4,4
27 hodnocení

Skvělý pomocník

Tento produkt můžu zcela jistě doporučit všem, co chtějí zvýšit sílu a objem svalové hmoty. Funguje naprosto fantasticky. Mnohem větší tréninková zátěž a při současném užívání s glutaminem a kvalitními aminokyselinami nepotřebujete už nic dalšího. Palec nahoru.

1

povedený výrobek,bral jsem ho pred a po a myslel jsem že mi praskne kůže,naprosto brutální,zatím jsem něměl lepší kreatin.to se musí zažít,doporučuji!!!

1
bral jsi ho i před tréninkem jo? děkuji za odpověď ;)

Paráda

Nejlepší mix kreatinu co jsem zatím vyzkoušel, rozdíly jdou po době určitě vidět. Rozpouští se bez problémů. A pomerančová příchuť jedna báseň.

Z laborky rovnou do huby :D

Účinek Cell-Techu nelze popřít. Opravdu však doufám, že ostatní příchutě jsou na tom lépe. Příchuť hrozen působí tak chemicky, až nemá s hroznovou příchutí nic společného. 250ml vody na jednu odměrku vskutku nestačí. Po každém loku mám dojem, že se mi rozpouští zuby. A rozpustnost taky není zrovna zázračná. V shakeru i v ústech mi zůstavají přilepené fialové 'cucky' a jsem nucen si po každé dávce vyčistit zuby. Nicméně je to jen můj pocit a ten na účinnosti produktu neubírá.

Nadmíru spokojený

Příchuť hrozen chutná luxusně, připomíná mi hroznový cukr, nejraději bych pil celý den :) Dávkuji 50g denně, buď ráno mimo trénink, nebo hned po tréninku a musím uznat, že síla mi citelně narostla cca po 4-6 dnech používání. Do objemu nic, ale v posilce si můžu na většině strojích přidávat i po 5kg, jde to opravdu znát. Perfektní suplement, hned jak doberu, objednám další. Jako další jsem objednal ovocný punč a dle mého to předčilo i skvělý hrozen. Chuť je méně "agresivní", po hroznu mě občas zaškrábalo v krku, ale tohle je jako letní cocktail. Naprostá lahoda, cítím spojení malin a jahod, připomíná mi to nějakou známou příchuť, ale za Boha si nevzpomenu kterou. V tuto chvíli je Fruit Punch jasná topka.

Zatím nejlepší Kreatin

Perfektní rozpustnost i chuť...Účinky jsem zaznamenal už při prvním týdnu užívání...Větší síla, napumpování svalů, výdrž při tréninku.... Nemám, co vytknout.....:-) Snad jen to, že si chci objednat další, ale není na skladě...:-)

Parádní směs :)

Moje první zkušenosti s takovou směsí. Chuťově v pohodě, u výsledků si nejsem jistý, protože mi to v poslední době "roste samo" i bez takových suplementů, takže těžko říct. Ale asi to funguje :) Už jedu druhé balení.

Super produkt

Síla narostla, doporučuju!

Nejlepší kreatin na světě co jsem kdy měl !!!! dávám 20 bodů 10 je málo..

+ strávitelnost, účinek, chuť vodního melounu- pro příště musím objednat to 2700g balení :-)=> 10 / 10