MusclePharm Sport Series Assault

MusclePharm Sport Series Assault - diskuze k produktu

Před-tréninkové přípravky

Musclepharm Sport Series Assault - předtréninkový přípravek pro skutečnou výkonnost

Musclepharm Sport Series Assault nastavuje nové standardy v předtréninkových přípravcích pro sportovce, kteří si přejí dosáhnout vrcholových výsledků. Navrženo speciálně pro moderního sportovce, Assault obsahuje prokázané, zkoumané látky, jež mají prokazatelně přímý vliv na zvýšení čisté svalové hmoty, síly, zlepšení výkonu a rychlejší regeneraci.

Musclepharm Sport Series Assault v bodech:

  • předtréninkový přípravek
  • pro intenzivní energii a soustředěnost
  • klinicky testované ingredience
  • zvýšení síly a čisté svalové hmoty
  • testováno na zakázané látky
  • bez umělých barviv
Celkem dotazů
3
3 odpověď
Má cenu čekat na tento produkt.
Dobrý den, Jaromíre, tento produkt byl nějakou dobu nedostupný u našich dodavatelů. Nyní by měl být na cestě k nám a naskladnit bychom ho měli nejpozději začátkem příštího týdne. Pokud nechcete čekat, jako vhodnou alternativu můžeme doporučit předtréninkovku Kaged Muscle Pre-Kaged https://aktin.cz/kaged-muscle-pre-kaged. Přeji příjemný den.
Kdy si budu moci tento produkt koupit?
Dobrý den, Jaromíre, měl by být znovu skladem začátkem příštího týdne. Přeji příjemný den.
Dobrý den, rád bych se zeptal - tohle je náhrada za původní MP Assault NEW z roku 2013, nebo to je ten s názvem Black? A ještě jeden dotaz, bude i ve větším balení a s původní příchutí (kupoval jsem MusclePharm New Assault 725g - cherry limeade). Předem díky za odpověď.
Dobrý den, tato verze navazuje na původní řadu Assault. Bohužel zatím je distribuován v tomto jediném balení v příchutích jež máme na eshopu. Hezký den.