MusclePharm Combat 100% Whey

MusclePharm Combat 100% Whey - diskuze k produktu

Nad 70% bílkovin

Musclepharm Combat 100% Whey - prémiový 100% syrovátkový protein

Musclepharm Combat 100% Whey je nízkosacharidový, vysokoproteinový suplement se skvělou chutí a nízkým obsahem tuku i sodíku. Obsahuje zdroj rychle stravitelných bílkovin pro tvorbu a udržení netučné svalové hmoty. Combat 100% Whey kombinuje 2 z nejrychleji stravitelných, nejefektivnějších a nejčistších zdrojů bílkovin na trhu: syrovátkový izolát a syrovátkový koncentrát. Syrovátková bílkovina disponuje nejvyšší biologickou dostupností mezi kompletními bílkovinami (tj. těmi s kompletním profilem esenciálních aminokyselin) a také nejrychlejší absorpcí. Syrovátkový izolát je koncentrovaná syrovátková molekula 'izolovaná' od všech nečistot - tedy tuků a cukrů. Tento čisticí proces snižuje hmotnost molekuly, čímž se pro tělo stává rychleji vstřebatelná a lépe strávená.

Musclepharm Combat 100% Whey v bodech:

  • 25 g bílkovin vysoké kvality ze syrovátkového izolátu a koncentrátu
  • rychle stravitelné bílkoviny
  • bez lepku
  • bez obsahu zakázaných látek
  • žádná umělá barviva
Celkem dotazů
2
2 odpověď
Dobrý den, bude ještě někdy skladem? děkuji
Dobrý den, Karle, tento produkt jsme vyřadili z nabídky. Pokud byste o něj měl velký zájem, zvážíme jeho opětovné zalistování. Přeji příjemný zbytek dne.
Dobrý večer, je tento protein vhodný si dávat i odpoledne, když budu jíst cca 2 hodiny po proteinu ? děkuji
Zdravím Lukáši, protein zařaďte do jídelníčku v závislosti na vaší denní potřebě bílkovin. Dopočítávejte tak, abyste jej každý den naplnil. Denní doba není důležitá a proteinem lze klidně zapít například nízkoproteinové jídlo.