Tento článek obsahuje dlouho neaktualizovaná sdělení. Doporučujeme vyhledat článek novějšího data publikace.

Měníme Vaškovi život! Dokáže zhubnout 20 kilo bez jojo efektu?

Jan Caha
Jan Caha 21. 3. 2018
Měníme Vaškovi život! Dokáže zhubnout 20 kilo bez jojo efektu?

Patříte mezi lidi, kteří mají sedavé zaměstnání, na zdravé jídlo si moc času neudělají a o nějaké fyzické aktivitě nemůže být ani řeč? Předpokládáme, že vy asi ne, ale určitě znáte někoho takového ve svém okolí. Ať je to jakkoliv, může být pro vás inspirací příběh Vaška, našeho nového kolegy, který se rozhodl po příchodu do Aktinu stát tím pravým aktiňákem a změnit svůj život k lepšímu. Chce dát šanci zdravému životnímu stylu a dosáhnout postavy, v níž se bude cítit skvěle, což zahrnuje pravidelný pohyb a stravu, která dává smysl. Vy u toho budete celou dobu s námi! První část našeho projektu Vaškovy proměny je tu.

O co nám vlastně jde? 

Je to jednoduché. Vašek je prototypem člověka s kancelářskou prací a nevhodným životním stylem protkaným dobrotami uždibovanými během dne v kanceláři i večer u televize. Volné chvíle sem tam vyplní návštěvou hospody a na pohyb mu čas už nezbývá. S tím vším je ale konec! Vašek nás požádal, abychom ho navedli na cestu, která mu dokáže zlepšit život ve všech směrech. Zároveň tak i vy uvidíte, že to není až taková věda a že je zcela reálné, abyste to spolu s Vaškem dokázali taky.

Co pro to Vašek musí dělat?

Prostředky jeho proměny jsou pro nás snad zřejmé. Zapracujeme na jídelníčku, kde se budeme snažit o energetické vyvážení a drobný energetický deficit, stejně jako o výběr kvalitních potravin, jejich pravidelnost a rozložení do běžného denního režimu. 

Jak jistě tušíte, zkrátka nepřijde ani pohyb. Ten vyřešíme zvýšením aktivit v běžných denních činnostech, ale také zařazením návštěvy fitness centra a nenáročných aktivit, jako je běh, chůze nebo cyklistika. To vše vás čeká hned v příštím dílu ukázané a vysvětlené krok po kroku.

Buďte v tom s námi!

Půjde nám sice o Vaškovu proměnu, ale společně s tím vám také chceme ukázat, že to prostě jde. A že to dokážete i vy. A tak jsme v tom všichni aktiňáci společně. 

Vašek, který se rozhodl, že ve svých 32 letech musí se svou postavou něco dělat, má teď obrovskou motivaci a odhodlání do toho šlápnout. A s naší pomocí a vaší podporou to půjde jako po másle. Sledujte to na našem Youtube, těšte se na další díl a nechte se inspirovat!

Přidej se k 36 tis. odběratelů

Každému z nich jednou týdně vybíráme ty nejlepší články, které jsou určeny 100% právě jemu.

Odebírat
  • ________ ________ ________ ________ ________ ________ ________ ________

    ____________________
  • ________ ________ ________ ________ ________ ________ ________ ________

    ____________________
  • ________ ________ ________ ________ ________ ________ ________ ________

    ____________________