Pochvala

Na popcorn se mi bohužel koření nechce chytat a to ani když je ještě horký. Dál jsem zkoušela na vajíčka a ta byla teda snová 🤩 jako z luxusního 5hvězdičkového hotelu. Proto doporučuji. Příchuť sýra i slaniny jde opravdu cítit, malinko to povznese pokrm zase na novou úroveň.

Docela fajn

Když jsem to otevřela a čichla si, navalovalo se mi, ale na popcornu to nakonec je super ozvláštnění. Naopak česnek/parmazán je naprosto božský, doporučuji všem.

Univerzální koření

Ať už v jogurtu a smetaně jako dipping sauce na kuřecí kousky, nebo přímo na maso a do vajíček chutná super. Do popcornu, na kterej jsem se s nim strašně těšila, jsem ho ještě nezkoušela, ale rozhodně bude skvělej

Výborný!!

Používám na popcorn a je skvělý! Musela jsem sice vychytat dávkování - hotový popcorn trochu pokapat oliváčem, posypat posypkou a protřepat - ale chutná skoro jako popcorn šunka/sýr z kina:-)

Super :)

Dávám tohle koření jen na bílky, že si na nich při dietě nakonec i pochutnám :) Chuťově nejlepší určitě slanina/cheddar, ale i zbytek je fajn. Jedině buffalo wing mi moc nejelo.

Umělá chuť

Čekala jsem že bude chutnat na popcornu jak kdyby byl z kina a teda chuť nic moc

Mňam

Doopravdy to chutná jak cheddar

Jako v kine

Netflix a domaci praskajici popcorn. Trosku posypete a popcorn snite na posezeni.

Popcorn

Na popcorn nezaujalo, na salát nebo krutony je to fajn