Matcha Tea Bio Harmony zelený čaj matcha BIO

4,6
121 hodnocení

Miluju co víc dodat..

1

Skvělý!

Matcha nemusí každému vyhovovat podle chuti. Někdo to komentuje jako pití trávy, já to komentuju jako silný výborný čaj. Dávám si každé ráno sklenici vlažné vody a matchu. Skvělý start dne!

1

Závislost :-)

Nejlepší matcha tea

1

Brčál

Matcha Tea, no co čekat od chuti. Věděla jsem jak to chutná a voní, takže žádné překvápko to není. Nejradší to kombinuji s teplým, vyšlehaným mlékem a lžickou medu. Zaměnila jsem to za kafe a super efekt.

Dobrý standard

Fajn matcha se sáčky pojedné porci. S tím souvisí jejich výhody a nevýhody. Čaj nezoxiduje, nemusíte nic odměřovat, ale na druhou stranu máte fakt jen těch 20 sáčků, což je za danou cenu dost málo. A navíc je z toho spousta otravného odpadu.

Paráda!

Když chci šáhnout po něčem, co mě nakopne (většinou to je teda kofein), tak tohle je moje jasná volba🥰. Bez oslazení jakýmkoliv sladidlem si to ale představit neumím... každopádně když do něj přidáte agávový syrup, už nebudete chtít pít nic jiného!😛✨

Výborné Matcha Latté

Doporučuji!

..

Výborný, nemohu si vynachválit.

Velká spokojenost

Jen škoda toho zbytečného materiálu na samostatné pytlíčky.

Po čase v pohodě

Ze začátku mi čaj vůbec nechutnal, po čase a experimentováním s přípravou případně přidáváním i jiných tekutin, jsem si zvykla. Nicméně určitě neregistruji sílu 10x silnější než u normálního zeleného čaje ani nějaké větší nakopnutí. A to kofein ani tein nějak přehnaně nekonzumuji. I přesto se po něm cítím dobře a věřím v jeho pozitivní účinky.