4,8
658 hodnocení

Nejlepší vločky!

Lepší jsem ještě neměla! Jsou tak nadýchané a krémové! No a chutí jsou 100% na jiné úrovni, než ty ostatní <33 určitě u nich zůstanu!

7

Nejlepší!

Miluju ovesnou kaši, a s těmito vločkami ještě o něco víc! Dlouho jsem kupovala vločky klasické od značky Emco, a chutnali mi, říkala jsem si, jaký může být ve vločkách rozdíl, a on fakt je, tyhle jsou ještě o kus chutnější a hlavně dokonale krémová konzistence.. už žádné jiné! :-)

2

Doporučuji

Nejkrémovější vločky co jsem kdy měla. Naprosto super!

1

Vločky

Dalsi naprosto uzasne vlocky❤️Kremove, krasna konzistence!

Mornflake Superfast Oats

Opravdu jsou jiné, než ostatní vločky. A jsou fakt výborné.

Krémové vlocky

Když nejsou Aktin vločky..

Když nejsou Aktin minutové vločky, tak jedině tyhle.. Jsou taky strašně dobrý 😋

vločky

jsou fakt krásně krémové, doporučuji

Průměrné vločky s nadprůměrnou reputací

Koupila jsem je na základě řady pozitivních recenzí a tak nějak jsem očekávala něčím speciální vločky. Moc jsem chtěla, aby mi tyto vločky chutnaly víc než obyčejné, čekala jsem to od nich a dokonce jsem se sama přesvědčovala, že chutnají lépe než ty obyčejné. Jenže když jsem je v rámci různých způsobů přípravy srovnávala s těmi, které běžně kupuji (Provita, 40 Kč/kg), tak v chuti (možná měli méně "ovesnou" chuť) i konzistenci byly srovnatelné anebo horší než konkurenční. Blind testování s dalšími mými dvěma blízkými dopadlo stejně. Na druhou stranu obal těchto vloček pro měl byl více vizuálně uspokojivý a taky jsem měla tendenci vnímat jídla z nich připravená jako luxusnější, protože mám po všech těch skvělých recenzích Mornflake až příliš pozitivně asociovaný! Za mě je to tedy spíš takový boom, ale je možné, že je rozdíl mezi Mornflake a Provitou menší než ve srovnání s jinou značkou vloček. Nějaké další značky kromě zmiňované Provity jsem zkoušela jen párkrát, takže si netroufám je přímo srovnávat. Špatné vločky to určitě nejsou, jen prostě zbytečné drahé, aniž by to bylo podloženo lepšími vlastnostmi oproti konkurenci.

Hype vločky

Po přečtění recenzí člověk očekává nejlepší vločky na světě. Já v nich žádný rozdíl nevidím. Konzistence mi není příjemná, do kaše preferuji jemnější. Tyto si mixuji na mouku, takže jsem spokojená. Oproti Aktin vločkám mají méně výraznou chuť, což preferuji. Znovu bych koupila, ale hype ohledně obyčejných vloček mi přijde zbytečný.