Matcha tea Bio Harmony zelený čaj matcha BIO

4,7
147 hodnocení

Miluju co víc dodat..

1

Skvělý! – Matcha nemusí každému vyhovovat podle chuti. Někdo to komentuje jako pití trávy, já to komentuju jako silný výborný čaj. Dávám si každé ráno sklenici vlažné vody a matchu. Skvělý start dne!

1

Závislost :-) – Nejlepší matcha tea

1

Kafe občas střídám i s matchou a tahle je už naporcovaná v sáčcích, takže si jí nemusíte odměřovat, což mi vyhovuje. S mlékem nebo jen samotnou a na ledu, doporučuju :)

Matcha asi nebude něco, co bude všem chutnat, mně to nevadí, takže jsem ji pila normálně s vodou, pak jsem to zkusila i s domácím bezovým sirupem a to bylo tedy mnohem lepší! Přišlo mi, že když jsem si matchu dala ráno, nebyla jsem přes den tolik unavená a cejtila jsem se dobře, přišlo mi, že jsem i rychleji trávila jídlo a nebylo mi těžko, ale jestli to je opravdu Matchou, kterou jsem pila, těžko říct, ale možné to je. 😄🤷🏼‍♀️

Miluju to – Skvělé, nemám vůbec co vytknout.

Super – Místo kafe ideální.

Nejlepší – Na tento Matcha čaj jsem zvyklá, proto kupuji opakovaně :) výborná chuť, nabudí, dá se udělat na více způsobů 👌🏻

Brčál – Matcha Tea, no co čekat od chuti. Věděla jsem jak to chutná a voní, takže žádné překvápko to není. Nejradší to kombinuji s teplým, vyšlehaným mlékem a lžickou medu. Zaměnila jsem to za kafe a super efekt.

Dobrý standard – Fajn matcha se sáčky pojedné porci. S tím souvisí jejich výhody a nevýhody. Čaj nezoxiduje, nemusíte nic odměřovat, ale na druhou stranu máte fakt jen těch 20 sáčků, což je za danou cenu dost málo. A navíc je z toho spousta otravného odpadu.