Max Sport Organic Protein Pasta

4,3
212 hodnocení

Do diety skvělé

jo jsou dobrý jen to chce lehce dochutit, například medvědím česnekem, bylinková sůl.. :) určitě koupím znova !

4

Parádní těstoviny

Parádní těstoviny, se super výživovými hodnotami, zároveň příjemně zpestří jídelníček. Některé se vaří trochu déle, než je na obalu, na druhou stranu se mi je tím pádem nikdy nepovedlo rozvařit. Dobré i jak špagety, nebo nalámat na nudle.

Vynikající

Chuť výborná, pro mě lepší, než jiné luštěninové těstoviny

Super

Výborné, oblíbila jsem si především ty z červené fazole, za mě jsou dokonce chuťově lepší než klasické špagety. :)

Vyborne

miluji testoviny a tyto maji vyborne slozeni a skvelou chut

recenze

1)green soybean fettucine=těstoviny mi chutnaly, jsou zelené, chuť není vůbec špatná 2)quinoa fettucine = moc dobré, skoro jako normální, jsou asi lepší než ty green soybean 3)black beans spaghetti = nejsou špatné, prostě špagety, ale lepší jsou asi ty nudle

Zajímavé...

Popravdě ani nevím, co si o tom myslet, chvíli mi nechutnaly, ale pak docela ano, takže si myslím, že tady hodně zálěží na člověku, ale teda znovu je asi nemusím. O:)

Nenahradí těstoviny

Divná chuť, při přípravě podle návodu oslizlá konzistence. Když se hodně dochutí, dá se to sníst, ale zázrak to rozhodně není

zklamání

mě osobně vůbec nezaujaly, mdlá chuť, zvláštní textura

Skvělé bílkovinové těstoviny

Kdo miluje luštěniny určitě si zamiluje u tyhle těstoviny! Skvělá makra a super chuť! Jen teda co si budem... bohužel ta cena je trošku vyšší....tak to asi není úplně něco co by člověk jedl denně. Ale jinak je to super zpestření jídelníčku. :)