4,4
34 hodnocení

Jemné a lehce sladké 🙏

Vanilkové sušenky krásně voní. Sušenka je docela dost tvrdá, takže jsem občas měla pocit, že si vylámu zuby 😁 musí se mnohem dýl kousat, ale aspoň tak rychle nemizí. 🙏 Jsou jemné a méně sladké. Na konci jsem cítila jemný citronový dozvuk. S oreem bych to nesrovnávala. Tyhle jsou jinačí. Ale ve výsledku mi chutnaly 🤗

2

Jako oreo!

Neměla jsem velká očekávání, tak jsem z nich nadšená jako malé dítě z Vánoc 😅 Křupavá kakaová sušenka, jemná vanilková náplň. Nejsou tak šíleně sladké jako klasické Oreo sušenky, takže supr. A kdo se bojí nějakého ocásku kvůli vegan proteinu, tak ten nečekejte. Naprosto dokonalé jako topping na zmrzce, pudinku nebo jogurt ♥️ Někoho možná zarazí cena, ale balení je čtvrt kila, což jsou asi čtyři proteinovky, takže žádná hrůza. Určitě koupím znova.

2

Oreo

Skvělé doplnění bílkovin i sacharidů. Chutná stejně jako originál. Bohužel málokdy se mi povede sníst jen dvě. Skvělé sladké doplnění jídelníčku.

1

Ano!

Že by to bylo úplně identické oreo to si nemyslím, ale to klasické jsem léta neměla a tak může být moje porovnání zkreslené. Za mě ale chuť na tyhle slavné sušenky naprosto zvládne a je moc dobré. Krém je snad úplně stejný jako u "originálu" jen sušenka je maličko jiná...Rozhodně neleze tolik do zubů jako originál! To jsem na něm nesnášela a tady mě to vůbec neotravuje. Možná i chuťově mi sedí víc. I se složením bych byla naprosto v pohodě nebýt palmáče...ale co se dá dělat...Jsem nadmíru příjemně překvapená a spokojená a to tak, že snad zkusím i jejich světlé sourozence. <3

1

Nedoporučuji

Jsou křupavé, což mi vůbec nevadilo..ale chuťově šíleně zklamaly..

cremes

Křupavé sušenky s výbornou náplní.

TOP TOP

Vypadají jak oreo, a chutnají fantasticky! Oreo jsem měla možná 1 nebo 2x v životě a už ani nevím jak chutnají. Podle mě jsou víc hořké než tyto complete cremes. A podle mě mi chutnají i víc než klasický oreo. Krém je krásně jemný takže sušenka se hezky rozkřupne v tý puse a je to proste TOP. Velké balení stojí za to :)

Larry jsou láska

Čokoládová - "oreo" verze je dokonalá! Moc mi chutná a sušenky mi přijdou ještě lepší než klasická orea a nejlepší je ze jsou zdravější. Vanilka za mě neurazí ani nenadchne.

Moc dobré.

Jsou trošku tvrdší, ale ke kafi jsou top! Čokoládové jsou o malinko lepší. Líbí se mi, že dlouho vydrží i po otevření.

Dokonalost

Normální oreo nejím a nemám ráda, ale tohle, tohle je opravdu pecka, křupavý, plno náplně, mňam!