LifeLike Lískooříškový krém

4,3
72 hodnocení

Liískooříškový krém – Moc nechápu, jak tu všichni píší, jak je to sladký a že chutná, jak tatranka :d. Krém chutná jak normálně rozmixované lískové oříšky a taky z toho důvodu je hořký. Konzistence skvělá.

1

Krásně tekuté oříškové máslo bez zbytečností, není nahořklé jak mnozí namítají...Jeden z mých nových favoritů!

lískový ořech – tento krém jsem před tím kupovala několikrát a byl moc dobrý, nyní jsem objednala , nebyl totiž skladem ale chuť je již jiná. Už není takové dobré jak bylo, příště již nekoupím.

<3 – Pokial by som si mala vybrať z Lifelike 100% orieškových masiel ako sú: mandle, arašídy, kešu alebo lieskače (mala som všetky) JEDNOZNAČNE LIESKOVE ! mnam:-)

Lískooříškové máslo – Moc mi máslo nechutnalo, přišlo mi hořké, ale záleží, co komu chutná.

Kam se hrabe nutella! – Vyzkoušela jsem snad všechna ořechová másla. Lískooříšková příchuť je jednoznačně mým favoritem...

LifeLikeHazelnut – Nejlepší máslo co jsem kdy měla. Za mně teda nahořklé vůbec není. Příjemně nasládlé, no jednoduše výborné :)

mňam – Se značkou Lifelike jsem měla vždycky jen dobré zkušenosti. Lískooříškové máslo nebylo výjimkou. Moc mi chutnalo a vyhovovala mi jeho tekutější konzistence. Určitě jsem ho nekupovala jen jednou:)

Lískový oříšek – Již dlouho si brousím zuby na příchuž lískový oříšek. Asi jse čekala trošku něco jiného. Samotný není špatný, ale není úplný top. Chuť je trošku nahořklá. V kaše je ale dobrý, ale trošku mi tam něco chybí.

Super – Jako vzdy skvele tekute