MuscleTech Hydroxycut Hardcore Elite

7
zodpovězených dotazů
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat: užívám MuscleTech Hydroxycut Hardcore Elite 2 kapsle před tréninkem (běh 12-15km), večer na spaní 1 kapsli Nutrend Fat Direct a občas ráno 30min. před snídaní 1 kapsli TPW Red-Cell... Běhám cca 4-5x týdně a 1x týdně kolo. Je to v pořádku ze zdravotního hlediska (játra, žaludek atd.)? Piji cca 3,5 - 4,5 l vody za den. Potřebuji shodit břicho, spíše jen dole a trochu boky. Stravu myslím, že mám docela v pořádku... :-) Děkuji za odpověď.
Dobrý den , trenérka mi teď na dva měsíce nastolila redukční/rýsovací dietu a k tomu kapsle hydroxycut. Posiluji rok .Mám 63 kilo a potřebuji vyrýsovat hlavně nohy, zbavit se tuku. chtěla sem se zeptat, jak mám hydroxycut užívat . Cvičím 2-3 týdně. Koncem ledna jdu na zubní implantát, kdy budu mít antibiotika, mám tedy v tuto dobu na týden hydroxycut vysadit? děkuji za radu . Lucie
Dobrý den. Přemýšlím nad tímto spalovačem. Ale chtěla bych se Vás zeptat co byste mi doporučili Vy? Cvičím 4-5x týdně cca 1,5-2 hodiny. (Hodina cardio a zbytek posilování). Chci snížit svoji váhu, hlavně se zbavit tuku, ale nechci přijít o svalovou hmotu. Ze spalovačů jsem používala granade black ops (4x denne), lipoburn a momentálně mám synephrine (s tím nejsem úplně spokojena). Spalovače snasim dobře. Cvičím jedině ráno. Předem dekuji za odpověď.
Dobrý den, kdy bude tento produkt opět dostupný ? Děkuji
Dobry den kdy tento vyrobek bude dostupny? dekuji :)
Dobrý den, kdy bude tento produkt zase dostupný ? Děkuji
Může se tento výrobek používat současně s Jack3D Advanced ?