MuscleTech Hydroxycut Hardcore Elite

MuscleTech Hydroxycut Hardcore Elite - diskuze k produktu

Komplexní spalovače tuků

MuscleTech HydroxyCut Hardcore Elite - oblíbený pomocník v redukci podkožního tuku

Nový HydroxyCut Hardcore Elite s inovovanou recepturou byl přetvořen tak, aby vám dodal nepřemožitelného pomocníka ve spalování přebytečného tuku. S pečlivě vybranými ingrediencemi, mezi nimiž nesmí chybět adekvátní účinná dávka kofeinu, extraktu ze zelené kávy a kapsaicinu, budete pořádně nabuzení, zahřátí a motivovaní dát do své fyzické přeměny vše za každých okolností.

Z dalších ingrediencí si představíme například L-theanin, který může podpořit soustředěnost a L-karnitin L-tartrát zase napomůže s regenerací tkání po tréninku.

MuscleTech HydroxyCut Hardcore Elite v bodech:

  • napomáhá zvýšit energii
  • s obsahem kofeinu
  • pro lepší soustředěnost
  • účinný pomocník ve snaze zhubnout
  • v kapslové formě
Celkem dotazů
7
9 odpověď
Dobrý den , trenérka mi teď na dva měsíce nastolila redukční/rýsovací dietu a k tomu kapsle hydroxycut. Posiluji rok .Mám 63 kilo a potřebuji vyrýsovat hlavně nohy, zbavit se tuku. chtěla sem se zeptat, jak mám hydroxycut užívat . Cvičím 2-3 týdně. Koncem ledna jdu na zubní implantát, kdy budu mít antibiotika, mám tedy v tuto dobu na týden hydroxycut vysadit? děkuji za radu . Lucie
Dobrý den, Lucie, doporučujeme produkt užívat vždy v návaznosti na fyzickou aktivitu, vždy dávkujte 30 - 60 minut před větším jídlem. Spalovač lze konzumovat i při ATB. Přeji pěkný den
Dobrý den , Děkuji Tamaro a bude zase naskladněn - koukám, že je vyprodaný :-( ? Je stejný ten druhý Hydroxycut co máte skladem? nebo se něčím liším?
Dobrý den, nemáte zač. Naskladnění produktu momentálně řešíme s nákupním oddělení, MuscleTech Hydroxycut HardCore series Next Gen obsahuje vyšší množství kofeinu, navíc extrakt ze zeleného čaje, šišáku stranokvětého, extrakt ze šalvěje červenokořenné a zázvor. Přeji pěkný den
Dobry den kdy tento vyrobek bude dostupny? dekuji :)
dobrý den, bohužel aktulaně nejsme schopni tento výrobek zajistit
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat: užívám MuscleTech Hydroxycut Hardcore Elite 2 kapsle před tréninkem (běh 12-15km), večer na spaní 1 kapsli Nutrend Fat Direct a občas ráno 30min. před snídaní 1 kapsli TPW Red-Cell... Běhám cca 4-5x týdně a 1x týdně kolo. Je to v pořádku ze zdravotního hlediska (játra, žaludek atd.)? Piji cca 3,5 - 4,5 l vody za den. Potřebuji shodit břicho, spíše jen dole a trochu boky. Stravu myslím, že mám docela v pořádku... :-) Děkuji za odpověď.
Dobrý den, mělo by to být ze zdravotního hlediska v pořádku. Přejeme pěkný den
Dobrý den, kdy bude tento produkt opět dostupný ? Děkuji
Dobrý den, je mi líto, ale díky malému zájmu prozatím opětovné naskladnění neplánujeme.
Může se tento výrobek používat současně s Jack3D Advanced ?
Vzhledem k vysokému obsahu stimulačních látek v obou dvou suplementech bych je kombinovat nedoporučoval.
Dobrý den, kdy bude tento produkt zase dostupný ? Děkuji
Zdravím, tento/příští týden očekáváme zásilku MuscleTech. Hydroxycut bude její součástí.
Dobrý den. Přemýšlím nad tímto spalovačem. Ale chtěla bych se Vás zeptat co byste mi doporučili Vy? Cvičím 4-5x týdně cca 1,5-2 hodiny. (Hodina cardio a zbytek posilování). Chci snížit svoji váhu, hlavně se zbavit tuku, ale nechci přijít o svalovou hmotu. Ze spalovačů jsem používala granade black ops (4x denne), lipoburn a momentálně mám synephrine (s tím nejsem úplně spokojena). Spalovače snasim dobře. Cvičím jedině ráno. Předem dekuji za odpověď.
Dobrý den Katko, pro dlouhodobější užívání máme výborné zkušenosti se spalovačem: https://aktin.cz/the-protein-works-red-cell, kompozicí látek je účinnější než Hydroxycut a zároveň je sofistikovanější než Grenade, který působí především na velkém obsahu kofeinu, což je při dlouhodobém užívání nežádoucí. Hezký den.