4
46 hodnocení

Skvělá

Mixitella má skvělou konzistenci, tak akorát sladká a příchuť arašídy s mléčnou čokoládou je prostě láska

Pokud nemáte rádi lékořici tak určitě ne

Všechny mixitelly co jsem zatím ochutnala byly buď výtečné nebo alespoň ucházející. Bohužel jediná příchuď Kešu/bílá čokoláda/ kakaové boby byla opravdovým zklamáním. Je v ní hodně cítít koření, myslím, že se jedná o lékořici, její vůně i chuť mi v čajích i jídlu velmi vadí. Pokud jste tedy člověk, který o sobě ví, že s tímto kořením má také problémy, tak doporučuji do tého příchutě rozhodně nejít. Ostatní příchutě jsou výborné úplně do čehokoliv

It is alright

I generally dont llove spices so it wasn't for me. Nonetheless, it was delicious and I loved the consistency and creamy taste of the cashew. If you like spices then you will definitely like this alot!

Příliš sladké

Obě limitované edice jsou příšerně sladké. Varianta s kakaovými boby je chutově zajímava, bohužel extra sladka chut to prebije. příchut kešu hořká čokoláda s bílou je tak sladká, že to není možné. davam si ji na palacinky, které vůbec nesladím a pak je to ok. Obě dvě jsou konzistencí dost tuhé.

Já vám nevím

Upřímně, čekala jsem něco víc. Pokud si myslíte, že tohle máslo bude chutnat jako kešu s bílou čokoládou a kakaovými boby, tak jste pěkně na omylu. Je neskutečně sladký a chuť kešu nikde. Doufala jsem aspoň v hořkou pronikavou chuť kakaových bobů nebo třeba jemný ocásek bílé čokolády, bohužel se však ani jedno z toho nekoná. Nesním ho s nadšením, ale sním ho.

Jiná máslíčka

Tyhle másla jsou ůplně jiné. Na mě moc tuhé. Měla jsem jahodovou a jsou super jemně nakyslá.

Svěží máslo :)

Super nakyslá chuť jahod, skvělá konzistence :)

Top máslíčko

Jde to :)

Měla jsem kokosovou, šlo to, ale myslela jsem si, že bude lepší.

Hodne sladke

Jsou hodne sladke tyto dobrutky..