Marmelády s příběhem Extra džem výběrový speciální

4,7
75 hodnocení

Sladké a rychle pryč!!

Tento džem mě zaujal svými příchutěmi a tak jsem se rozhodla, že vyzkouším! A musím říct, že jsem vůbec nelitovala.. hned, co jsem si vyzvedla balíček musela jsem ochutnat... noo naprosto úžasný, trochu sladší, ale u marmelád to vůbec nevadí!! Zmizel mi během 3 dnů.. což je velká škoda!! Určitě v budoucnu plánuji vyzkoušet další příchutě..

1

Miluju ❤️

Chutná jako čerstvě rozmačkané borůvky 😍

Marmeláda s příběhem

moc dobrá marmeláda ale mě přišla kyselá .

Nejlepší marmelády

Marmelády od této značky můžu jen a jen doporučit! 🖤 Neošizené, plné ovoce (některé příchutě i s kusy) a akorát sladké🥺

Mňam!

Tohle bylo "žraso" :)) Jen se po něm zaprášilo.

Naprosto skvělé marmelády

jahoda rebarbora . přeslazená

Tak trochu mě zklamala, čekala jsem nějaký zázrak a nic moc teda, jahoda s rebarborou mi přijde přeslazená a domácí jahodová marmeláda je lepší, tam jsou i víc cítit jahody. Tady v této marmeládě jsem chuť jahod ani tolik necítila, přebyla to sladkost. Meruňku jsem zatím ochutnávala jen na lžičku,ale ta mi docela chutnala a nezdála se ani přeslazená.

Marmeládka

Marmeládová zrovna moc nejsem , ale tato mě dostala. Dobrota 🤤

super marmeláda

Zakoupil jsem tuto marmeládu za účelem kombinace arašídové máslo + marmeláda a výsledek byl naprosto dokonalý. Úzasná marmeláda nakonec zmizela mnohem dříve, než máslo :D Jahodová příchuť je jako jedna z mála nechemická a identická k chuti jahod.

Výborne na chleba

Když jsem to ochutnana poprvé na palačinky, tak me to moc neoslovilo, ale pak jsem to začala jist s chlebem a to je basta, teď mám v plánu zkusit malinovou ta myslím, ze mi více sedne.