MedPharma Glukosamin + chondroitin + MSM

MedPharma Glukosamin + chondroitin + MSM - uživatelské recenze a hodnocení

Komplexní kloubní výživa

MedPharma Glukosamin + Chondroitin + MSM (klouby) - komplexní kloubní výživa

Glukosamin sulfát a chondroitin sulfát jsou tělu vlastní látky, které jsou jednou z hlavních složek kloubních chrupavek, pojivové tkáně, která je součástí pohybového ústrojí. Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí a kloubních chrupavek.

Hodnocení celkem
4.4 / 5
26 hodnocení
Doporučuje
100 %
26 z 26 uživatelů
Aneta Pastorová   Ověřený nákup
před 2 lety Publikováno dne 4. 7. 2017
Hodnocení celkem:

pomohol pri bolesti kolien

Tento výrobok som objednala pred pár týždňami, kedže jeho zloženie mi bolo odporučené na bolesť kolien, ktorá ma trápila už 3 mesiace pravdepodobne po presilení/prechladení/možno všetko dokopy. Skúšala som si dať pauzu od cvičenia, skúšala som zmeniť tréning a záťaž (ťažké drepy a výpady nepripadali v úvahu) , no bolesť pretrvávala....Tablety som užívala podľa odporúčania, 3x denne asi 3 týždne a myslím že účinky sa začali prejavovať, dnes prvýkrát tréning po dlhej dobe úplne bez bolesti. Za mňa palec hore, jednoznačne odporúčam aspoň vyskúšať, cena je priateľná, len veľkosť tabliet je trochu desivá ale dá sa zvyknúť :)

Sindy Kněžíčková   Ověřený nákup
před rokem Publikováno dne 9. 2. 2018
Hodnocení celkem:

super cena

relativně cenově dostupný preparát, opět směska toho co relativně potřebuje moje babička na klouby, nicméně já osobně bych ocenila méně glukosaminu a více kvalitního chondroitinu, ale to už se bavíme o jiné cenové kategorii.

Dagmar Konečná   Ověřený nákup
před 2 lety Publikováno dne 31. 3. 2017
Hodnocení celkem:

..

mám to chvíli, takže moje recenze nemůže být uplná .