Matcha Tea Bio Harmony zelený čaj matcha BIO

4,6
133 hodnocení

Miluju co víc dodat..

1

Skvělý! – Matcha nemusí každému vyhovovat podle chuti. Někdo to komentuje jako pití trávy, já to komentuju jako silný výborný čaj. Dávám si každé ráno sklenici vlažné vody a matchu. Skvělý start dne!

1

Závislost :-) – Nejlepší matcha tea

1

Miluju to – Skvělé, nemám vůbec co vytknout.

Super – Místo kafe ideální.

Nejlepší – Na tento Matcha čaj jsem zvyklá, proto kupuji opakovaně :) výborná chuť, nabudí, dá se udělat na více způsobů 👌🏻

Brčál – Matcha Tea, no co čekat od chuti. Věděla jsem jak to chutná a voní, takže žádné překvápko to není. Nejradší to kombinuji s teplým, vyšlehaným mlékem a lžickou medu. Zaměnila jsem to za kafe a super efekt.

Dobrý standard – Fajn matcha se sáčky pojedné porci. S tím souvisí jejich výhody a nevýhody. Čaj nezoxiduje, nemusíte nic odměřovat, ale na druhou stranu máte fakt jen těch 20 sáčků, což je za danou cenu dost málo. A navíc je z toho spousta otravného odpadu.

Paráda! – Když chci šáhnout po něčem, co mě nakopne (většinou to je teda kofein), tak tohle je moje jasná volba🥰. Bez oslazení jakýmkoliv sladidlem si to ale představit neumím... každopádně když do něj přidáte agávový syrup, už nebudete chtít pít nic jiného!😛✨

Výborné Matcha Latté – Doporučuji!