Kvítok SOS Zinková tyčinka

4,6
44 hodnocení

100% must-have věc

Nedílná součást mojí kosmetické taštičky. Ubývá pomalu a to ji používám každý den. Je skvělá obzvlášť na nateklé pupínky, které pomáhá rychle léčit :)

5

Super první pomoc na veškeré pupínky, určitě objednám znova, stojí za vyzkoušení. Při nošení roušky jsem měla obrovské rozmokvane pupínky kolem pusy, nešlo se toho zbavit až když jsem začala používat tuto tyčinku. Pupínky I stroupky do 2 dnů zmizely. 👌

2

Skvělý produkt na jizvy

Zinková tyčinka mi na mé akné příliš nepomohla, ale zato mám pocit, že mi zlepšila vzhled jizev po akné, což je pro mě samo o sobě skvělým benefitem. Případné zájemce ale upozorňuji, že má tato tyčinka bílou barvu, takže se hodí používat ji spíše doma anebo navečer, ale to je jen takový kosmetický detail. :)

2

Dokonalost

Říkala jsem si čím je ta tyčinka tak dokonalá, že ji všichni všude chválí, tak jsem ji musela zkusit taky. A opravdu je dokonalá. Hned po prvním použití jsem ráno měla akné výrazně menší. Takže určitě se vyplatí vyzkoušet.

2

TOP!

Na lokální ošetření akné je perfektní!

Nutnost!

Na bolavá místa večer nanesete a ráno nebolí. Mizí do dvou dnů.

Super

Večer potřu pupínek a ráno je skoro nebo úplně pryč, až mi dojte kupuju znova

Must-have věc v každé kosmetické taštičce.

Až spotřebuji, určitě objednávám znova. #topstrop

Skvělá

Skvělá věcička, jako asi věčný puberťák mě pupínky budou trápit pořád, tak tahle tyčinka je pecka. Opravdu pupínky mizí strašně rychle. A i když je bílá, stačí trochu rozmazat do ztracena a jde používat i přes den 👍