4,2
110 hodnocení

Letní potěšení v barevné plechovce

Pokud hledáte nějaká insta-friendly pitíčka bez cukru se slušnou porcí kofeinu, tady jste na správné adrese! Super příchutě, roztomilé plechovky, k tomu nějaká ta bécéáčka a vitamíny. Co víc chtít? Hvězdička dolů za někdy až přehnanou sladkost... ale stejně si je ráda občas dám znovu a o tom to je, ne? Doporučuji pít pořádně vychlazené :)

2

Ne!

Koupila jsem zde na doporuceni. Me to nechutna. Zlate Nocco piticka!

Láska

Moje první piticko od Lohillo, ale v pořadí 2. ,,nakopávač". A za mě je ta příchuť boží, není moc přeslazená a neměla jsem po ní takové křeče jako po jahodě/vodním melounu od značky FCB. Takže doporučuji! Zatím jsem ochutnala jen cukrový meloun, ale další pitíčka mám v košíku. 😇

Pardon, ale ne

Já nevím, já těmhle pitíčkům asi nepřijdu na chuť. Všechny (hlavně NOCCO) mi přijdou strašně moc umělé, a když říkám strašně moc tak myslím fakt hodně.. :(( jahoda/limetka trošku lepší, protože kyselost limetky trochu zakryla tu umělou chuť, ale stejně, tohle přebýt nejde :(( věřím že to někomu jet může, ale já to teda rozhodně nebudu

Lohilo drinčíky

Tyto drinky mě mile překvapily. Bála jsem se umělé chuti ale jsem nadšená. Jsou super před tréninkem a brzy určitě zase objednám. Jahoda/limetka je TOP!

Dobré a osvěžující

.

na můj vkus dost sladké

Lohilo BCAA drink

Vyzkoušela jsem příchuť ananas/pitaya. Chutnala mi v menším množství. V rámci celého balení na mě byla dost sladká s mírně umělým "došmakem". Dala jsem si před cvičením a během něj, ale nepozorovala jsem žádný výrazný rozdíl.

Překvapilo!

Nečekala jsem to, cukrový meloun se zaradil mezi mé top pitíčka! Jinak jsem zastánce NOCCO ale tohle je vážně závislost! Ostatní příchutě jsou taky skvělý. Žádná pachuť a tak. Nakopne!

Ujde

Chuť je docela uměla. Ale to jsem čekala, jinak vše dobrý.