4,4
44 hodnocení

Jemné a lehce sladké 🙏

Vanilkové sušenky krásně voní. Sušenka je docela dost tvrdá, takže jsem občas měla pocit, že si vylámu zuby 😁 musí se mnohem dýl kousat, ale aspoň tak rychle nemizí. 🙏 Jsou jemné a méně sladké. Na konci jsem cítila jemný citronový dozvuk. S oreem bych to nesrovnávala. Tyhle jsou jinačí. Ale ve výsledku mi chutnaly 🤗

2

Jako oreo!

Neměla jsem velká očekávání, tak jsem z nich nadšená jako malé dítě z Vánoc 😅 Křupavá kakaová sušenka, jemná vanilková náplň. Nejsou tak šíleně sladké jako klasické Oreo sušenky, takže supr. A kdo se bojí nějakého ocásku kvůli vegan proteinu, tak ten nečekejte. Naprosto dokonalé jako topping na zmrzce, pudinku nebo jogurt ♥️ Někoho možná zarazí cena, ale balení je čtvrt kila, což jsou asi čtyři proteinovky, takže žádná hrůza. Určitě koupím znova.

2

Oreo

Skvělé doplnění bílkovin i sacharidů. Chutná stejně jako originál. Bohužel málokdy se mi povede sníst jen dvě. Skvělé sladké doplnění jídelníčku.

1

Ano!

Že by to bylo úplně identické oreo to si nemyslím, ale to klasické jsem léta neměla a tak může být moje porovnání zkreslené. Za mě ale chuť na tyhle slavné sušenky naprosto zvládne a je moc dobré. Krém je snad úplně stejný jako u "originálu" jen sušenka je maličko jiná...Rozhodně neleze tolik do zubů jako originál! To jsem na něm nesnášela a tady mě to vůbec neotravuje. Možná i chuťově mi sedí víc. I se složením bych byla naprosto v pohodě nebýt palmáče...ale co se dá dělat...Jsem nadmíru příjemně překvapená a spokojená a to tak, že snad zkusím i jejich světlé sourozence. <3

1

Čoko a vanilka

Obě příchutě jsou moc dobré. Na to, ze vždy davam přednost čokoládě, tak tady vede vanilka. Je rozhodne sladší než čokoláda, ale příchuť více vynikne.

MNAM!

Tyhle cookies na styl orea mi teda hooodne zachutnaly. Nejsou tak sladké jako klasika ,ale za mě fakt supr!

Moc dobré

Skvělá napodobenina Oreo sušenek. Křupavé s náplní akorát tak sladkou. Vanilkové jsou velice chutné.

Cookies -Aktin

Skvělé sušenky s náplní. Čekala jsem že budou dobré, ale až tak...... Voní, křupou a rozplývají se na jazyku + není tam žádný umělý ocásek. Za mě jdou nejvíc ke kafíčku nebo jen tak, když člověka honí mlsná..

Sušenky

Ačkoli vzhled připomíná oreo sušenky, chuťově si podobné moc nejsou. Je ale skvělé, že obsahují málo cukru. Příchuť vanilka je více podobná chuti žlutého orea než cokoladová tmavému oreu.

Nedoporučuji

Jsou křupavé, což mi vůbec nevadilo..ale chuťově šíleně zklamaly..