Mornflake Jumbo Oats

Mornflake Jumbo Oats - diskuze k produktu

Ovesné vločky

Mornflake Jumbo Oats ovesné vločky - celozrnné vločky jako součást zdravé stravy

Mornflake Jumbo Oats jsou plné přírodních živin, vhodné pro zdravý životní styl. Větší velikost vloček je ideální pro přípravu husté a chutné kaše nebo pro výrobu např. palačinky. Jsou bohatým zdrojem vlákniny a mají mírnou ořechovou chuť.

Mornflake Jumbo Oats v bodech:

  • 100 % celozrnné ovesné vločky
  • bohatý zdroj vlákniny
  • napomáhají aktivně redukovat hladinu cholesterolu
Celkem dotazů Celkem dotazů
3
6 odpověď
Veronika Racková
před 6 měsíci

Dobrý den, kdy budou vločky skladem prosím? :)

Tamara Kupcová
Tamara Kupcová
před 6 měsíci

Dobrý den, Veroniko, bohužel u dodavatele došlo k dlouhodobému výpadku, dostupné by opět měli být na konci ledna. Přeji pěkný den

Iva Karásková
před 4 měsíci

Dobrý den, nějaký update k dostupnisti vloček prosím?

Tamara Kupcová
Tamara Kupcová
před 4 měsíci

Dobrý den, Veroniko, bohužel produkty jsou stále nedostupné, další update bychom měli dostat na konci příštího týdne. Přejeme pěkný den

Filip Vávra
před rokem

Dobrý den, jsou tyto vločky bezlepkové?

Dana Kouřilová
Dana Kouřilová
před rokem

Dobrý den, Filipe, tyto vločky bohužel bezlepkové nejsou. Bezlepkové ovesné vločky Vám můžeme nabídnout například od Green Apotheke https://aktin.cz/green-apotheke-ovesne-vlocky, Prom-in Fitness Food Gluten-Free Oat Flakes https://aktin.cz/prom-in-vlocky-bezlepkove, Natu Ovesné bezlepkové vločky bio https://aktin.cz/natu-ovesne-vlocky-bezlepkove-bio a nebo jemnější bezlepkové vločky TPW GLuten Free Pure Fine Oats https://aktin.cz/the-protein-works-gluten-free-pure-fine-oats. Přeji příjemný den.

Zuzana Zúbriková
před rokem

Dobrý deň objednala som si tento produkt a dnes mi bol doručený. Obrázok je dosť zavádzajúci lebo na ňom vyzerajú ako mleté/jemne v skutočnosti sú whole (celé). Nikde v popise som tuto skutočnosť o nich ani nenašla. Prosím vás ktoré od tejto firmy sú jemne pomlete? Ďakujem pekne nikde v podpisoch to neviem vyčítať.

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před rokem

Dobrý den Zuzano, v popisu produktu je uvedená informace "větší velikost vloček" a dodavatel tím odlišuje konzistenci od produktu: https://aktin.cz/mornflake-superfast-oats-ovesne-vlocky, které jsou jemnějšího charakteru a dodavatel v popisku uvádí "menší velikost vloček". Pokud by jste chtěla produkty zaměnit, neváhejte nás kontaktovat ohledně výměny produktu na podpora@aktin.cz. Děkujeme za pochopení.

Zuzana Zúbriková
před rokem

Určite to nejdem reklamovať ????????????‍♀️ Zachvíľku si ich idem pripraviť verím že budú výborne aj celé, len sa pýtam aby som nabudúce vedela ktoré si mám objednať aby boli jemne ????☺️ Každopádne ďakujem za ochotu a balíček ☺️ Nabudúce skúsim tie jemne ????