4,3
25 hodnocení

Rozplývají se na jazyku :)

Příjemně svěží citronovo kokosová kombinace :)

Čokoláda a kokos

Čokoláda - někomu možná budou chutnat, ale já jsem si na zvláštní chuť nezvykla, hodně jsem zapíjela kávou :) Nejsou špatné, ale znovu tuto příchuť neobjednám. Ale kokos/citron! to je jiná liga, užasně měkká, vláčná, příjemně sladká, doslova se rozplývá na jazyku, ta je bálečná.

MaKe! Sušenky pomeranč/skořice

Tyto sušenky jsou takové zvláštní. Nejdříve mi vůbec nechutnaly, ale postupně jsem se k nim projedla a nakonec nejsou zas tak špatné

<3

Kokos - citron, chutá jako takové ty bílé věnečky:D Velká dobrota

kakao

mě nejvíce chutnají kakaové, ale dobré jsou všechny!

Výborné

Vynikající

Sušenky na první pohled vypadají jak budou pěkně křupavé ale opak je pravdou. Konzistencí mi připomínají cookiesky od Lennyho. Tyto jsou lahodné malinké a ke kávičce moc dobré. Příchut pomeranč/skořice je strašně dobré je hodně cítit po pomeranči s jemným nádechem po skořici. Jen ta cena by mohla být menší na to kolik jich je v balení. ČOKO/MALINA zde tolik malinu necítím spíše je to taková čoko sušenka. VANILKOVÉ jsou veice neutrální, měkké jenm té vanilky by mhlo být víc. KOKOS/BRUSINKA - zde jsem si myslela že budou kousky sušených brusinek. No nejsou zde vůbec, dokonce je ani necítím. Za to je zde velmi výrazná chut po kokosu ale nijak moc mě tato prichut nezaujala a jsou i lepší. KOKOS/CITRON jsou takové tvrdší a citron zde není moc cítí a není zde moc cítit ani kokos takže mě tato příchut moc nezaujala a zklamala mě.

řekl někdo sušenky?

Tak tohle jsou opravdu skvělé sušenky ! Miluju je, když si uvařím ovesnou kaši a dám si je na teplou kaši společně s oříškovým máslem :)