4,3
26 hodnocení

Skvělý pomocník

Tento produkt můžu zcela jistě doporučit všem, co chtějí zvýšit sílu a objem svalové hmoty. Funguje naprosto fantasticky. Mnohem větší tréninková zátěž a při současném užívání s glutaminem a kvalitními aminokyselinami nepotřebujete už nic dalšího. Palec nahoru.

Přínosná recenze?

povedený výrobek,bral jsem ho pred a po a myslel jsem že mi praskne kůže,naprosto brutální,zatím jsem něměl lepší kreatin.to se musí zažít,doporučuji!!!

Přínosná recenze?

Paráda

Nejlepší mix kreatinu co jsem zatím vyzkoušel, rozdíly jdou po době určitě vidět. Rozpouští se bez problémů. A pomerančová příchuť jedna báseň.

Přínosná recenze?

Z laborky rovnou do huby :D

Účinek Cell-Techu nelze popřít. Opravdu však doufám, že ostatní příchutě jsou na tom lépe. Příchuť hrozen působí tak chemicky, až nemá s hroznovou příchutí nic společného. 250ml vody na jednu odměrku vskutku nestačí. Po každém loku mám dojem, že se mi rozpouští zuby. A rozpustnost taky není zrovna zázračná. V shakeru i v ústech mi zůstavají přilepené fialové 'cucky' a jsem nucen si po každé dávce vyčistit zuby. Nicméně je to jen můj pocit a ten na účinnosti produktu neubírá.

Přínosná recenze?

Nadmíru spokojený

Příchuť hrozen chutná luxusně, připomíná mi hroznový cukr, nejraději bych pil celý den :) Dávkuji 50g denně, buď ráno mimo trénink, nebo hned po tréninku a musím uznat, že síla mi citelně narostla cca po 4-6 dnech používání. Do objemu nic, ale v posilce si můžu na většině strojích přidávat i po 5kg, jde to opravdu znát. Perfektní suplement, hned jak doberu, objednám další. Jako další jsem objednal ovocný punč a dle mého to předčilo i skvělý hrozen. Chuť je méně "agresivní", po hroznu mě občas zaškrábalo v krku, ale tohle je jako letní cocktail. Naprostá lahoda, cítím spojení malin a jahod, připomíná mi to nějakou známou příchuť, ale za Boha si nevzpomenu kterou. V tuto chvíli je Fruit Punch jasná topka.

Přínosná recenze?

Zatím nejlepší Kreatin

Perfektní rozpustnost i chuť...Účinky jsem zaznamenal už při prvním týdnu užívání...Větší síla, napumpování svalů, výdrž při tréninku.... Nemám, co vytknout.....:-) Snad jen to, že si chci objednat další, ale není na skladě...:-)

Přínosná recenze?

Parádní směs :)

Moje první zkušenosti s takovou směsí. Chuťově v pohodě, u výsledků si nejsem jistý, protože mi to v poslední době "roste samo" i bez takových suplementů, takže těžko říct. Ale asi to funguje :) Už jedu druhé balení.

Přínosná recenze?

Super produkt

Síla narostla, doporučuju!

Přínosná recenze?

Nejlepší kreatin na světě co jsem kdy měl !!!! dávám 20 bodů 10 je málo..

Přínosná recenze?

+ strávitelnost, účinek, chuť vodního melounu- pro příště musím objednat to 2700g balení :-)=> 10 / 10

Přínosná recenze?