15
zodpovězených dotazů
Dobrý den, jak to vypadá s naskladněním? Nejlépe příchutě hrozen v 2720g balení. Děkuji.
Dobrý den, měli bychom naskladnit během dvou týdnů. Děkujeme za strpení.
Dobrý den, měl bych dotaz na tento produkt. Popisek zní víc, než lákavě, ale má otázka zní, jaký přesný účinek má, respektive bude mít na mé tělo? V tuto chvíli jsem ještě poměrně začátečník v "bodybuildingu", jsem ve fázi, kdy chci shodit tukové zásoby na břiše a bocích, ale zároveň nabrat kvalitní svalovou hmotu na vršek těla. Jídelníček i trénink mám, nicméně pokud bych tento stimulant pořídil, pomohlo by mi to ve tvorbě svalstva a nemusel se bát, že přiberu opět v pase? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, Jiří, tento produkt je postaven zejména na kreatinu, sacharidech a menším množství větvených aminokyselin. Z toho tedy vyplývá, že v sacharidech přijmete energii navíc. O tom, zda budete nabírat, nebo přibírat, rozhoduje celková energetická bilance výdej vs. příjem energie, tedy je třeba příjem tohoto doplňku stravy do celkové energetické bilance zahrnout. Pokud však budete cvičit poctivě, přijaté sacharidy společně s kreatinem se Vám po tréninku uloží do vyčerpaných svalů, podpoří regeneraci a svalový růst. Pro ideální účinek bych Vám doporučoval společně s tímto produktem po cvičení užívat ještě nějaký osvědčený syrovátkový koncentrát, např. značky TPW https://aktin.cz/tpw-whey-protein-80 nebo Bodylab https://aktin.cz/bodylab-whey-protein-100. Hezký den.
Mockrát děkuji za odpověď, rovnou ale navážu na poslední informaci. Dá se tento přípravek smíchat rovnou s proteinem? Jako jednu dávku v shakeru, děkuji.
Dobrý den Jirko, protein je lepší užívat zvlášť jelikož může mít mírný vliv na zhoršené vstřebávání kreatinu a to u produktu typu "creatine transport system" nechcete. Doporučoval bych se spíše držet užívání ihned po tréninku Cell-Tech a cca 30-45minut po tréninku proteinový nápoj. Tak dojde k nejlepšímu využití obou suplementů. Hezký den.
Dobrý den,ještě otázka,lze do kreatinu pridat glutamin,nebo radeji kazdé zvlášt? Děkuji.
Dobrý den,při používání cell Tech ,lze ještě brát k tomu Gainer? Děkuji.
Dobrý den Davide, v objemové fázi tréninku to určitě možné je, Cell-tech užijte ihned po tréninku a cca po 30-45 minutách doporučuji zařadit gainer s vyšším obsahem bílkovin, jako je např.:https://aktin.cz/the-protein-works-total-mass-matrix. Hezký den.
Dobrý den objednal jsem si creatin musletech -cel tech 2.70 kg a přišla mi příchut grep , kterou tu vubec nemáte naskladněnou misto ovocný punč.to by jsem odpustil ,ale pod nápisem sel tech je všude psáno hard gainer creatin formula a já tam mám psáno the most powerful creatin formula a logo muscletech je naobrázkach znázorněno také o trušku jinak než na mé fixle.Nejní možné že se jedná o padělak ?? předem děkuji za odpověd .
Zdravim, neni to prichut grape? Je to hrozen, grep se pokud je mi znamo vubec nevyrabi. O padelek se urcite nejedna, toho si muzete byt jist u nas vzdy, zbozi pochazi z EU distribuce. MuscleTech vsak pomerne casto meni obaly a je mozne, ze obrazek se jiz presne neshoduje s aktualnim obalem produktu produktem, pokusime se dohledat aktualni a aktualizovat jej.
Dobry den Muzu mliko nebo jen voda????
Dobrý den, míchejte pouze ve vodě. Hezký den.
dekuji
Jsem zacatecnik a davky jsou : vdobe necviceni 1 odmerku po ranu 1 odmerku a po treningu hned je to spravne????Dekuji za odpoved
Dobrý den...právě jsem otevřel balení a je to jako kámen...je to normální?? děkuji!! :)
Dobrý den, to by rozhodně být nemělo, můžete produkt nafotit a poslat foto na email reklamace@aktin.cz ? Reklamujeme Vám jej do druhého dne. Hezký den.
Dobrý den, jenže já to už rozdrobil vařejkou sice to stalo dost namahy ale vypadá to už poživatelně (normálně)...takže myslíte že už je to ok?
Dobrý den, na účinnosti produktu by se nic měnit nemělo, pravděpodobně se pouze pod víko dostala vzdušná vlhkost a z tohoto důvodu produkt zhrudkovatěl. Nicméně na email jsme Vám již zaslali možnosti pro reklamaci/kompenzaci a tudíž tam můžeme situaci dorešit. Hezký den.
Dobrý den chtěl bych se zeptat, kdy bude tenhle produkt naskladněn. Děkuji.
Dobry den, bohuzel nejsme schopni zarucit doskladneni v nejblizsich 14 dnech
zdravím chcel by som sa spýtať kedy by asi mohol byť naskladnený.
Dobrý den, produkt by mohl být naskladněn koncem července. Hezký den.
Nevíte kdy bude tento výrobek naskladněn? Děkuju