LifeLike Lískooříškový krém

4,1
60 hodnocení

Liískooříškový krém

Moc nechápu, jak tu všichni píší, jak je to sladký a že chutná, jak tatranka :d. Krém chutná jak normálně rozmixované lískové oříšky a taky z toho důvodu je hořký. Konzistence skvělá.

1

lískový ořech

tento krém jsem před tím kupovala několikrát a byl moc dobrý, nyní jsem objednala , nebyl totiž skladem ale chuť je již jiná. Už není takové dobré jak bylo, příště již nekoupím.

<3

Pokial by som si mala vybrať z Lifelike 100% orieškových masiel ako sú: mandle, arašídy, kešu alebo lieskače (mala som všetky) JEDNOZNAČNE LIESKOVE ! mnam:-)

Lískooříškové máslo

Moc mi máslo nechutnalo, přišlo mi hořké, ale záleží, co komu chutná.

Kam se hrabe nutella!

Vyzkoušela jsem snad všechna ořechová másla. Lískooříšková příchuť je jednoznačně mým favoritem...

LifeLikeHazelnut

Nejlepší máslo co jsem kdy měla. Za mně teda nahořklé vůbec není. Příjemně nasládlé, no jednoduše výborné :)

mňam

Se značkou Lifelike jsem měla vždycky jen dobré zkušenosti. Lískooříškové máslo nebylo výjimkou. Moc mi chutnalo a vyhovovala mi jeho tekutější konzistence. Určitě jsem ho nekupovala jen jednou:)

Lískový oříšek

Již dlouho si brousím zuby na příchuž lískový oříšek. Asi jse čekala trošku něco jiného. Samotný není špatný, ale není úplný top. Chuť je trošku nahořklá. V kaše je ale dobrý, ale trošku mi tam něco chybí.

Super

Jako vzdy skvele tekute

Za mě ne

Spoustě z vás by určitě moc chutnalo, ale za mě je to první máslíčko od lifelike, které už příště ne. Spotřebuju ho do nějaké buchty. Nejspíš je to tím, že ořechy já nejradši celé, ale v jiné podobě je nemusím. Tak zkuste a uvidíte, třeba pro vás se stane právě nejoblíbenějším