Monster Energy Ultra

Monster Energy Ultra - diskuze k produktu

RTD energetické a BCAA nápoje

Monster Energy Ultra - osvěžující energetické nápoje bez cukru vhodné do každého dne

Série Ultra od Monster Energy je věnována všem, kteří rádi obětují spánek a jdou si za svým. Všem těm, kteří rádi vzpomínají na horké letní dny a noci, které nabízejí neomezené možnosti. Nakopnou vás ideálně do každého nového dne, ale užít si je můžete samozřejmě kdykoliv.

Série Ultra se vyznačuje lehkými a osvěžujícími příchutěmi, v případě citrónu a Ultra Violet i lehce nakyslými, vždy však bez přidaného cukru a s nula kaloriemi. A samozřejmě s originální Monster Energy směsí, která vás nenechá ztratit pozornost, aby vám neušel žádný zážitek. Obsahují směs vitaminů skupiny B, kofeinu, taurinu, ženšenu a L-karnitinu, která vám pomůže zahnat únavu, zvýší vaši pozornost a pozvbudí vás k práci. Zkrátka se budete cítit skvěle.

Monster Energy Ultra v bodech:

  • osvěžující energetické nápoje v originálních příchutích
  • ideální pro doplnění energie kdykoliv během dne
  • bez obsahu cukru a kalorií
Hodnocení celkem
4.7 / 5
20 hodnocení
Doporučuje
100 %
20 z 20 uživatelů
  • violet
    violet

Monster

Ultra verze monsteru jsou dokonalý až na jednu - fialovou jsem chtěl zkusit jako všechny ostatní, ale nic moc. Je to nakyslý, to je ok, ale chutná to jako něco mezi vínem a tutti frutti. Ostatní super.

Přínosná recenze?

Chyba v mg kofeinu

Monster obsahuje 32mg/100ml nápoje, díky

Přínosná recenze?
  • zero
    zero

Nejlepší zero energy drink

Pro mě rozhodně nejlepší příchuť těchto zero energeťáků, jelikož mi taková ta "pachuť" klasický energeťáků vadí, tak tento je jasná volba, která nikdy nezklame!:)

Přínosná recenze?