Mornflake Jumbo Oats

Mornflake Jumbo Oats - diskuze k produktu

Ovesné vločky

Mornflake Jumbo Oats ovesné vločky - celozrnné vločky jako součást zdravé stravy

Mornflake Jumbo Oats jsou plné přírodních živin, vhodné pro zdravý životní styl. Větší velikost vloček je ideální pro přípravu husté a chutné kaše nebo pro výrobu např. palačinky. Jsou bohatým zdrojem vlákniny a mají mírnou ořechovou chuť.

Mornflake Jumbo Oats v bodech:

  • 100 % celozrnné ovesné vločky
  • bohatý zdroj vlákniny
  • napomáhají aktivně redukovat hladinu cholesterolu
Celkem dotazů Celkem dotazů
2
3 odpověď
Filip Vávra
před 5 měsíci

Dobrý den, jsou tyto vločky bezlepkové?

Dana Kouřilová
Dana Kouřilová
před 5 měsíci

Dobrý den, Filipe, tyto vločky bohužel bezlepkové nejsou. Bezlepkové ovesné vločky Vám můžeme nabídnout například od Green Apotheke https://aktin.cz/green-apotheke-ovesne-vlocky, Prom-in Fitness Food Gluten-Free Oat Flakes https://aktin.cz/prom-in-vlocky-bezlepkove, Natu Ovesné bezlepkové vločky bio https://aktin.cz/natu-ovesne-vlocky-bezlepkove-bio a nebo jemnější bezlepkové vločky TPW GLuten Free Pure Fine Oats https://aktin.cz/the-protein-works-gluten-free-pure-fine-oats. Přeji příjemný den.

Zuzana Zúbriková
před 9 měsíci

Dobrý deň objednala som si tento produkt a dnes mi bol doručený. Obrázok je dosť zavádzajúci lebo na ňom vyzerajú ako mleté/jemne v skutočnosti sú whole (celé). Nikde v popise som tuto skutočnosť o nich ani nenašla. Prosím vás ktoré od tejto firmy sú jemne pomlete? Ďakujem pekne nikde v podpisoch to neviem vyčítať.

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 9 měsíci

Dobrý den Zuzano, v popisu produktu je uvedená informace "větší velikost vloček" a dodavatel tím odlišuje konzistenci od produktu: https://aktin.cz/mornflake-superfast-oats-ovesne-vlocky, které jsou jemnějšího charakteru a dodavatel v popisku uvádí "menší velikost vloček". Pokud by jste chtěla produkty zaměnit, neváhejte nás kontaktovat ohledně výměny produktu na podpora@aktin.cz. Děkujeme za pochopení.

Zuzana Zúbriková
před 9 měsíci

Určite to nejdem reklamovať ????????????‍♀️ Zachvíľku si ich idem pripraviť verím že budú výborne aj celé, len sa pýtam aby som nabudúce vedela ktoré si mám objednať aby boli jemne ????☺️ Každopádne ďakujem za ochotu a balíček ☺️ Nabudúce skúsim tie jemne ????